Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

Og??lnie o HipHopie.

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
31 odpowiedzi w tym temacie

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Tutaj mo??emy rozmawia─? na HipHopowe tematy. Zapraszam do dyskusji.
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkr─?ca sie

• VIP
  • 399 post├│w
To moze ja zaczne...

Co myslicie o nowej plycie Rafiego "200 Ton" ?
Wedlug mnie najlepszy track na plycie to "Robimy Hity" z Guralem :

btw. Kupilem sobie Nowa New Ere, wczoraj przyszla.
to ta : http://www.hustla.pl/poly-rip-la/
Rozmiar : 7 3/8
Fajna ? :D

btw2. zrobilem zamowienie na urbancity.pl za ponad 500zl, gratis dostalem fajne skarpetki UrbanCity, plus przesylka gratis. dostaliscie jakies gratisy kiedys ?
Jakby ktos byl zainteresowany kupnem koszulki z Elpolako : Buch Buch Dymu Squrwysynu, po zamowieniu na UrbanCity dostalem gratis smycz z Elpolako, fajna jest
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Kawa??ek dobry, najbardziej podoba?? mi si─? Sheller (moja bazylia ro??nie jak po****na:D). Czapeczka te?? mi si─? podoba.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
JA tu napisze o PFK. Z wcze??niejszego tematu:
Hip hop Ô?? miejska kultura i gatunek muzyczny powsta??y w afroameryka??skich spo??eczno??ciach w Nowym Jorku w latach siedemdziesi─?tych XX wieku. DJ Afrika Bambaataa wprowadzi?? poj─?cie czterech filar??w Hip-hopu, kt??rymi s─? rap, DJing, b-boying i graffiti. Cz─???─? ??rodowiska Hip-hopowego dodaje jeszcze pi─?ty filar Ô?? wiedz─?, gdy?? jej brak wywo??uje nieprawdziwy, stereotypowy wizerunek tej kultury. Innym, wa??nym elementem jest beatbox.

A widzisz to: i gatunek muzyczny powsta??y
Bo chyba nie,czyta??e?? tego
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

Hip hop Ô?? miejska kultura i gatunek muzyczny powsta??y w afroameryka??skich spo??eczno??ciach w Nowym Jorku w latach siedemdziesi─?tych XX wieku. DJ Afrika Bambaataa wprowadzi?? poj─?cie czterech filar??w Hip-hopu, kt??rymi s─? rap, DJing, b-boying i graffiti. Cz─???─? ??rodowiska Hip-hopowego dodaje jeszcze pi─?ty filar Ô?? wiedz─?, gdy?? jej brak wywo??uje nieprawdziwy, stereotypowy wizerunek tej kultury. Innym, wa??nym elementem jest beatbox.

• 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Lecz ka??dy wie ??e Paktofonika to Hip-Hop tam nie ma rapu.Mo??e jeszcze mi powiesz ??e Grubson to regge..
A Kaliber 44 to disco polo.A O.S.T.R gra dla kasy jak inni w tym wieku.
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w

Jakby ktos byl zainteresowany kupnem koszulki z Elpolako : Buch Buch Dymu Squrwysynu, po zamowieniu na UrbanCity dostalem gratis smycz z Elpolako, fajna jest

Mo??esz podlinkowa─?? Mia??em sobie w??a??nie kupi─? jak─??? fajn─? koszulk─? do moich spodni sixty-nine :)

Co do samej dyskusji... Hip-Hop to kultura, styl bycia. Taniec, graffiti, ubi??r i oczywi??cie muzyka. T─? muzyk─? jest RAP, jednak cz─?sto si─? po prostu m??wi, ??e to hip-hop. Mo??na u??ywa─? tych s????w jako synonimy, nie b─?dzie to b??─?dem, bo tak jest og??lnie przyj─?te, ale z ca??─? pewno??ci─? nie mo??na m??wi─?, ??e jeden sk??ad lub raper robi muzyk─? rap, a inny muzyk─? hip-hop, bo to jest to samo.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Karczu gdzie ty to sakujun'a post widzisz bo ja tutaj go nie widz─?:D
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Mi─?dzy postami HardPlayera. To ten z filmikiem z YT.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Sakujun

Sakujun

Rozkr─?ca sie

• VIP
  • 399 post├│w
Tutaj Karczu masz marke El Polako : Klik
tam wybierz sobie jaki chcesz kolor koszulki, to sa te 5 pierwszych, mi w gratisie wlasnie do niej przyslali smyczke.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

Co do samej dyskusji... Hip-Hop to kultura, styl bycia. Taniec, graffiti, ubi??r i oczywi??cie muzyka. T─? muzyk─? jest RAP, jednak cz─?sto si─? po prostu m??wi, ??e to hip-hop. Mo??na u??ywa─? tych s????w jako synonimy, nie b─?dzie to b??─?dem, bo tak jest og??lnie przyj─?te, ale z ca??─? pewno??ci─? nie mo??na m??wi─?, ??e jeden sk??ad lub raper robi muzyk─? rap, a inny muzyk─? hip-hop, bo to jest to samo.

Co do dyskusji z ptasiorem to tyle i nie rozmawiam ju?? z nim na ten temat, bo dowiod??em ju?? ??e mam racj─?.

Ja si─? przymierzam do kupna koszulki Fokusa z napisem Prewersje...
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Polecam koszulk─? Kaliber 44 wpisz na allegro
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

Krzychu nie??le pojecha??. Co my??licie?
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Dla mnie s??abooo:P
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Mi te?? s??abo podchodzi.

Jako to, ??e niedawno zako??czy?? si─? wielki beef Tede z Pej─?, warto wrzuci─? co?? z ich nie dissowej tw??rczo??ci z ostatniego czasu. My??l─?, ??e bez wzgl─?du na to kt??rego z nich darzycie wi─?ksz─? sympati─?, oba kawa??ki s─? warte uwagi:

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Chodzi??o mi bardziej o przekaz Krzycha.

Tym si─? ostatnio jaram.
  • 0

zbieracznik

zbieracznik

??aczek

• U??ytkownik
  • 123 post├│w

Pos??uchajcie czego?? co jest stare ale zajebiste.
Funky Polak to moim zdaniem jeden z najlepszych raper??w.
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkr─?ca sie

• VIP
  • 399 post├│w
z Grube Jointy podoba mi sie :

oraz

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
@HardPlayer, ten kawa??ek mia??d??y. Ot, nasza Polska. Cho─? z Grubych Joint??w 2 najbardziej lubi─? to:

i to:

Dobrze te?? pojecha??a Firma (wbrew pozorom), cho─? krztuszenie si─? Popka po jednym machu jest komiczne :D

@zbieracznik, szkoda tylko, ??e tak ma??o popularny.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Nie lubi??em soko??a ale po tym co przes??ucha??em to jest zajebiste:)
http://www.youtube.com/watch?v=BmN_2yZXT1U
[music=wrzuta]http://w980.wrzuta.pl/audio/8d80mxCdRwJ/kaliber_44_-_baku_baku_to_jest_sklad[/music]
Og??lnie ??eby nie zlagowa─? forum napisz─?: Wszystko gdzie jest Paktofonika oraz Kaliber 44 jest godne i mistrzowskie kt??rego nie b─?dzie ju??.
Do┼é─ůczona grafika
  • 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.