Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

Uploading.com

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
30 odpowiedzi w tym temacie

zbieracznik

zbieracznik

??aczek

• U??ytkownik
  • 123 post├│w
Uploading.com P??aci nam za pobrania wrzuconych przez nas plik??w minimum to 20 euro na pp oto tabelka kt??ra pokazuje nam zarobki zale??ne od rangi po rejestracji. Posiada remote upload

Reflink http://uploading.com/partners/1085437/
Czysty http://uploading.com

Do┼é─ůczona grafika

CYTAT ZE STRONY:
# Minimalna kwota do zap??acenia wynosi $15. Wyp??aty dokonywane s─? za po??rednictwem Paxum, AlertPay, PayPal oraz Webmoney.
# Uiszczamy wyp??aty na Twoje ??─?danie. Wszystkie ??─?dania s─? opracowywane w ci─?gu 7 dni.
# My p??acimy 20% od sumy, zarobionej przez Twoich poleconych (znajomi, kt??rych zaprosisz pracowa─? z naszym partnerskim programem) (i 10% za poleconego twojego poleconego) Kraje: Brazil, Hungary, Japan, Mexico, Poland, Romania, Russia, Turkey, Ukraine

//Karczu: Poprawa stylistyki.
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Moja ostatnia wyp??ata

Do┼é─ůczona grafika

Kto si─? zarejestruje z mojego linka i napisze na e-mial ; [email protected]
Dostanie pomoc , jak wrzuca─? , co wrzuca─? , gdzie itp . wszytsko czarno na bia??ym
W Razie pyta?? prosz─? pisa─? w tym temacie

• 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
gratuluj─?.
  • 0

zbieracznik

zbieracznik

??aczek

• U??ytkownik
  • 123 post├│w
No ja przepraszam kurna jak to by?? cytat ze strony nie moja stylistyka
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
I to oznacza, ??e nie mog─? nic poprawi─?? Aha, spoko.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Dj Yaro

Dj Yaro

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Kolejna wyp??ata:D
Do┼é─ůczona grafika

Gdyby kto?? by?? zainteresowany to podaje numer gg 3070912
Du??o da si─? wyci─?gn─?─? z tego serwera , naprawd─? ;D
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
To, ??e prosz─? o koniec offtopu.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

pownix

pownix

??aczek

• U??ytkownik
  • 238 post├│w
To w takim razie podaj jeszcze jakies fora gdzie masz du??o link??w do RS, bo ostatnio trudno o takie ... Wtedy mo??e ci si─? wi─?cej os??b z refa regnie...
  • 0

pownix

pownix

??aczek

• U??ytkownik
  • 238 post├│w
Jak im wys??a??em zapytanie, dlaczego remote nie dzia??a to nawet nie odpowiedzieli... Szczerze nie zbyt mi si─? to podoba. Letitbit odpowiada?? mi zawsze po 5 minutach, Filesonic po 30, uploaded co prawda po dw??ch dniach, ale oni teraz maj─? ci─???kie dni... Tutaj mnie olali ;p Jak dodadz─? remote z Filesonic, Fileserve lub chocia?? naprawiaj─? z HF to wtedy mo??e zaczn─? tam wrzuca─?. Chocia?? pobieranie z tego serwisu to m─?ka...
  • 0

pownix

pownix

??aczek

• U??ytkownik
  • 238 post├│w
Kiedy?? du??─?/jedyn─? zalet─? tego serwisu by?? b??yskawiczny remote z Hotfile(trwa??o to kilka sekund). Teraz plik idzie, 300-400 Mb idzie dwa dni :// Masakra...

Nie polecam. Dodatkowo pojawi??y si─? podobno problemy z wyp??acalno??ci─?, kt??re uploading t??umaczy tym, ??e ma chwilowe problemy z porozumieniem z PayPalem i Alertpayem. Trzeba jednak zaznaczy─?, ??e oni sami zalecaj─? korzystanie z WebMoney(osobi??cie za tym bankiem nie przepadam - wed??ug mnie jest strasznie ma??o czytelny :/).

Tre??─? oryginalnego komunikatu ze strony uploading.com:
"We are writing to inform you that PayPal and AlertPay payouts are delayed at the moment and will be processed with some delay. The delay is caused by the changes we have been implementing to the system on our side.

We apologize for the inconvenience caused and ask you not to worry, all approved payouts will be done. If you have a chance to request a payout via Webmoney, that may be the best alternative at the moment.

Thank you for your understanding."

Na plus trzeba da─? to, ??e ranga nie spada poni??ej Base, wi─?c stawki nie s─? z??e, jednak ma??o os??b pobiera pliki z tego serwisu. Og??lnie stronka jest dziwnie prowadzona, jakby nie mog??a si─? okre??li─? czy wspiera legalne oprogramowanie i udost─?pnia do pobrania wersje testowe, czy idzie na r─?k─? uploaderom i pozwala czy wszystko wrzuci─?...

Gdyby by??a tam jeszcze mo??liwo??─? robienia remote z Filesonic to ten host nie by??by z??y, ale oni trzymaj─? z HF, RS i oronem... Tylko jak wiadomo te dwa pierwsze nie maj─? ju?? u siebie ciekawszych plik??w. Z ca??ej "paczki" w??a??ciwie tylko oron si─? trzyma i rozwija.

PS. zauwa??y??em, ??e remote zaczyna dzia??a─? ko??o 23 (??)... Dziwne :/
  • 0

pownix

pownix

??aczek

• U??ytkownik
  • 238 post├│w
Na rapida ma??o os??b wrzuca pliki :/ Tak wi─?c przynajmniej wed??ug mnie ten serwer coraz bardziej traci... No i RS ma limity z tego co si─? orientuj─?, a ja jak ju?? kupuj─? premk─? to nie lubi─? by─? ograniczany :P
  • 0

pownix

pownix

??aczek

• U??ytkownik
  • 238 post├│w
Tyle samo co ze wszystkich innych, a powiedzia??bym, ??e mniej... Dodatkowo po tym jak HF zacz─???o kasowa─? masowo pliki nawet nie ma z czego remote robi─? .
  • 0

pownix

pownix

??aczek

• U??ytkownik
  • 238 post├│w
Rozumiem, ??e niekt??rzy koniecznie chc─? zyska─? sobie ??atwo ref??w i przez to mijaj─? si─? z prawd─? opisuj─?c ten hosting. Ludzie w Polsce wcale z niego ch─?tnie nie pobieraj─?(sam to sprawdzi??em), na wielu stronach jest zakazany(niskie pr─?dko??ci dla free), rangi i wysokie minimum wyp??aty(30$). Ale jest jeden plus. Remote maj─? chyba najlepsze. Szkoda tylko, ??e mo??na je robi─? jedynie z Hotfile, Megaupload i Rapidshare.

PS. Podobno osoby w USA maj─? lepsze pr─?dko??ci, wi─?c mo??e z tam b─?d─? ch─?tniej pobiera─?.
  • 0

jackman

jackman

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 464 post├│w
To, ??e jaki?? porz─?dek powinien by─?
  • 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 280 post├│w
Ludzie ch─?tnie z niego ??ci─?gaj─?, bo nie trzeba przepisywa─? ??adnych token??w. Dlatego ??atwo wyci─?gn─?─? dzi─?ki niemu wi─?ksze sumy! Zarobki zale??ne od irangi i rozmiaru pliku. Wyp??ata od 30$

Zapraszam do rejestracji http://uploading.com/partners/391940
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
z rapida mo??na ;D
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Ja teraz remote robi─? z rapida bo na hotfile co?? du??o usuwaj─? plik??w. Gdy posz??a informacja , ??e nie wyp??acaj─? na paypal to ja par─? dni po tym wyp??aci??em i posz??o normalnie . Lepiej jak robi─? tak jak opisuje w pierwszym po??cie , sprzedawa─? konta premium na allegro , coraz wi─?ksze zainteresowanie jest :D
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Napisa??em do nich bo naprawiaja remote by dodali 2 serwery jeszcze www.filesonic.com i www.fileserve.com zobaczymy czy dodadz─? , bo teraz opcja remote nie dzia??a bo co?? naprawiaj─? .A odpowiadajac na pytanie twoje , du??o link??w z RS jest na pebie , nawet bardzo du??o :D z w/w serwer??w jest wi─?cej , zobaczymy czy moje pismo poskutkuje
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Kolejna wyp??ata:D
Do┼é─ůczona grafika

Gdyby kto?? by?? zainteresowany to podaje numer gg 3070912
Du??o da si─? wyci─?gn─?─? z tego serwera , naprawd─? ;D
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Firma p??aci swoim u??ytkownikom gdy kto?? ??ci─?gnie ich plik.

Wrzucasz pliki na serwer zdj─?cia, muzyka, filmyprogramy, cokolwiek innego) nast─?pnie wklejasz linki na popularnych forach, blogach, stronach itp. i to wszystko. Gdy tylko kto?? ??ci─?gnie Tw??j plik TY ZARABIASZ.

Stawki s─? nast─?puj─?ce ( dotyczy 1000 pobra??):
Do┼é─ůczona grafika
Premia 50% za sprzeda?? kont Premium gdy kto?? je kupi z Twojego linka z plikiem kt??ry uploadowa??es.

Minimalny rozmiar uploadowanego pliku: 1mb
Maksymalny rozmiar uploadowanego pliku : 100mb
Wyp??ata od 30$

Wyp??ata na PayPal i alertPay

Administrator daje nam 5 sposoby uploadowania plik??w. Pierwszym jest zak??adka * Proste Wgrywanie
Proste Wgrywanie (Flash). Ta opcja dotyczy wrzucania plik??w bezpo??rednio z naszego komputera.

Drugim jest zak??adka podobna : Proste Wgrywanie (Classic)

Trzecia jest to : Zdalne wgrywanie , Wklejamy proste linki bezpo??rednio do pliku i one wrzucaj─? si─? automatycznie

Czwarta opcja FTP Upload - ci co wiedz─? nie musz─? t??umaczy─? , a ci co nie to polecam 5 Opcje

Pi─?ta opcaj jest najpro??ciejsza Desktop Uploader Utility.
Wchodzimy w ten link i ??ci─?gamy program sobie :
http://uploading.com...d/Uploader.exe/

Po portu w??─?czmy program i wrzucamy do niego to co chcemy a on sam ??aduje go na serwer
Do┼é─ůczona grafika
Do┼é─ůczona grafika

Po ka??dym uruchomieniu programu, jest wy??wietlane okno gdzie trzeba poda─? login i has??o konta Uploading.com. Ka??dy w??a??ciciel konta Uploading.com mo??na u??ywa─? do przesy??ania plik??w, niezale??nie od rodzaju i stanu konta. Program b─?dzie przechowywa─? login i has??o wprowadzone w przysz??o??ci pr??b logowania.

Dla wszystkich zarejestrowanych z mojego linka,(link Polecaj─?cy)
http://uploading.com/partners/996183/

Zwyk??y link : http://uploading.com/

Screen wyp??aty ;
Do┼é─ůczona grafikaClick this bar to view the original image of 635x340px.Do┼é─ůczona grafika

Osobi??cie wole sprzedawa─? konta premium , masz wystarczaj─?co pieni─?dzy na konci moz─?sz kupi─? konto premium w posta─? kodu pin i sprzeda─? je komu?? .np konto na 30 dni kosztuje 9,95 $ a po przez kod pin kupisz za 7 $
A sprzedajesz za ile uwa??asz (nie s─? tanie konta , prosz─? sprawdzi─? na allegro [/align])

PS. Ostatnia moja wyp??ata

Do┼é─ůczona grafika

Kto si─? zarejestruje z mojego linka i napisze na e-mial ; [email protected]
Dostanie pomoc , jak wrzuca─? , co wrzuca─? , gdzie itp . wszytsko czarno na bia??ym

• 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.