Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

Temat og??lny o AstroCash!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

AstroCash.org

AstroCash.org

??wie??o zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 postów

Wszystkie wyp??aty na konta bankowe zosta??y rozes??ane!!!

• 0

AstroCash.org

AstroCash.org

??wie??o zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 postów

Po ci???kim sprawdzaniu i weryfikowaniu waszych prac konkursowych, postanowili??my og??osi? wyniki.

Do konkursu zakwalifikowanych zosta??o 10 u??ytkownik??w.

8 z nich podj???o si? pr??bie odpowiedzenia na nasze konkursowe pytanie.

Komisja kt??ra sk??ada?? si? z trzech os??b.

Ka??da praca zosta??a poddana ocenie w skali od 1-10 punkt??w.

Najlepsz? prac? okaza??a si? odpowied?? u??ytkownika o nickname: srybus!!!

GRATULUJEMY!

Tablet zostanie wys??any w nast?pnym tygodniu! Dołączona grafika

• 0

ciamciaj

ciamciaj

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 26 postów
Astrocash si? bardzo ??adnie rozwija, dochodz? kolejne po??yteczne funkcje :) Nic tylko dalej zarabia? :)
  • 0

Dołączona grafika

xjointmanx

xjointmanx

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 11 postów
Hmm...
Chc? wci?gn?? w to kilku znajomych chcia?? bym si? dw??ch rzeczy dowiedzie?,
1. Je??eli wysy??am link z moim poleceniem oni si? przez niego rejestruj? wgrywaj? pliki no i oczywi??cie pobieraj? od nich z konta te pliki czy ja jaki?? procent dostaje od nich za to ??e oni si? zarejestrowali przeze mnie czy to tylko dzia??a w takim punkcie i?? ja ich tylko zach?ci??em do zarabiania i nic z tego nie mam ?

2. I jeszcze jedno pytanko Paru znajomych zarejestrowa??o si? z mojego linku ale gdy wchodz? w Profile i jest tam tabelka i nie widz? ??adnego nicku mojego znajomego czy musi kto?? co?? od nich pobra? aby si? pojawi?? na mojej li??cie czy jest jaki?? z tym ma??y b???d?

Z g??ry dzi?kuje za odpowied?? Pozdrawiam ekip? AstroCash : )
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1 620 postów
Co do pierwszego pytania to tak, dostaniesz jaki?? procent od ich zarobk??w.
A je??eli chodzi o drugie to wygl?da mi to na b???d AC.
  • 0

ciamciaj

ciamciaj

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 26 postów
1. Dostajesz 5% od ka??dego ich pobrania. S? to dodatkowe pieni?dze, im nic nie ucieka :)

2. Dopiero jak beda mieli pobranie to zobaczysz ich. To nie jest b???d...po prostu taki rodzaj rozwi?zania.

Pozdrawiam, oficjalny mentor :)
  • 0

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5 472 postów

2. Dopiero jak beda mieli pobranie to zobaczysz ich. To nie jest b???d...po prostu taki rodzaj rozwi?zania.

Tak w??a??nie mi si? wydawa??o, w sumie to fajne rozwi?zanie. Jednak z drugiej strony dobrze by??oby mie? wgl?d w swoich Poleconych.
  • 0

Interesuj? Ci? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert? HotPay.pl

Masz stron? internetow?, baz? mailingow?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

xjointmanx

xjointmanx

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 11 postów

Tak w??a??nie mi si? wydawa??o, w sumie to fajne rozwi?zanie. Jednak z drugiej strony dobrze by??oby mie? wgl?d w swoich Poleconych.

Tak w??asnie dobrze gada pola? mu hehe !

Dobra Druga pro??ba o pomoc w wyt??umaczeniu mi jednej rzeczy.

Og??lnie to serwis jest Mega ! Ale z nim zaczynam pierwsz? przygod? z zarabianiem kasy w internecie i wielu rzeczy nie rozumiem....

Wi?c Tak zak??adka Offers o co wgl w niej chodzi m??g?? by mi kto?? wyt??umaczy? bo zastanawia??em si? do??? d??ugo ale nie doszed??em do czego s??u??y
Wszystko ju?? inne rozumiem ale my??l? ??e przyda?? by si? taki poradnik dla pocz?tkuj?cych co znajduj? si? w astro i do czego s??u??y bo napewno wielu innych u??ytkownik??w nie rozumie niekt??rych rzeczy tak jak ja Jeden temat i wiele wyja??nia : )
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5 472 postów
Tam mo??esz sobie segregowa? oferty, kt??re wy??wietlaj? si? p????niej przed pobraniem pliku :)
  • 0

Interesuj? Ci? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert? HotPay.pl

Masz stron? internetow?, baz? mailingow?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ciamciaj

ciamciaj

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 26 postów
Skoro potrzebny jest do tego poradnik to taki umiescimy :)

Proponuje na start zostawic autopilot, oferty te ustawia admin i s? dobrane pod jak najlepsze zyski (uwzgledniajac konwersje)
  • 0

Dołączona grafika

ciamciaj

ciamciaj

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 26 postów
Skoro potrzebny jest do tego poradnik to taki umiescimy :)

Proponuje na start zostawic autopilot, oferty te ustawia admin i s? dobrane pod jak najlepsze zyski (uwzgledniajac konwersje)
  • 0

Dołączona grafika

xjointmanx

xjointmanx

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 11 postów
Ale stawki to s? naprawd? zadziwiaj?ce oby ten serwis si? nie wykruszy?? bo jak mam widzie? jak kto?? pobiera plik za 4.5$ to mi si? od razu humor poprawia. Aaa i jeszcze jedn? tak? ciekawostk? mogli by??cie doda? na pewno nie sprawi to problemu lecz pomo??e w wyp??atach. Na pewno pod koniec miesi?ca dostajecie mas? pyta?? kiedy wyp??ata i wgl W zak??adce PAYOUT przyda?? by si? Status dost?pny (zielony) i niedost?pny (czerwony) Powinna by? taka ma??a kropeczka pod pobraniami pliku czy Wyp??ata jest dost?pna lub te?? nie :) Ahh by?? bym zapomnia?? jeszcze jedna rzecz mnie irytuj? widz? wyp??aty na konto bankowe to je??eli zrobi? zlecenie na przelanie pieni???k??w to dostane na konto ju?? przewalutowane czy te?? trzeba mie? jakie?? specjalne konto walutowe i jak si? to ma do PayPal :)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5 472 postów

kto?? pobiera plik za 4.5$ to mi si? od razu humor poprawia.

Takie leady wpadaj? w ka??dym z PPA :)
  • 0

xjointmanx

xjointmanx

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 11 postów

Takie leady wpadaj? w ka??dym z PPA :)

No widzisz u mnie to tylko wpadaj? takie jak kto?? sci?ga z UK a tak przewa??nie to po 2.70 i w d???? ale i tak jestem zadowolony :D
  • 0

xjointmanx

xjointmanx

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 11 postów
Znik??o mi z konta oko??o 5$ o co chodzi ?
  • 0

Redwids

Redwids

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 12 postów
Pewnie jaki?? Tw??j lead zosta?? uznany za fraud :)
  • 0

xjointmanx

xjointmanx

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 11 postów

Pewnie jaki?? Tw??j lead zosta?? uznany za fraud :)

Czyli o co biega z tym fraudem... Ju?? sie pogniewa??em i grubo bede sie zastanawia? nad tym serwisem je??eli ma si? tak dzia? :/
  • 0

ciamciaj

ciamciaj

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 26 postów
Fraud to jak ktos pobra?? sobie plik, ale siec nie dostala pieniedzy z jego telefonu (zazwyczaj). Wiec siec mowi ze lead byl nieprawidlowy i Twoja oferta wraca z minusem. Nie jest to wina astro, mialbys tak w kazdym serwisie.

Zainteresuj sie francja bo tam sa stawki nawet po ~23$, ktore wpadaja czesto :)
  • 1

Dołączona grafika

xjointmanx

xjointmanx

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 11 postów
Ahhh ja takie co?? to jest Co za gargamelki nie ma nic za free :D
  • 1

AstroCash.org

AstroCash.org

??wie??o zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 postów

Ahhh ja takie co?? to jest Co za gargamelki nie ma nic za free :D

Je??eli chodzi o frady, to nie martw si?. My Ci? pieni???k??w z konta nie podbieramy :)
Po prostu tak jak Ci wyja??nij Ciamciaj, jaka?? sie? uzna??a pobranie/pobrania za Fraud Leady i got??wka zosta??a cofni?ta.

Pozdrawiam!
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywiście, że tak. Dowiedz się więcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.