Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

Witamy na pok??adzie nowego Moderatora: Wilczur!

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
42 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Witajcie!

Niezmiernie mi??o jest mi poinformowa─?, ??e do grona Ekipy Forum do??─?czy??: Wilczur :)

Mam nadziej─?, ??e mi??o go przyjmiecie i b─?dziecie si─? stosowa─? do jego uwag :)
  • 1

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
R??wnie?? mam nadziej─?, ??e b─?dziecie si─? stosowa─? do moich uwag. Ka??dy uzytkownik, kt??ry mi podpadnie b─?dzie potepiony.

Witam.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Witam cze??─? i czo??em. Dziwnie mnie ta liczba 1 posta przera??a :lol: Powodzenia w moderowaniu :angel:
  • 0

6wHy6rY.png

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Nie wiem co Ci si─? nie podoba w mojej liczbie post??w. Zaraz dostaniesz ostrze??enie, niech tylko zobacz─? gdzie si─? to wlepia. Ehh, co za ludzie... Zazdro??─? i zawi??─?.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Nie wiem Karczu, dlaczego zatrudni??e?? tak niekompetentn─? osob─?, ale wida─?, ??e nie by?? to dobry wyb??r. Bardzo mnie zawi??d?? i to ju?? na samym starcie.
  • 4

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Dajcie mu szans─? ;) Ju?? z nim pogada??em co i jak.
  • 1

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Nast─?pny, co my??li, ??e jest bogiem. Jak chcesz wiedzie─? mam lepszy kontakt z Karczem ni?? Ty. To On we mnie wierzy i najbardziej lubi! Co, my??lisz, ??e jak jeste?? rang─? wy??ej to mo??esz mn─? pomiata─?? O nie! Pomiataj sobie tymi n─?dznymi u??ytkownikami, a nie mn─?! Wsz─?dzie ci kretyni, w szkole, w domu, a teraz nawet na forum. Dlaczego wszyscy s─? tacy nienormalni?!!?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
wilczur, napisz na GG.
  • 1

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
... ostrze??enie? Ciekawe za co, by??em mi??y a tu taka reakcja. Bywa i tak :D
  • 0

6wHy6rY.png

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Wyczuwam tu jak─??? protekcj─?. No i to ostrze??enie dla sewirusa. Wida─? go??─? zna si─? na swojej robocie.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Ja tam nie wiem co jest grane, wierze tylko ??e karczu wie co robi. Ja mi??y by??em i jestem, poza tym moderator powinien raczej by─? opanowany.
  • 0

6wHy6rY.png

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w
Jedynym z nas, kt??ry nie trzyma poziomu jest ty i HardPlayer. Karczu wie co robi, bynajmniej ja w to wierz─?. Jak ju?? m??wi??em, wsz─?dzie zawi??─? i nienawi??─?. Karczu - odpisa??em na GG.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Witam.

To mi??e ??e do forum do??─?czy??a nowa para r─?k do pracy. Zawsze b─?dzie to mia??o wi─?ksze znaczenie dla forum o ile nowy moderator oka??e si─? osob─? uczciw─? i kulturaln─?.

Niestety jego sta?? przebyty na forum nie wskazuje mi tu ??adnego obeznania w moderowaniu a tym bardziej nie sprawia i?? ta osoba mia??a by sprawowa─? t─? funkcj─?. Moderator to przede wszystkim osoba maj─?ca pomaga─? u??ytkownikom a z przytoczonych tu wypowiedzi wyczyta─? mo??na ??e kieruje si─? ona i wy??─?cznie tylko swoim osobistym dobrem.
  • 3

Kashino

Kashino

??aczek

• Top Earner
  • 232 post├│w

Nast─?pny, co my??li, ??e jest bogiem. Jak chcesz wiedzie─? mam lepszy kontakt z Karczem ni?? Ty. To On we mnie wierzy i najbardziej lubi! Co, my??lisz, ??e jak jeste?? rang─? wy??ej to mo??esz mn─? pomiata─?? O nie! Pomiataj sobie tymi n─?dznymi u??ytkownikami, a nie mn─?! Wsz─?dzie ci kretyni, w szkole, w domu, a teraz nawet na forum. Dlaczego wszyscy s─? tacy nienormalni?!!?

Ty jeste?? n─?dzny jako moderator, widz─?, ??e za bardzo si─? poczu??e?? :) Przesta?? terroryzowa─?, bo ci to bokiem wyjdzie ;)
  • 0
Do┼é─ůczona grafika

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Z pewnych ??r??de?? dowiedzia??em si─?, ??e nasz mi??y moderator jest kuzynem Karcza. Wyja??nia??oby to dlaczego on tu panuje.
Z racji tego, ??e Kamilowi nie da si─? przem??wi─? do rozs─?dku postanowi??em od??─?czy─? si─? od niego i za??o??y─? w??asne forum o uploadingu. Jestem w trakcie wybierania domeny. O wszystkim Was poinformuj─?. Dodatkowo moj─? decyzj─? pot─?guje fakt, ??e wilczur wysy??a do mnie niemi??e wiadomo??ci. Bardzo ??le si─? z tym czuj─?.
  • 3

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w

Pomiataj sobie tymi n─?dznymi u??ytkownikami, a nie mn─?!

Mimo rangi moderator, jeste?? te?? u??ytkownikiem tego forum.

Jak ju?? m??wi??em, wsz─?dzie zawi??─? i nienawi??─?.

Jak na razie jedyn─? osoba kt??ra wywo??uje tutaj nienawi??─? to jeste?? ty. Jako moderator swoim zachowaniem powiniene?? dawa─? przyk??ad innym u??ytkownikom.
  • 0

6wHy6rY.png

wilczur

wilczur

On_23cm_Wawa

• U??ytkownik
  • 9 post├│w

Ty jeste?? n─?dzny jako moderator, widz─?, ??e za bardzo si─? poczu??e?? Przesta?? terroryzowa─?, bo ci to bokiem wyjdzie

To??to istna napa??─?, zaraz Ci wlepi─? punkty. Zobaczymy kto jest mocniejszy.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Zastanawiam si─? czy mam si─? ??mia─? czy p??aka─? :dodgy:
  • 0

6wHy6rY.png

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Wyja??niam w??a??nie na GG nowemu Modowi jakie zasady tu panuj─? i obiecuj─?, ??e si─? poprawi. Nie skre??lajcie go jeszcze.

A HardPlayer ostatnio i tak zaniedbywa?? to forum, wi─?c powodzenia mu ??ycz─? z jego w??asnym.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Ja go jeszcze nie skre??li??em, licz─? tylko na to ??e zmieni podej??cie do innych u??ytkownik??w i zacznie nas traktowa─? na r??wni z sob─? bo nie jest bogiem a cz??owiekiem. Ka??dy zas??uguje na szanse ;)
  • 0

6wHy6rY.png

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.