Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

KONKURS "PREMIUM" - Podsumowanie Podsumowania :)

• Zamkni─Öty Temat jest zamkni─Öty
15 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
[align=center]

Pe??en rado??ci oznajmiam, ??e...

KONKURS "PREMIUM"

zostaje ostatecznie zako??czony :)

Nagrody w nim zdobyte swoj─? warto??ci─? przekroczy??y grubo ponad 400$! :)

ZWYCI─?ZCY:[/align]
Stiul06:
* 3 miesi─?ce Konta Premium na GoUpload.net + 3$ na konto
* 3 miesi─?ce Konta Premium na FireCash.com + 1$ na konto
* 3 miesi─?ce Konta Premium na CashFile.org
* 3 miesi─?ce Konta Premium na TimeUpload.com
* 1 miesi─?c Konta Premium na CashBit.org
* Konto V.I.P. na Uploaduj.com
* Alias mailowy w domenie @uploaduj.com

Diqtion:
* 3 miesi─?ce Konta Premium na FireCash.org + 10$ na konto
* 2 miesi─?ce Konta Premium na GoUpload.net + 2$ na konto
* 2 miesi─?ce Konta Premium na CashFile.org
* 2 miesi─?ce Konta Premium na TimeUpload.com

ptasior:
* 1 miesi─?c Konta Premium na GoUpload.net + 1$ na konto
* 1 miesi─?c Konta Premium na CashFile.org
* 1 miesi─?c Konta Premium na TimeUpload.com

HardPlayer:
* 3 miesi─?ce Konta Premium na FireCash.org + 5$ na konto

Sakujun:
* 3 miesi─?ce Konta Premium na FireCash.org + 3$ na konto

wojteks102:
* 3 miesi─?ce Konta Premium na FireCash.org + 1$ na konto

PatryczQ96:

i'am'winner:

jackman:
* Pendrive "ScanMudring" o pojemno??ci 2GB!

[align=center]Uwaga! Wszystkie osoby, kt??re zdoby??y jak─??? nagrod─? - proszone s─? o kontakt ze mn─? poprzez PW do dnia 20 listopada 2011 roku. W przeciwnym razie nagrody przepadn─?!

Serdecznie dzi─?kuj─? wszystkim U??ytkownikom za branie udzia??u w naszym konkursie, zar??wno Cz─???ci Teoretycznej jak i Cz─???ci Praktycznej. Gratuluj─? tym samym zdobywcom nie tylko pierwszych trzech miejsc, ale ka??demu, kto w og??le wzi─??? udzia?? w konkursie - jak wida─? by??o warto :)

Gratuluj─? r??wnie?? wszystkim wylosowanym U??ytkownikom, poni??ej przedstawiam jeszcze raz nagrania z obu losowa??:

Dzi─?kuj─? w ko??cu wszystkim sponsorom konkursu, czyli hostingom FireCash, CashFile, GoUpload, TimeUpload oraz CashBit, kt??re to bezinteresownie przekaza??y nagrody na nasz konkurs. Mam nadziej─?, ??e nasza wsp????praca wci─??? b─?dzie uk??ada??a si─? dobrze :)

Mam nadziej─?, ??e si─? podoba??o :)

[/align]
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ulung

ulung

Rozkr─?ca sie

• Tutor
  • 489 post├│w
Niezle, tylko 2 osoby nic nie wygraly :) Szkoda ze jestem wsrod nich, w koncu mialem 4 miejsce... trudno, pocieszam sie jedynie faktem ze moze CashBit upadlo, jakos od poczatku mi nie przypadli do hustu :P
  • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

FireCash.org

FireCash.org

??aczek

• Konto Oficjalne
  • 242 post├│w

Niezle, tylko 2 osoby nic nie wygraly :) Szkoda ze jestem wsrod nich, w koncu mialem 4 miejsce... trudno, pocieszam sie jedynie faktem ze moze CashBit upadlo, jakos od poczatku mi nie przypadli do hustu :P

Je??li korzystasz z FC napisz PW ze swoim nickiem na FC, nagroda pocieszenia musi byc:)
  • 0
Do┼é─ůczona grafika
Zarabiasz u konkurencji? Mo??emy podwoi─? Twoje zarobki ! Napisz PW lub na gg(5990424) a otrzymasz indywidualn─? ofert─?(gwarancja przebicia konkurencji)

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
;) Ja te?? nic nie wygra??em w losowaniu ale nie chce nic,bynajmniej od was.
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

ulung

ulung

Rozkr─?ca sie

• Tutor
  • 489 post├│w

Je??li korzystasz z FC napisz PW ze swoim nickiem na FC, nagroda pocieszenia musi byc:)

Milo ale nie trzeba. Szczerze mowiac nie zalezalo mi zbytnio na nagrodach, a glupio by mi bylo cos brac bo i tak nie zarabiam na FC, a jak sie okazalo nie tylko ja nie wygralem nic, bo CashBit upadlo :) Nie mniej jednak swietny gest z Waszej strony, zyskujecie tym sporo w oczach uzytkownikow, tak trzymac
  • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

GoUpload.net

GoUpload.net

??wie??o zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 23 post├│w
Wszystkie osoby, kt??re wygra??y konta premium na GoUpload proszone s─? o kontakt z nami lub z userem Karczu poprzez prywatn─? wiadomo??─? na tym forum. U nas nie ma ograniczenia czasowego, mo??na odebra─? nagrod─? nawet za miesi─?c :) dodatkowe pieni─?dze wygrane w konkursie zostan─? przyznane przy wyp??atach, czyli np. je??li kto?? wygra?? 3$ to musi zarobi─? minimum do wyp??aty, czyli 10$ i podczas wyp??at otrzyma w sumie 13$ ;)
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
GoUpload Ja si─? zg??osi??em login: dziadek15 wygra??em 1$ m??g??by?? opisa─? co daje premium?
No i jeden b??─?d Karczu to nie user ;)
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

GoUpload.net

GoUpload.net

??wie??o zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 23 post├│w
Konta premium zosta??y aktywowane wszystkim zwyci─?zcom ;)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Otrzyma??em ju?? kody do CashFile, wi─?c osoby, kt??re wygra??y premki na tym hostingu s─? proszone o zg??oszenie si─? do mnie. Podobnie z osobami, kt??re wygra??y konta premium na FireCash - prosz─? o przes??anie swoich nick??w na hostingu na PW.

Nie wiem jak b─?dzie z CashBit, bo host wsta??, ale jego admin ma nas najwyra??niej gdzie??. My go r??wnie?? b─?dziemy mie─? gdzie??, jak wrzucimy go do scamu (oszustwo to oszustwo), je??li si─? nie odezwie do ko??ca jutrzejszego dnia ;)

Przypominam, ??e czas zg??aszania si─? do mnie po nagrody mija jutro o p????nocy!
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

TimeUpload.com

TimeUpload.com

??wie??o zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 15 post├│w
Witam, osoby kt??re wygra??y konta premium na TimeUpload, prosz─? o napisanie PW do mnie wraz z loginami do kt??rych maj─? by─? przydzielone konta premium.

Pozdrawiam
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Wszystkie osoby, kt??re co?? wygra??y maj─? jeszcze niespe??na godzin─? na zg??oszenie si─? do mnie.

A co do CashBit - ich administracja niestety nas ola??a (chcieli si─? chyba wypromowa─? naszym kosztem), wi─?c przenosz─? ich marny hosting do dzia??u "Scam / Niedzia??aj─?ce", bo nie ma sensu by??my im d??u??ej robili reklam─?, a ten dzia?? to jedyne s??uszne miejsce dla oszust??w i upad??ych hosting??w.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Popieram, skoro tak podchodz─? do nas, to nie ma na co czeka─?.
A jak b─?dzie z wygranymi u nich kontami premium?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Za konta odpowiedzialne by??y hostingi, wi─?c je??li nas ola??, to powinny przepa??─?.

W drodze wyj─?tku jednak zwyci─?zc??w kont premium na CashBit zapraszam na PW do dzisiaj do p????nocy - spr??buj─? ma??y bonus dla nich zorganizowa─? :) Ale warunek jeden - najp????niej dzi?? do p????nocy musz─? dosta─? PW.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Premium + bonusy $ na Waszych kontach FireCash powinny si─? ju?? pojawi─? :)
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Ten konto na cf mam tylko na tydzie?? co?? nie tak :D
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Zaraz napisz─? do Arafata, ??eby to wyja??ni─?.

Dodatkowo dodam, ??e w sobot─? poleconym priorytetem zosta??a wys??ana paczka z nagrod─? do jackmana.
  • 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.