Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

Witamy na pok??adzie nowego Moderatora: Wilczur!

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
42 odpowiedzi w tym temacie

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Z czego zamierzasz ??artowa─?? Z tego, ??e Karczu mi zaufa??? Coraz lepsze kwiatki na tym forum wychodz─?. Ale po waszych wpisach widzia??em, ??e intelektem nie grzeszycie.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Bardzo si─? ciesz─? ??e masz o nas tak wysokie mniemanie.
  • 0

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w

Wyja??niam w??a??nie na GG nowemu Modowi jakie zasady tu panuj─? i obiecuj─?, ??e si─? poprawi. Nie skre??lajcie go jeszcze.A HardPlayer ostatnio i tak zaniedbywa?? to forum, wi─?c powodzenia mu ??ycz─? z jego w??asnym.

Tak, bardzo dobra decyzja. Panoszy?? si─? tu najwi─?cej, a po??ytku ??adnego. Niech idzie do diab??a.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Z ciebie b─?dzie wi─?cej szk??d ni?? po??ytku dla forum. :lol: Moderator kt??ry nie potrafi si─? opanowa─? jest nic nie warty.
  • 2

6wHy6rY.png

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
A z Ciebie teraz jest po??ytek? Je??li piszesz g??upoty tutaj zamiast pomaga─? u??ytkownikom? Marnujesz m??j czas, za co te?? w przysz??o??ci b─?dzie ostrze??enie. Ju?? ja si─? o to postaram.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Ze mnie jest wi─?kszy po??ytek ni?? z ciebie, przynajmniej mo??na ze mn─? na wszystkie tematy porozmawia─? a z tob─? nie ma jak bo od razu nerwy ci puszczaj─?.
  • 0

6wHy6rY.png

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
Takie co?? i to na pierwszego kwietnia ;)
Albo mi to co?? podejrzane jest albo przypadkowy zbieg okoliczno??ci.
  • 2

Konto porzucone.  :mellow:

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Ja mam nadzieje ??e to tylko ??art na prima aprilis :D
  • 2

6wHy6rY.png

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Jak ja bym chcia?? by to by?? ??art...
  • 3

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Niestety dla was to nie jest ??art. Czas wzi─?─? te forum w ryzy.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Czyli szykuje si─? weso??o na forum :lol:
  • 1

6wHy6rY.png

TruanT

TruanT

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 92 post├│w
Poczytalem sobie troche waszch wypowiedzi i nie powiem ze sie troche usmialem :D Osoba ,ktora nic nie wie co sie dzalo wczesniej na forum ustawia kazdego po kolei.

A z Ciebie teraz jest po??ytek? Je??li piszesz g??upoty tutaj zamiast pomaga─? u??ytkownikom? Marnujesz m??j czas, za co te?? w przysz??o??ci b─?dzie ostrze??enie. Ju?? ja si─? o to postaram.

Kolego od pomagania i pilnowania porzadku jestes ty rozumiem.Chcemy dowiedziec sie wiecej o tobie a nie bezsensownie dyskutowac.Mam nadzieje ,ze bedzie to osoba kulturalna i pomocna taka jaka powinna byc na tym stanowisku.Czas pokaze :heart:
  • 0
Nak*rwiam T─?CZE

Lupus

Lupus

??aczek

• VIP
  • 194 post├│w
Uda?? Wam si─? Prima Aprilis ;)
  • 3

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
Chocia?? w??a??ciwie to nie m??g?? by─? prima aprillis, bo skoro sewirus dosta?? warna, a w─?tpi─? by administracja tak chamsko post─?pi??a by zrobi─? kawa??, no chyba ??e wsp????pracuj─? z sewirusem, i wszystko by??o z g??ry zaplanowane ;)
  • 1

Konto porzucone.  :mellow:

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Warna nie dosta??em, ten pseudo mod nawet nie zna podstawowych funkcji skryptu :lol: Ale musz─? przyzna─? ??e karczu dobry ??art na 1 kwietnia wymy??li?? :D
  • 1

6wHy6rY.png

sockk

sockk

??aczek

• VIP
  • 210 post├│w
ale ??arcik ;p
  • 2

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Dobrze Panowie. Przejrzeli??cie Wasz─? kochan─? administracj─?. Zaiste by?? to prima aprilisowy ??art. Wiedzcie jednak, ??e nie zrobili??my tego z czystego pragnienia zabawy. Zrobili??my to by piel─?gnowa─? tradycj─?. Tylko troch─? mieli??my ubaw z was i wilczura, ale to nieistotne. Wa??ne, ??e kiedy?? jak przeczytacie ten w─?tek, to b─?dziecie si─? ??mia─?. My r??wnie?? i to jest najwa??niejsze.

Kilka fakt??w odno??nie tego w─?tku:
- w posta─? wilczura wszed??em ja (przepraszam za te ma??o inteligentne teksty, ale to wszystko dla tradycji moi kochani u??ytkownicy)
- pierwsze podejrzenia, ??e to ??art wysnu?? noutilus (brawo!)
- Karczu Was oszuka?? (tak dla przypomnienia)
- ranga moderatora w??a??nie zosta??a zdj─?ta u??ytkownikowi o nicku wilczur
- dementuj─? plotki, zapocz─?tkowane przeze mnie, kt??re g??osz─?, ??e zak??adam nowe forum (Karczu by sobie beze mnie nie poradzi??, jak si─? dowiedzia??, ??e mam zamiar to zrobi─? to... zostawmy ten w─?tek) (wszystkich, kt??rzy pisali do mnie na PW przepraszam, bo prawd─? jest, ??e ich w jaki?? spos??b oszuka??em - w imi─? tradycji)
- nie wiem jak niekt??rzy mogli uwierzy─?, ??e dali??my tak odpowiedzialn─? rang─? takiemu u??ytkownikowi
- pomys??odawc─? pomys??u r??wnie?? by??em ja, tak ??e jak kto?? chce da─? mi za?? punkt reputacji, to prosz─? si─? nie kr─?powa─?

Mam nadziej─?, ??e ta ma??a prowokacja przypad??a Wam do gustu. Nast─?pne lata b─?d─? bardziej owocne, je??li chodzi o prima aprilisowe ??arty. Czekajcie wi─?c cierpliwie. Weso??ego ??ycia!
  • 3

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w

- Karczu Was oszuka?? (tak dla przypomnienia)

Mog??e?? to sobie darowa─? :D Od pocz─?tku do ko??ca Ty to wymy??li??e??, ja by??em tylko Twoj─? marionetk─?.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Nasi u??ytkownicy musz─? by─? poinformowani o wszystkim. Dos??ownie :).
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
No w??a??nie. Niech wiedz─? co wymy??li??e?? przeciw nim.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.