Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

[Poradnik] Nauka Ripowania cz.1 BRRip

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
46 odpowiedzi w tym temacie

scofi16

scofi16

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 29 post├│w

No w??a??nie te?? tak my??la??em, ??e skoro w megui ju?? jest to nie b─?dzie potrzebne jeszcze instalowanie avisynth'a. Zacz─???em patrze─? czy w uprawnieniach folderu co?? si─? nie popieprzy??o, ale wszystko by??o ok. Poszuka??em po forach i znalaz??em identyczny przypadek jak u mnie i rozwi─?zaniem by??a instalacja avisynth'a :D

• 1

maxik12

maxik12

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 1 post├│w

Witam wszystkich, co prawda widz─? ??e temat dawno temu edytowany, ale mam problem....zacz─???em si─? z tym bawi─? par─? dni temu.

Za??????my ??e mam film: Co?? tam (2014) PL.1080p.BRRip.XViD.AC3.mkv, przerabiam go wg. poradnika na 720p.mkv oraz na 480p.mkv i jest wszystko OK.

Pr??buj─?c zrobi─? z niego avi o wielko??ci 1.37Gb lub 700Mb wychodzi mi bez ??cie??ki d??wi─?kowej.

By??bym wdzi─?czny za rady i porady.

• 0

pkuna

pkuna

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 2 post├│w

Witam,

MeGUI zawiesza mi si─? na bibliotece DirectShowSource.dll.

W rejestrze zdarze?? pojawia si─? b??─?d zwi─?zany z t─? bibliotek─?.

Jaka mo??e by─? przyczyna?

Dzi─?ki, pozdrawiam

Pawe??

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?

DirectShowSource to biblioteka avisynthu. Mo??e by─? problem z jej obs??ug─? czasami. Poleca?? bym przeinstalowanie kodek??w, z kt??rych korzysta MeGui, czyli AviSynth, K-Lite Codec Pack. Ponadto MeGui potrzebuje frameworka w wersji minimum 3.5 lub nowszego by dobrze chodzi??o.

• 0

pkuna

pkuna

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 2 post├│w

Dzi─?kuj─? bardzo!

Nie mia??em w og??le zainstalowanego K-Lite Codec Pack, bo nie doczyta??em si─?, ??e trzeba.

Teraz si─? nie wywala i nawet pojawi?? si─? podgl─?d filmu w okienku :shy:

Zapytam jeszcze o tak─? rzecz:

Je??eli nie chc─? nic zmienia─? w parametrach filmu, jedynie wtopi─? napisy,

to czy mo??na u??y─? opcji "One click encoder"?

Czy te?? trzeba przej??─? wszystkie kroki zgodnie z poradnikiem Sewirusa?

Niestety, jak zrobi─? tym "One click encoder", to napis??w w pliku wynikowym nie ma :(

To zapytam o co innego, mo??e Kto?? mi podpowie:

W pliku ??r??d??owym mam d??wi─?k AAC.

Chcia??bym go wyci─?gn─?─? jako AC3 - zgodnie z poradnikiem.

Ale ko??czy si─? to b??─?dem w eac3to:

MKV, 1 video track, 1 audio track, 2:08:31, 30p /1.001
1: h264/AVC, 720x384 30p /1.001 (15:8)
2: AAC, 2.0 channels, 24kHz, 31ms
Bitstream parsing for track 2 failed.  <WARNING>
Demuxing this track may still produce correct results - or not.  <WARNING>
This audio conversion is not supported.  <ERROR>

Jaka mo??e by─? przyczyna?

Użytkownik pkuna edytował ten post 04 marca 2016 - 22:34

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?

Trzeba kodowa─? przez AVS Script Creator, a nast─?pie wybra─? opcj─? kompresji filmu. W zak??adce filters masz okienko odpowiadaj─?ce za kompresj─? napis??w. Wczytujesz tam napisy najcz─???ciej z kodowaniem ANSI w formacie SSA mo??e by─? te?? SRT.

Kodek AAC nie jest wspierany dla tego MeGui ci go nie skompresuje na inny format. Trzeba doinstalowa─? w opcjach masz opcj─? wyboru doinstalowania kodeka. ??ciagasz NeroAAC.exe i w Settings MeGui wybierasz ??cie??k─? do tego programu.

• 0

pkuna

pkuna

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 2 post├│w

Dzi─?ki za informacje.

Zrobi??em tak, ale wyci─?gn─?─? jako AC3 nadal si─? nie da (ten sam b??─?d),

natomiast przy pr??bie wskazania pliku aac jako Audio Input mam b??─?d: "This file cannot be processed",

pomimo, ??e w opcjach Encoder Settings pojawi??a si─? grupa "Nero AAC".

• 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.