Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

CatShare.net - Opis Hostingu

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
231 odpowiedzi w tym temacie

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Stawki mo??e mie─? mniejsze, grunt ??e nalicza du??o lepiej ni?? EgoFiles.
  • 0

Filkry22

Filkry22

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 53 post├│w

Stawki mo??e mie─? mniejsze, grunt ??e nalicza du??o lepiej ni?? EgoFiles.

Chodzi Ci o to, ??e rgofiles mo??e zaliczy─? 3 z 5 pobra?? a catshare 5 z 5 ?

Czy na catshare mo??na zobaczy─? konta za??o??one z naszego refa ?
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Zareklamuj swoj─? stron─?, zarabiaj

Do┼é─ůczona grafika

sockk

sockk

??aczek

• VIP
  • 210 post├│w

Czy na catshare mo??na zobaczy─? konta za??o??one z naszego refa ?

Tak, prosz─?: http://catshare.net/myfiles/referrers
  • 1

ParadiseGTX

ParadiseGTX

Pocz─?tkuj─?cy

• U??ytkownik
  • 1 post├│w
Witam, jestem nowy ale nie wiedzie o co chodzi? Jestem pewien ??e ju?? dwa konta zosta??y za??o??one z mojego refa i wykupione na nich premium na 35 dni a nic nie zarobi??em w catshare dlaczego?
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 448 post├│w

Witam, jestem nowy ale nie wiedzie o co chodzi? Jestem pewien ??e ju?? dwa konta zosta??y za??o??one z mojego refa i wykupione na nich premium na 35 dni a nic nie zarobi??em w catshare dlaczego?

Jak z reffa wykupione to kasy nie dostaniesz. Natomiast je??eli zosta??y kupione z link??w twoich i masz plan PPS to pieni─?dze powienne?? otrzyma─? :)
  • 1

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Bo je??eli masz ustawiony na plan download, to nie dostaniesz pieni─?dzy za wykupione dzi─?ki Tobie konta premium w og??le. Sprawd?? w szczeg????ach swojego konta.
  • 0

Filkry22

Filkry22

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 53 post├│w
A kiedy naliczaj─? pieni─?dze ? Kiedy klikniemy pobierz czy wtedy kiedy plik zostanie ca??kowicie pobrany. Pytam si─? bo dzi?? mia??em tak─? sytuacj─?, ??e pobiera??em w szkole projekt z catshare i gdy wr??ci??em do domu i zobaczy??em ??e nie naliczy??o mi kasy. Klikn─???em pobieranie i zacz─???o mi si─? pobiera─? ale po 1 minucie pobierania w szkole przerywa??o.
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Do┼é─ůczona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Z tego co piszesz wynika, ??e zalicza po uko??czeniu pobierania.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Filkry22

Filkry22

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 53 post├│w

Z tego co piszesz wynika, ??e zalicza po uko??czeniu pobierania.

Nie fajnie :/
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Do┼é─ůczona grafika

Frix93

Frix93

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 448 post├│w

Nie fajnie :/

Jak by mia??o nalicza─? po klikni─?ciu pobierz to by zbankrutowali. Nie zarabia??o by si─? ~20 per day, a raczej oko??o 50-60z??. Do tego mo??na by by??o wynaj─?c sobie osoby da─? im po 20 link??w i ??eby tylko pobierz wciska??y :)
  • 0

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
a mam takie pytanie jako niedo??wiadczony uploader ;)
w??a??ciwie konto mam tylko na sharebay'u PPA, a szukam jakiego?? dobrego PPD (o ile dobrze rozumiem to PPD nalicza jak kto?? ??ci─?gnie plik tak?).
Czy nic si─? nie zmieni??o z wyp??acalno??ci─? i naliczaniem (?), bo je??li wszystko jest "po staremu" to chyba jest to najlepszy hosting PPD B)
  • 0

Konto porzucone.  :mellow:

Filkry22

Filkry22

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 53 post├│w

w??a??ciwie konto mam tylko na sharebay'u PPA, a szukam jakiego?? dobrego PPD (o ile dobrze rozumiem to PPD nalicza jak kto?? ??ci─?gnie plik tak?).
Czy nic si─? nie zmieni??o z wyp??acalno??ci─? i naliczaniem (?), bo je??li wszystko jest "po staremu" to chyba jest to najlepszy hosting PPD B)

Wed??ug mnie to catshare.net jest najlepszym hostingiem PPD.
Je??eli b─?dziesz si─? rejestrowa─? na tym serwisie to prosz─? zarejestruj si─? z mojego reflinka jest w mojej sygnaturce :)
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Do┼é─ůczona grafika

Frix93

Frix93

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 448 post├│w

Napsz do mnie :)
http://uploaduj.com/...tb-rg-sf-eg-hu/

Jestem ca??y czas na gg :)
  • 0

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
a czy dostane odpowied?? na moje pytania? ;)
Je??eli chodzi o reflink to na mnie niewiele zarobicie bo dopiero raczkuje w temacie upload ;),

A i jeszcze takie ma??e pytanko:
czy na tym hostingu jak mam np: 200 pobra?? to zostan─? z nich rozliczony, czy musz─? dobi─? do tych 1000 pobra?? ??eby cokolwiek mie─? z pliku ?
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Go??─?
Zostaniesz rozliczony z ka??dego jednego pobrania, nie musisz osi─?ga─? pu??apu 1000 pobra??.
  • 1

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
ok dzi─?ki za odpowied??- teraz wiem ??e warto si─? zarejestrowa─? ;)
  • 0

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
a i dodam screen'a jak wygl─?da sprawa odno??nie dost─?pnych plan??w stawek i realizacji wyp??at aktualnych na dzie?? dzisiejszy:
Do┼é─ůczona grafika
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 448 post├│w
Pisali, ??e maj─? nam podwy??szy─? stawki :) Zobaczymy na ile si─? to uda :)
  • 0

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
to jeszcze wrzuc─? screen jak si─? ma premium ;) jak by by?? kto ciekawy

Do┼é─ůczona grafika
  • 0

sockk

sockk

??aczek

• VIP
  • 210 post├│w

to jeszcze wrzuc─? screen jak si─? ma premium ;) jak by by?? kto ciekawy

Do┼é─ůczona grafika

Dodam, ??e zarobione pieni─?dze mo??na wymieni─? na voucher. Przys??uguje nam wtedy 10% zni??ki od ka??dej ceny konta premium.
  • 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.