Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

?üap najlepszy w Polsce rap.

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
14 odpowiedzi w tym temacie

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Witam!
W tym temacie fani rapu b─?d─? mogli dodawa─? swoje ulubione kawa??ki.
Regulamin w─?tku:
1. Jeden utw??r na post.
2. Tylko polski rap.
3. W po??cie musi by─? film umieszczony w tagu:
[video=youtube]link_do_filmu[/video]
lub
[music=wrzuta]link_do_filmu[/music]
lub
[video=wrzuta]link_do_filmu[/video]
4. Nie krytykujemy wrzuconych utwor??w.
5. Komentarze s─? dozwolone, ale za niekulturalny komentarz moderacja b─?dzie kara─? ostrze??eniem, bez uprzedniego powiadomienia.

Ok. To ja dam m??j ulubiony kawa??ek:

http://www.youtube.com/watch?v=okgvwX2BbPE

[video=youtube]
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w

Czuj─? jakby to by?? kawa??ek o mnie.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

Refren mi si─? podoba.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w

Co s─?dzicie?
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
@Up
Film zosta?? usuni─?ty, lecz zd─???y??em wys??ucha─? kawa??ka i zobaczy─? teledysk i dla mnie numer trzyma przyzwoity poziom. Zar??wno Sok???? jak i L.U.C. prezentuj─? w swoich utworach wysoki poziom intelektualny. S─? trudni w odbiorze (zw??aszcza L.U.C.), ale jak kto?? ju?? zrozumie to mo??e wyci─?gn─?─? konkretne wnioski. Co do klipu to r????ni si─? on od tych dzisiejszych klip??w, na kt??rych wida─? rapera "ta??cz─?cego" do bitu i czasami kawa??ek go??ej dupy :D. Tutaj czego?? takiego nie ma. Klip w ca??o??ci oddaje klimat, a co najwa??niejsze przes??anie kawa??ka i za klip te?? daj─? im wielkiego plusa.

A oto najlepsze solo Magika w sk??adzie Paktofonika:

http://www.youtube.com/watch?v=MsaCAHUp7X8

[video=youtube]
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Dodam te solo Magika wydane po Jego ??mierci w albumie Archiwum Kinematografi:
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

Sakujun

Sakujun

Rozkr─?ca sie

• VIP
  • 399 post├│w
wszyscy dodaja tylko jakies stare klasyki paktofoniki i O.S.T.R - a ja ide z duchem czasu i wrzucam :

http://www.youtube.com/watch?v=-SqfUz49DmQ&feature=player_embedded#!
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
@Up
Prawda jest taka, ??e dzisiejszy HipHop mo??e tylko liza─? sanda??y klasykom. Nie ma ju?? takich talent??w jak Magik, Fokus, Rahim, O.S.T.R, Joka czy innych tworz─?cych kiedy??. Pozostaje nam cieszy─? si─? tym co pozostawi??a Paktofonika i czeka─? na kr─???ki solowe wy??ej wymienionych.

A ja teraz dam co?? naprawd─? klasycznego:

http://www.youtube.com/watch?v=l6l-Q9gbtDw

[video=youtube]
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w

@Up
Nie ma ju?? takich talent??w jak (...) O.S.T.R.

Przecie?? O.S.T.R. tworzy dalej i ma si─? bardzo dobrze, poprzednia p??yta gniot??a przecie?? system :) teraz z reszt─? chyba te?? co?? szykuje.

Co?? ode mnie, ch??opaki z mojego miasta:

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Tak, z tym ??e mam na my??li debiutuj─?cych artyst??w.

Tym numerem Fokus opisa?? ca??e polskie spo??ecze??stwo:

http://www.youtube.com/watch?v=jOpZti7ZXBs

[video=youtube]
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w

• 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

S??o?? jak dla mnie lepiej tutaj.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Niekt??re sformu??owania z utwor??w Kalibra zapisa??y si─? g??─?boko w historii i tradycji polskiego hip-hopu. Przyk??adowo: "Sprawd?? to" zosta??o prawdopodobnie po raz pierwszy u??yte przez Magika. W p????niejszym okresie wiele raper??w (a tak??e wykonawc??w metalu, np. Sweet Noise) u??ywa??o owego zwrotu, by podkre??li─? szczero??─? i prawdziwo??─? swych wypowiedzi.

Szkoda tylko, i?? ??w styl obecnie zosta?? uznany za wymar??y i nikt go nadal nie pr??buje nawet kultywowa─? i kontynuowa─?. Dziwne jest to, ??e z wyklarowanego i czystego hip-hopu ameryka??skiego, kt??ry dotar?? do Polski, powsta??a jak??e oryginalna i pi─?kna kreacja psycho-rapowska, kt??ra niestety, mimo swej wielko??ci szybko poleg??a i obumar??a.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
http://www.youtube.com/watch?v=73uZO6_iELA&feature=relmfu

Ptasior dodaj film do swego postu.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Nutka Centrala Katowice - Reprezentowice z udzia??em Maga chyba to jak nie gra?? w ??adnym squadzie ;) Pi─?kny rym

Pogoda w po??udnie zapowiada si─? cudnie!
cho─? region z daleka wygl─?da paskudnie,
m??wi─? trudno! i dalej si─? tym trudnie,
HipHop nigdy b─?c,
wi─?c za??u?? szk??a kontaktowe,
rymuje cho─? to nie obowi─?zkowe!
to nie cover, tylko orgina?? nie fina??,
mo??e pocz─?tek, pi─?tro dziewi─?te
na Bogucicach, a ta dzielnica jest w Katowicach
halo halo! ??─?cze si─? z eMCeKa Central─?
A z KaCe ju?? nie trac─?, Hip Hopu nie uznaj─? za prac─?,
rytmiczne d??wi─?ki, rymy od r─?ki, lecz z g??owy
nie czekaj! jestem gotowy,
stu procentowy jak sok kartonowy
a do tego nie potrzeba umowy.
  • 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.