Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

Nie kupujcie rangi na Darkwarez!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

loleczek

loleczek

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 13 postów

Mialem 4 lata konto na darkwarezie.

Dodawalem regularnie upload co jakis czas.

Postanowilem kupic Elite Vipa i co? I po paru dniach ban polecial!

Powod: spam pw a do nikogo nic nie pisalem!

Jakie k......a j....e zlodziejskie!

Nic tam nie kupujcie! To sa fajfusy p.........e!

Tylko czekaja na kase a jak dasz kase to lecisz z banem.

Nikomu nie pozwalaja sie przebic do strefy download tylko kilka uploaderow stale moze sobie spokojnie spamowac.

Tych moderatorow to moge cieplym moczem oblac jak i tego pedala prawiczka qspy obsrajducha smierdzacego.

Zlodzieje wyrolowali mnie na moje wlasne pieniadze!

I Was tez wyroluja! Nic nie kupujcie! Dzis czy jutro czy za miesiac z banem itak polecicie jesli kupicie range!

To sa frajery tam frajerstwo sie szerzy od gory do dolu sama frajerzarnia od adminow po moderatorow tepe lby tam siedza i tylko kiche kreca i czekaja na wasze pieniadze!

Oni nic nie robia gowno sie znaja stronka se lezy a wy sie dajecie nabijac w butelke na jakies zbiorki itp.

Nic frajerstwu nie placcie!

Nawet tam nie zagladajcie! Oni kradna upload z innych stron! 

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1 059 postów

Ja tam nigdy problem??w na dw nie mia??em.

• 0

6wHy6rY.png

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go???

To ??e firma DW ma ch?tk? na kase jest oczywiste, nie mieli by w??wczas tylu rang VIP i poziom??w kont. Nie mo??na jednak powiedzie? ??e oszukuj?, u??ytkownik p??aci i dostaje to za co p??aci. Gdyby banowali to wszyscy z rang? Elite Vip mieli by bany, a tak w rzeczywisto??ci nie jest ;).

• 0

loleczek

loleczek

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 13 postów

Yhm taka gadke to wiecie gdzie mozecie sobie wsadzic wy tchorze. Kazdy dobrze pisze dopoki sam bana nie wylapie to sie nazywa typowe frajerstwo bo widzicie ze ktos jest niesprawiedliwy ale chronice wlasna dupe i tolerujecie to.

Jakby na ulicy moczem na waszych oczach kogos oblewali to tez powiedzielibyscie ze nic zlego nie robia bo byscie sie bali zeby was nie oblali. Dlatego jestescie dla mnie zerem.

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go???

Ty jeste?? dla mnie trollem, wi?c dostajesz 2 punkty ostrze??e??.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1 620 postów

Haha, masz jak??? fiksacj? na punkcie moczu, drogi autorze?

A co do DW, to faktycznie frajerzy :D.

• 1

loleczek

loleczek

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 13 postów

No przynajmniej jeden gosc z jajami. Ale pebik to tez pedalki.

• 1

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1 620 postów

No przynajmniej jeden gosc z jajami. Ale pebik to tez pedalki.

Popieram w ca??ej rozwi?z??o??ci.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywiście, że tak. Dowiedz się więcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.