Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Jak wygl─?da wasz pulpit?

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
110 odpowiedzi w tym temacie

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Od, taka zabawa co by si─? nie nudzi─? na forum.

System: Linux Mint 14 "Nadia" z najnowszym stabilnym j─?drem 3.7.2
??rodowisko: MATE, kt??re jest forkiem GNOME 2.32
Motyw: Mint-X (domy??lny motyw)
Ikony: Mint-X (domy??lne ikony)
Tapeta: Linux Mint 14 (domy??lna tapeta)
Uruchomione aplikacje: Terminal, Kadu, Skype, JDownloader, f.lux, Menad??er oprogramowania, Chromium, Transmission, KRDC

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 448 post├│w
http://zapodaj.net/f...10e419.png.html - nie mog??em znale??─? hostu, kt??ry pomie??─?i plik :)
  • 0

AgainFlare

AgainFlare

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 42 post├│w
Zobaczy??em Twojego minta i znowu mnie kusi na linuxa mint/ubuntu ; (
Do┼é─ůczona grafika
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Zdecydowanie polecam teraz Minta, chyba ??e komu?? odpowiada ??rodowisko Unity na ubuntu. Mia??em ubuntu z unity i za d??ugo na nim nie posiedzia??em mimo ??e zainstalowa??em tam ??rodowisko Gnome.

U mnie pulpit dynamicznie przybiera nowych element??w, wi─?c to obecny jego stan.

System: Linux Mint 14 "Nadia" z najnowszym stabilnym j─?drem 3.7.2-030702-generic
??rodowisko: GNOME/MATE
Motyw: Mint-X (domy??lny motyw)
Ikony: Mint-X (domy??lne ikony)
Tapeta: nike_just_do_it-1366x768.jpg
Uruchomione aplikacje: Chromium, KRDC, Pidgin, f.lux, Mened??er aktualizacji, conky

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

AgainFlare

AgainFlare

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 42 post├│w
Ok, po konwersjach z noutilusem, wgra??em sobie Linux Mint. Niestety nie przypad?? mi do gustu, i zmieni??em na Ubuntu. Jak na razie :heart:

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
M??j pulpit na kompach na kt??rych pracuj─? wygl─?da z regu??y tak:

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

AgainFlare

AgainFlare

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 42 post├│w
@up Hehe, fajnie Ci to wysz??o ; )

Ja generalnie nie mia??em nigdy wi─?cej ni?? 2 rz─?dki ikonek. Zrobi─? jaki?? folder i dodaje tam swoje pliki itp.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Karczu fajna tapeta :-)
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Eee, Karczu uporz─?dkowa??e?? pulpit odk─?d ostatnio na niego patrzy??em. Teraz jest fajnie i przejrzy??cie.
  • 1

Sanjaro

Sanjaro

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 47 post├│w
Do┼é─ůczona grafika
Przecietny pulpit, apropos linux'a mialem kiedys Mint'a i bylem zadowolony, ale nie byl tak zawodny jak windows bo nie moglem na nim wszystkich gier odpalac ;/
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Sanjaro wystarczy??o zainstalowa─? cedege.
  • 1

Utilaft

Utilaft

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 8 post├│w
Aktualnie Linux Mint 14 Nadia Cinnamon

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
U mnie natomiast z powrotem zawita?? Linux Ubuntu 12.04.1 LTS z nazw─? kodow─? Przyjazny Puchacz.

System zoptymalizowany wed??ug poradnika po instalacyjnego z kilkoma zmianami w systemie. Reszta praktycznie bez zmian, czyli domy??le ??rodowisko Unity.

Informacje techniczne:
System: Ubuntu 12.04.1 LTS z j─?drem 3.2.0-36-generic
??rodowisko: Unity
Styl: Ambiance (domy??lny motyw)
Tapeta: african_lion-1366x768.jpg
Uruchomione aplikacje: Steam Beta (z w??─?czon─? defragmentacj─?), Kadu, Deluge, Google Chrome, KRDC (z po??─?czonym serwerem dedykowanym)

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
a to moje ;) [zamaza??em niekt??re tytu??y i informacje kt??rych nie chce ujawnia─?]
system Windows 8
http://zapodaj.net/f...5c1227.png.html
  • 0

Konto porzucone.  :mellow:

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
A tak m??j w7 wygl─?da

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

6wHy6rY.png

zardoz

zardoz

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 4 post├│w
@sewirus ciekawa tapeta :-) dasz na ni─? namiary ?
  • 0
Radisaster - Post-Apo

Xarsis

Xarsis

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 17 post├│w
Pulpit starego laptopa mojej siostry kt??rego dosta??em na dobicie, siedze na nim g????wnie tylko na necie. Do lepszych zabaw mam PC w pokoju obok :P
Do┼é─ůczona grafika
  • 1

"Po??─?czona paktem przy d??wi─?kach z g??o??nika
To razem do kupy zwie si─?
PAKTOFONIKA
Rah pod Magika i Fokusa eskort─?
Ku odleg??ym portom
"

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1ÔÇ»059 post├│w
Za Legie masz reputa :D
  • 2

6wHy6rY.png

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
A ode mnie wpierdol!!!
Spoiler

• 2

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Xarsis

Xarsis

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 17 post├│w
Fajnie ze spoilerem zrobi??e?? :D
  • 1

"Po??─?czona paktem przy d??wi─?kach z g??o??nika
To razem do kupy zwie si─?
PAKTOFONIKA
Rah pod Magika i Fokusa eskort─?
Ku odleg??ym portom
"

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.