Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

Serwis Catshare a muzyka

• Zamkni─Öty Temat jest zamkni─Öty
5 odpowiedzi w tym temacie

sprzetok

sprzetok

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 12 post├│w

Czy na serwisach typu catshare mo??na dodawa─? muzyk─? w formacie mp3. Pytam i?? chc─? unikn─?─? usuni─?cia konta itp.

Dzi─?kuj─? za odpowied??

• 0

BaTi

BaTi

??aczek

• U??ytkownik
  • 231 post├│w

Wydaje mi sie ??e niema przeciwstaza?? zeby uploadowac mp3 na kocie :)

• 0

sprzetok

sprzetok

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 12 post├│w

W regulaminie pisze ze lamiac prawa mo??e skonczyc sie blokad─? konta. Nie wiem jak rozumie─? ten punkt. Czy kto?? z Was udostepnia filmy i inne media przez Kotka

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

W regulaminie pisze ze lamiac prawa mo??e skonczyc sie blokad─? konta. Nie wiem jak rozumie─? ten punkt. Czy kto?? z Was udostepnia filmy i inne media przez Kotka

Wy??─?cznie. W przypadku muzyki r????nica jest taka, ??e albumy zazwyczaj s─? spakowane w archiwum. Punkt w regulaminie istnieje dlatego, ??eby to wszystko mia??o odpowiedni─? otoczk─? i by w ??wietle prawa hosting wygl─?da?? na taki, kt??ry nie chce ??ama─? praw autorskich.

Jedyn─? konsekwencj─? jaka czeka Ci─? w przypadku raportu Twoich plik??w (za z??amanie praw autorskich) jest ich usuni─?cie, co wymaga dokonania ponownego wrzucenia ich na host, jednak je??li masz shella, to nie jest problem.

• 0

sprzetok

sprzetok

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 12 post├│w

Dzi─?kuj─? Panowie za wyja??nienie jestem w trakcie budowania swojej "bazy". Dzieki Wam wszystko staje si─? zrozumia??e :)

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

Do us??ug :).

• 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.