Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

catshare nie zalicza mi pobra??

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
11 odpowiedzi w tym temacie

wyborowy12

wyborowy12

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 2 post├│w

Witam tam jak w tytule nie zalicza mi pobra?? na catshare.

Czy to moze by─? spowodowane tym ??e wszystkie pobrania s─? zaliczane o danej godzinie ?

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Mo??esz poda─? wi─?cej szczeg??????w? Jak wywnioskowa??e??, ??e CS nie zlicza Ci pobra???
  • 0

wyborowy12

wyborowy12

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 2 post├│w

pobra??em plik z innego komputera jak i innego ip, pobranie sie nie pokaza??o 

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
By─? mo??e to chwilowe zawirowanie, a mo??e nie pobra??e?? w pe??ni tego pliku.
  • 0

demonick

demonick

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w

podbijam temat, mam dok??adnie DZI?? tj. 10.03.2015r ten sam problem.

Jako nowy u??ytkownik hostingu plik??w catshare wgra??em sobie plik na pr??b─? dok??adnie o wielko??ci 5.83MB aby sprawdzi─? "jak to si─? je" i czy z kontem wszystko w porzadku.

Po wgraniu pliku, sam plik w formacie RAR ??ci─?gno??em dwukrotnie

- poprzez przegl─?dark─? Firefox

- poprzez dodatek DownThemAll! 2.0.18

w obu przypadkach catshare nie zaliczy?? mi pobra?? i nadal wyst─?puje 0 [ zero ] pobra??.

O co chodzi? zwa??ywszy na to, ??e w samym regulaminie jest zapisane, i?? serwis akceptuje wielokrotne pobrania z jednego adresu IP - ten fakt m??wi o zupe??nie czym innym, b─?d?? o b??─?dzie samego serwera, przeci─???eniu czy czym? 

czy kto?? mo??e mi odpowiedzie─? o co chodzi? bo na dzie?? dobry nie mam zaufania ju?? na starcie co do lojalnego naliczania KA??DEGO pobrania pliku.

EDIT: plik ??ci─?gn─???em jako darmowy u??ytkownik oraz jako uzytkownik premium... nadal nic ( pr??ba odby??a si─? juz 5x !!! )

Użytkownik demonick edytował ten post 10 marca 2015 - 18:43

• 0

demonick

demonick

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w

witam ponownie...

przeprowadzi??em ma??a akcj─? z konkurencyjnym serwisem ( warezowym ) plik wgrany o godzinie 18:49

stan na godzin─? 20:23  => 0 pobra?? ( prawie 2 godziny po wrzuceniu pliku i pobraniu go ponad 35x z r????nych adres??w IP konta free&premium) dow??d http://zapodaj.net/c...ea9733.jpg.html

stan na godzin─? 22:11 => 1 pobranie! ( 3.5 godziny po wrzuceniu pliku i pobraniu go ponad 35x z r????nych adres??w IP konta free&premium ) dow??d http://zapodaj.net/9...1e84a8.jpg.html

stan na godzin─? 08:30 = 1 pobranie! ( to ju?? nast─?pny dzie?? ponad 13 godzin po wgraniu i pbraniu pliku przez ponad 35 os??b z r????nych adres??w IP ) dow??d http://zapodaj.net/b...125a08.jpg.html

Catshare nie zareagowa??o tak??e na pytanie zwi─?zane z zaistnia??a sytuacj─?! brak reakcji na email. Nie zosta??y z??amane ??adne postanowienia regulaminu, wszystko odby??o si─? uczciwie i zgodnie z polityk─? serwisu catshare.net.

Pomimo tego, iz serwis na dzie?? dzisiejszy serwuje nam najwy??sze stawki za download - jest najmniej wiarygodnym serwisem w moich oczach zwa??ywszy na zaistnia??y fakt, na kt??ry mam prosty dow??d w postaci ilo??ci pobra?? w stosunku do zaangazowanych os??b, kt??re z pewno??cia plik pobra??y ( maj─? ??w plik na swoim komputerze )

Jestem ciekaw jak Z wami SI─? ROZLICZA TEN SERWIS I CZY TAK SAMO UCZCIWIE JAK ZE MN─?. pozdrawiam

Użytkownik demonick edytował ten post 11 marca 2015 - 09:01

• 0

Monster25

Monster25

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 97 post├│w

Troch─? dziwna sytuacja ale... Z premium nie liczy pobra??. Nie liczy te?? tych niedoko??czonych. Nie wierz─? ??eby wszystkie osoby pobra??y do ko??ca.

Jak by?? przeprowadzany test? Serio pilnowa??e?? 35 os??b ??eby pobiera??y? Nie pr??bowa??e?? cz─???ciowo tego sam robi─? zmieniaj─?c IP? Je??eli tak to musisz zmieni─? nie tylko IP ale r??wnie?? kompa i miejsce (im dalej od miejsca wrzucenia pliku, tym lepiej) Hostingi si─? w ten spos??b zabezpieczaj─? wi─?c przy testach trzeba by─? ostro??nym ;)

O podobnym przypadku nie s??ysza??em. U mnie zawsze zliczali pobrania tak jak nale??y wi─?c albo masz bardzo ma??o pobra?? i pecha albo twoje konto ma jak─??? blokad─?...

• 0

demonick

demonick

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w

z catshare mam do czynienia nie od wczoraj

lecz po pewnych "saldach" zacz─???y mnie zastanawiac pewne sprawy i przede wszystkim saldo wyp??at

test by?? robiony z du??─? para i anga??em kilku zaufanych os??b r????norodno??─? miast oraz IP

oczywi??cie na pr??b─? tak??e przyczyni??y si─? testy "w??asne" polegaj─?ce na pobraniu z konta zar??wno free jak i premium swoich plik??w przeze mnie samego.

najlepsze jest to, ??e gdyby system zlicza?? tak uczciwie pliki

- to chociazby z opcji FREE na 10 plik??w 10 plik??w by??o by zaliczonych... dzi?? zaliczy?? wybi??rczo 2

- z opcji premium - nie nalicza w og??le plik??w! ani jednego

nie jestem ??wie??akiem i swoje juz na uploadzie zarobi??em... ale ten test m??wi sam za siebie... catshare nie jest w stosunku do nas uczciwe. ( albo maja zwalony system naliczania )

• 0

Monster25

Monster25

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 97 post├│w

- to chociazby z opcji FREE na 10 plik??w 10 plik??w by??o by zaliczonych... dzi?? zaliczy?? wybi??rczo 2

- z opcji premium - nie nalicza w og??le plik??w! ani jednego

Zobacz co napisa??em wy??ej. Z opcji premium nie zlicza na kasy. Tak by??o jest i b─?dzie...

• 0

demonick

demonick

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 9 post├│w

a kt??re serwisy zliczaj─? jeszcze premium.

wybacz pytanie ale jestem zielony w temacie

• 0

Monster25

Monster25

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 97 post├│w

Z polskich hosting??w korzysta??em tylko z catshare. O innych moja wiedza jest niewielka ;)

• 0

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 3 post├│w

Mi tam zawsze zlicz tak jak ma by─?. Napisz do admina on Ci powinien wyt??umaczy─? dok??adnie o co chodzi!

• 0

Forum o zarabianiu - ciekawe miejsce w sieci

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.