Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Jak wygl─?da wasz pulpit?

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
110 odpowiedzi w tym temacie

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
hmm to ciekawe za kim karczu jest w ko??cu ;)
  • 0

Konto porzucone.  :mellow:

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Nie jestem kibicem :) Cho─? jakbym mia?? wybiera─?, to pewnie by??bym pasiakiem (Cracovia, wi─?c te?? Arka, Lech).

Ale szczerze m??wi─?c to lotto mi to od dawna.
  • 1

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Czas co?? pokaza─?. U mnie prawie bez zmian za to bardziej roboczo ni?? zwykle :-)

Informacje techniczne:
System: Ubuntu 12.04.2 LTS z j─?drem 3.2.0-39-generic
??rodowisko: Unity
Styl: Ambiance (domy??lny motyw)
Tapeta: ubuntu_server_wallpaper_v5_by_sircrow-d36x6f3
Uruchomione aplikacje: Kadu, Chrome, KRDC, f.lux

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
noutilus widze only linux :D
  • 0

6wHy6rY.png

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Linux to wi─?cej ni?? system operacyjny... To spo??eczno??─?...
  • 2

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Ja zainstalowa??em i po ok 10 minutach powr??t do windowsa xd
  • 0

6wHy6rY.png

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Po 10 minutach nie poznasz wszystkich zalet i wad jakiegokolwiek systemu operacyjnego, a tym bardziej jego ??rodowiska pracy w jakim funkcjonuje.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
W??a??nie zainstalowa??em sobie Ubuntu i zobaczymy jak to w praniu wyjdzie :D

Edit:

Do┼é─ůczona grafika

Tak wygl─?da moje miejsce pracy, windowsa teraz z regu??y u??ywam do grania lub robienia fejk??w bo visual basic wiadomo nie dzia??a na linuxie/ubuntu
  • 0

6wHy6rY.png

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?

Sewirus Visual Basica da si─? uruchomi─? na Linuxie za pomoc─? Virtual Machine, na kt??rym dodajesz wirtualny system operacyjny w twoim przypadku by?? by to pewnie kt??ry?? z rodziny Microsoft Windows. Przez wine raczej Virtual Basic nie ruszy, ale jak by si─? upar?? to mo??na sprawdzi─? aplikacj─? PlayOnLinux pod jak─? wersj─? wine najlepiej go skompilowa─?.

Powracaj─?c do tematu, niedawno pojawi??a si─? nowa wersja Ubuntu 13.04, wi─?c szybko przesiad??em si─? z 12.04 na najnowsz─? oficjaln─? wersj─? systemu. Zmian za wiele nie ma, za to system pracuje teraz szybciej, jest lepiej zoptymalizowany i zosta?? wzbogacony o kilka udogodnie??, kt??re u??atwiaj─? prac─?.

Oczywi??cie kluczow─? zmian─? jest tutaj aktualizacja j─?dra systemu z wersji 3.2 na 3.8. Spowodowa??o to ??e system jest o wiele szybszy i pobiera mniej zasob??w procesora i pami─?ci ram.

Informacje techniczne:
System: Ubuntu 13.04 Raring z j─?drem 3.8.0-21-generic
??rodowisko: Unity
Styl: Ambiance (domy??lny motyw)
Tapeta: fight-club-1366x768.jpg
Uruchomione aplikacje: f.lux, Chrome, EXSite Bot

Dla mnie z systemu korzysta si─? o jakie?? 50% lepiej ni?? z poprzedniej wersji mimo i?? zmian jest niewiele.

• 1

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w

50ar86.jpg

Tak to u mnie na dzie?? dzisiejszy wygl─?da ;) Wersja jeszcze 12.04, bo nie wiem jak aktualizacje przeprowadzi─?.

• 0

6wHy6rY.png

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?

Aktualizacji do wersji 13.04 nie mo??esz przeprowadzi─? z tego wzgl─?du i?? nie masz oficjalnej wersji 12.04 z Ubuntu.com, a chyba remixa Ubuntu 12.04 Przyjazny Puchacz z Ubuntu.pl. Update b─?dziesz mia?? wtedy kiedy Ubuntu.pl wyda remixa wersji 13.04 pod nazw─? kodow─? Zapalona Kotofretka.

• 1

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w

A to ok :)

• 0

6wHy6rY.png

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Zapalona Kotofretka :D.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w

Trzeba od??wie??y─? temat :lol:

v1Qhix4.jpg

• 0

6wHy6rY.png

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Fajny pulpit. Ja swoim si─? nie pochwal─?, bo ca??y zawalony ikonami. Chyba musz─? zainwestowa─? w drugi monitor, ??ebym wi─?cej miejsca mia??, bo wstyd.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?

Sewirus widz─? edukujesz si─? w systemach Linux - o to chodzi :-). Ten interfejs po prawej to jak mniemam conky lub jaki?? inny alternatywny program :P.Nawet ciekawy styl do niego masz, sam skroba??e?? kod czy to gotowiec z neta?

• 1

Frix93

Frix93

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 448 post├│w

To i ja si─? pochwal─? :D

300 post :D

di-9SIY.png

Użytkownik Frix93 edytował ten post 30 lipca 2013 - 19:31

• 1

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w

Ja niedawno po formacie, ale musz─? si─? pochwali─? now─? zabawk─?- Fences.

Wcze??niej wielki burdel, nie wiedzia??em gdzie co mam, a teraz cud, mi??d, malina :P

Gad??ecik w wersji 1.0 jest na open source, i zajmuje nam max 15MB RAM'u. Polecam.

di-SNAS.png

Użytkownik Michu edytował ten post 30 lipca 2013 - 19:33

• 0

Konto porzucone.  :mellow:

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w

Sewirus widz─? edukujesz si─? w systemach Linux - o to chodzi :-). Ten interfejs po prawej to jak mniemam conky lub jaki?? inny alternatywny program :P.Nawet ciekawy styl do niego masz, sam skroba??e?? kod czy to gotowiec z neta?

No szczerze to linux strasznie mi si─? spodoba?? :D a ten interfejs to widget z screenlets

• 0

6wHy6rY.png

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?

No szczerze to linux strasznie mi si─? spodoba?? :D a ten interfejs to widget z screenlets

Ju?? gdzie?? to pisa??em ??e Linux to co?? wi─?cej ni?? system operacyjny... Tak naprawd─? im d??u??ej na nim siedzisz tym, wi─?cej poznasz jego mo??liwo??ci, na tym systemie wed??ug mnie mo??na zrobi─? wszystko bez wyj─?tku - tylko trzeba to oczywi??cie lubi─?.

Polecam ci sprawdzi─? conky to jest dopiero wypasiony program, style do widget??w piszesz prawie tak jak html/css tylko sk??adnie s─? inne :-) Chyba sam sobie co?? skrobne bo chyba z p???? roku si─? z nim nie bawi??em.

• 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.