Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

ShareCash - Przerwa Techniczna

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
14 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Po wej??ciu na stron─? g????wn─? ShareCash pojawia si─? nam taki oto komunikat:

We're currently performing maintenance, in order to prepare for setting up our new system, which is now in BETA testing. The maintenance will last approx. 5 hours and should be back online at approx. 8PM GMT/3PM EST. We have deliberately picked 'off peak' for this maintenance window, to minimize any losses.

We're sorry for the inconvience and thank you for your understanding.
The ShareCash Team.

Co w skr??cie oznacza, ??e obecnie strona jest wy??─?czona poniewa?? pracuj─? oni pracuj─? nad nowym systemem.

Jak s─?dzicie, czy to zwyk??e od??wie??enie kodu strony, by wszystko przyjemniej dzia??a??o, czy mo??e SC chce nas zaskoczy─? czym?? przyjemnym? :)
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ulung

ulung

Rozkr─?ca sie

• Tutor
  • 489 post├│w
Mo??e chc─? zn??w wprowadzi─? co?? w stylu virala? Kiedy?? chyba to mieli ale im nie wypali??o.
  • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Konkurencja przybra??a na sile. Mo??e chc─? jako?? przyci─?gn─?─? do siebie user??w?
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
User??w? konkurencja? My??lisz ??e taki firecash kt??ry namawia user??w aby si─? u nich rejestrowali to jest dla sharecash konkurencja?Jedynym konkurentem dla sc jest cf.Ale i tak Sc jest g??ra w tego typu hostingach.
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Tak, to jest konkurencja...
Ptasior, Twoje zachowanie jest nieadekwatne do rangi. Powiniene?? by─? bezstronny i obiektywny, a Ty tymczasem zachowujesz si─? jak fanboy.
  • 0

ulung

ulung

Rozkr─?ca sie

• Tutor
  • 489 post├│w
My??l─? ??e raczej aktualizacj─? strony nie przyci─?gn─? userow z konkurencji. Na moj gust to bedzie odnowienie silnika strony by bylo nowoczesniej i moze jakies nowe fajne funkcje :)
  • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
No i w??─?czyli, ale wszystko wygl─?da jak wygl─?da??o.

Na ujrzenie nowo??ci musimy jeszcze troch─? poczeka─?.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
@hard a co ma ranga do moich zami??owa???Po prostu firecash to dno.Na wyp??aty trzeba czeka─? po 30dni firepromotor trzeba czeka─? 2dni ...Wi─?c co w tym takiego fajnego?Stawki te?? lipne.Firecash jest jedynie konkurencj─? dla darkpay b─?d?? fileice ;s
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
@ptasior, mylisz si─?. FireCash na moje oko wyprzedzi?? ju?? CashFile. Stawki por??wnywalne z reszt─?, bo wszystkie te serwisy opieraj─? si─? o podobne oferty za podobne stawki, podobn─? te?? cz─???─? zysk??w z nich zachowuj─? dla siebie. Co do DarkPay - on ju?? chyba nawet ofert nie ma, b─?dzie trzeba przenie??─? do scamu zdaje si─?.

Co do filepromotora - a ile na ShareCash musisz czeka─?, aby Ci zaakceptowali? No w??a??nie. Na SC nie ma nawet takiej dogodno??ci. Nie narzekaj wi─?c, ??e musisz czeka─? d??ugo, bo a?? 2 dni w kontek??cie bronienia SC, kt??ry wcale tego nie ma. Lepiej czeka─? na co?? A?? 2 dni i to mie─?, ni?? nie mie─? wcale.

Wiadomo, ShareCash to pierwszy z tego typu serwis??w i zawsze b─?dzie w ??wiatowej czo????wce chocia??by ze wzgl─?du na sta?? i liczb─? User??w, jednak nie lekcewa??y?? bym tak znacz─?co serwis??w, kt??re wystartowa??y i pr??buj─? mu dor??wnywa─?. A zaznaczam, ??e FC ma mo??e 3 miesi─?ce (tak na oko) - popatrz jaki post─?p wykonali.
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkr─?ca sie

• VIP
  • 399 post├│w
To teraz ja sie wypowiem.
Co do FireCash - start byl kiepski, bylem raczej nastawiony negatywnie do serwisu, ale widac ze wzieli sie do roboty i robia cos nowego, cos fajnego, szacunek dla nich za to ; ).

ShareCash - zarabiam na nim najwiecej, mimo tego ze istnieje juz dlugo, ludzie nadal pobieraja z niego najchetniej, widac maja dobre oferty...

CashFile - no coz mozna powiedziec, kiedys stali na bardzo wysokim poziomie, ale teraz ? Dalej sa w czolowce, to jest oczywiste, tyle ze nic nowego sie nie dzieje.

Reasumujac. FireCash vs CashFile - Wedlug mnie Firecash wprowadza cos nowego, stara sie i to widac, za to dla nich plus. CashFile stoi w miejscu, nic sie nie dzieje, serwery czasami padaja...
Ja korzystam z ShareCash i CashFile, nie bede sie przenosil, do wrzesnia... : )
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

@hard a co ma ranga do moich zami??owa???Po prostu firecash to dno.Na wyp??aty trzeba czeka─? po 30dni firepromotor trzeba czeka─? 2dni ...Wi─?c co w tym takiego fajnego?Stawki te?? lipne.Firecash jest jedynie konkurencj─? dla darkpay b─?d?? fileice ;s

Je??eli u??ywasz tak s??abych argument??w, by pokaza─? wy??szo??─? SC nad innymi serwisami to jestem spokojny i w og??le nie przejmuj─? si─? Twoim zdaniem, bo nie ma ono prawa bytu. Haha FirePromotor 2 dni, a ile czekasz na SC b─?d?? CF?
A co do rangi, to powiniene?? dawa─? przyk??ad, a nie trzyma─? si─? kurczowo jednego serwisu, kt??ry mo??e i ma jak─??? mark─?, ale konkurencja te?? nie ??pi i mog─? go szybko dogoni─?. Nawet si─? nie zorientujesz bo masz klapki na oczach.
Jeszcze jedno, po co w og??le zacz─???e?? rozmawia─? o FC? Ja nic nie m??wi??em o FC, tylko o og??lnej konkurencji.

P.S.: Staraj si─? u??ywa─? poprawnej polszczyzny. Dzi─?kuj─?...
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Masz moderatora i my??lisz ??e jeste?? kox i masz prawo poprawia─? moj─? ortografi─?? To si─? mylisz typku.
Dla mnie jeste?? tylko ma??y ludzik z rang─? moderatora i innym kolorem nicku. Nic wi─?cej.
A co do fc to namawia ludzi aby pisali dobr─? opinie za 'nisz─?' Wiem bo mnie ju?? prosili.Albo dawali ludziom premium na ile?? tam dni aby tyko zarabiali u nich te?? wiem bo mi dali.Teraz o firepromotorze Wy??wietlenia nabijaj─? poprzez Vagex a co za tym idzie?Ludzie z vagex widz─? co wrzuci??e?? i mog─? z flagowa─? b─?d?? ukra??─? nisz─?. FC ma 2 automatyczne rzeczy w ich skrypcie. Pierwsza to mail wysy??any przy rejestracji :D a druga to dodawanie kasy przy pobraniu jakiego?? pliku.U nich nawet nie dostaniesz kasy za sprzeda?? premium ze swojego pliku b─?d?? linku,wi─?c nie ma o czym m??wi─?.O cf nie ma o czym m??wi─? bo nie maj─? PP tylko AP ale maj─? zajeb** stawki.
Koniec,nie chce si─? k????ci─? bo kto?? by dosta?? ostrze??enie b─?d?? bana.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Proponuj─? powr??ci─? do tematu zmian na ShareCash :)
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Zmian nie wida─?:)
  • 0

icetea00

icetea00

??aczek

• U??ytkownik
  • 184 post├│w
zmiany bed─? dzi?? lub jutro pewnie jutro ^^
  • 0
Pomog??em ? Daj +

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.