Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

Jak FireCash.org walczy z konkurencj─?? [DOWODY]

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
27 odpowiedzi w tym temacie

ulung

ulung

Rozkr─?ca sie

• Tutor
  • 489 post├│w
D??ugo sie zastanawia??em czy to tutaj dodawa─? ale pomysla??em ??e czemu nie, od tego jest w koncu forum i u??ytkownicy danych serwis??w powinni wiedziec.

Jakie jest FC kazdy widzi, ale nie kazdy wie jak walcz─? z konkurencj─?, w tym przypadku z nowym serwisem AstroCash.org. Otoz nak??aniali oni jednego z u??ytkownik??w kt??ry znany jest z fraudowania ofert aby oszukiwa?? na AstroCash i zleca?? wyp??aty korzystaj─?c z opcji szybkiej wyplaty (czyli AC nie zdazylby zweryfikowac lead??w przed wyp??ata). Co ciekawe Kiljan pisal ze swojego adresu email [email protected] (nie trudno wygooglowac ze to jego adres email z reszt─? wysylane z niego byly wyp??aty userom FC) podajac sie za menadzera AstroCash.

Oto screeny:

Do┼é─ůczona grafika

Do┼é─ůczona grafika

Do┼é─ůczona grafika

Do┼é─ůczona grafika

FireCash oczywi??cie sie wszystkiego wypieralo, wiec AstroCash poprosilo owego usera o wiecej danych, m.in. nag????wki emaila (aby sie upewnic ze cala ta sytuacja to nie fake i podszywanie sie pod Kiljana - wsp????w??asciciela FC):

Do┼é─ůczona grafika

Oczywiscie FC dalej sie wypieralo ze to mistyfikacja wiec aby rozwia─? w─?tpliwosci AstroCash skontaktowalo sie z onet.pl celu weryfikacji czy maile te zostaly wyslane i czy posz??y z serwerow onetu bo jesli tak to winowajca jest oczywisty i to nie moze byc fake. Odpowiedz oczywiscie twierdzaca:

Do┼é─ůczona grafika

Do┼é─ůczona grafika

Do┼é─ůczona grafika

Do┼é─ůczona grafika

Takze Karczu uwazaj bo jesli chca niszczyc nawet takiego AstroCasha, to moga chciec rowniez ciebie pod przykrywk─? ladnego usmiechu sprzedawcy z McDonalda ;) Swoja droga pokazuja tylko jak trz─?s─? portkami i jak nisko musza sie schylac po mydlo ze strachu aby tak zalosnie dzialac i wykanczac konkurencje.
  • 4
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Sytuacja niestety przyjemna nie jest. Dodatkowo w nag????wku jest IP z kt??rego korzysta tutaj konto FireCash.org, a kt??rego AstroCash zna─? nie mogli, z reszt─? z b??ahego powodu nie podszywaliby si─? pod Onet preparuj─?c dowody, bo to nie ??arty. Z Arturem z FC mam sta??y kontakt i je??li chodzi o ich stosunek do ShareBay, to oficjalnie uzgodnili??my, ??e nie b─?dzie on pod nami do??k??w kopa??, ani oczywi??cie r??wnie?? ja pod nimi, co tutaj akurat jest kwesti─? bezdyskusyjn─? i zawsze by??o. Natomiast je??li ktokolwiek by chcia?? nam zaszkodzi─?, niekoniecznie FC, to na pewno podj─???bym stosowne kroki prawne nie bawi─?c si─? w ??adne forumowe dochodzenia. A je??eli sta??by za tym jaki?? hosting, jego dzia??/temat trafi??by do scamu, a ??e dobrze stoimy w Googlach i ludzie cz─?sto sprawdzaj─? przez t─? wyszukiwark─? r????ne serwisy pod tym k─?tem, to szkodzenie nam w taki spos??b niekoniecznie musi si─? komu?? op??aci─?, a ja z ShareBay i tak nie znikn─? z rynku, bo to projekt d??ugo planowany, wi─?c takie dzia??ania by??yby strzelaniem sobie w kolano.

W ka??dym b─?d?? razie b─?d─? wszystko monitorowa?? i stara?? si─? kontrolowa─? profile i leady, zw??aszcza przy szybkich wyp??atach. Serwer b─?dzie te?? mia?? filtrowanie atak??w, wi─?c zagro??enie w postaci ddos??w te?? b─?dzie znacznie mniejsze, chocia?? nie ma takich filtr??w kt??rych nie da si─? pokona─? mocnym zapleczem. Do??o??one jednak b─?dzie maksimum stara?? z mojej strony, aby wszystko by??o jak najlepiej.

Szkoda tylko, ??e ten rynek idzie w tak─? stron─? - jednak lepiej jest, gdy dzia??aj─? zasady zdrowej konkurencji. Nie mnie to jednak ocenia─?, niech ka??dy sam sobie wyci─?gnie wnioski z tej sytuacji.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
Dzi─?kujemy Ci bardzo za obja??nienie sytuacji. To jest w sumie ??mieszne, bo FC w swoich wypowiedziach jest bardzo pewne siebie, a w praktyce wygl─?da to zgo??a inaczej. Nie wiem tylko dlaczego posuwaj─? si─? do tak ??a??osnych krok??w, skoro b─?d?? co b─?d?? s─? w miar─? dobrze rozpowszechnionym serwisem, a AstroCash mo??na powiedzie─? dopiero startuje.

Dziwi mnie zachowanie FC, bo nie pierwszy raz pokazali s??om─? w butach. Pytanie tylko, czy u??ytkownicy im kolejny raz wybacz─? i zapomn─?, czy mo??e nie...
  • 0

kubri

kubri

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 33 post├│w
Ale przecie?? odpowied?? od onetu te?? mo??na sfa??szowa─? :D

@DOWN
To by?? sarkazm :P
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
My??lisz, ??e AC by??oby tak g??upie, aby fa??szowa─? dowody podszywaj─?c si─? pod takiego giganta jak Onet? Poza tym IP si─? zgadza, tak??e dowody - niestety - s─? niepodwa??alne.
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

mateusz43

mateusz43

??aczek

• U??ytkownik
  • 120 post├│w
Mo??e mieli jakie?? niewyr??wnane porachunki. Kto wie, chyba tylko oni. Ciekawe czy si─? kiedy?? dowiemy. Kapota, ??e s─? takie nieuczciwe praktyki. Potem si─? dziwi─?, ??e nie ma darmowych ofert dla Polski, albo ??e sieci afilacyjne blokuj─? konta...
  • 0

Kashino

Kashino

??aczek

• Top Earner
  • 232 post├│w
Da rade te?? takie co?? sfa??szowa─?, podszy─? si─? pod email i ip. Nie wiem jak ale widzia??em kiedy?? takie co??. Jak by??o nie wiadomo, mo??e FC si─? wypowie na ten temat?
  • 0
Do┼é─ůczona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w

Da rade te?? takie co?? sfa??szowa─?, podszy─? si─? pod email i ip. Nie wiem jak ale widzia??em kiedy?? takie co??. Jak by??o nie wiadomo, mo??e FC si─? wypowie na ten temat?

Onet.pl potwierdzi??o, ??e nikt si─? nie podszy??, a IP dodatkowo to potwierdza. Z reszt─? na innym forum Kiljan wypowiedzia?? si─?, ??e jego dane zosta??y ujawnione, co jest zakazane (chodzi tutaj o IP), wi─?c sama ta wypowied?? to potwierdzi??a.
  • 0

Kashino

Kashino

??aczek

• Top Earner
  • 232 post├│w
To troch─? g??upie pisa─? z emaila "firmowego" w takich sprawach ;) no ale co ja tam wiem :P
  • 0
Do┼é─ůczona grafika

AstroCash.org

AstroCash.org

??wie??o zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 post├│w
Dzi─?kujemy, ??e kto?? zauwa??y?? t─? spraw─? i na tym forum.

Niestety taka potrafi by─? konkurencja.
Ale takie wybryki lubi─? si─? cz─?sto ??le ko??czy─? :)
  • 1

mateusz43

mateusz43

??aczek

• U??ytkownik
  • 120 post├│w
Sprawa zosta??a ju?? gdzie?? zg??oszona? I czy pisanie innym, ??e ma robi─? fraudy itp jest karalne? Bo nawet nie wiedzia??em :D
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
R??wnie?? my??l─?, ??e zg??oszenie gdzie?? tej sprawy by??oby na miejscu.
  • 0

AstroCash.org

AstroCash.org

??wie??o zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 post├│w

R??wnie?? my??l─?, ??e zg??oszenie gdzie?? tej sprawy by??oby na miejscu.

Sprawa zosta??a zg??oszona do prawnika.
Czekamy na jego opinie.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w
I bardzo dobrze. Takie gdybanie na forach mo??e si─? niekorzystnie odbi─? na wizerunku serwisu.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w

Sprawa zosta??a ju?? gdzie?? zg??oszona? I czy pisanie innym, ??e ma robi─? fraudy itp jest karalne? Bo nawet nie wiedzia??em :D

Tak karalne,bo to jest dzia??anie na niekorzy??─? innej osoby prywatnej/firmy.Tak jak by?? kogo?? wynaj─??? by zesra?? si─? na klamk─? od domu twojego wroga.
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1ÔÇ»620 post├│w

Tak karalne,bo to jest dzia??anie na niekorzy??─? innej osoby prywatnej/firmy.Tak jak by?? kogo?? wynaj─??? by zesra?? si─? na klamk─? od domu twojego wroga.

Prosz─? Ci─? Ptasior, u??ywaj bardziej cywilizowanych por??wna??.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1ÔÇ»112 post├│w
Jako?? innego nie mia??em.To ju?? bardziej offtop.
:lol:
  • 0
Karczu: Sygn─? wstaw sobie conajmniej 2krotnie ni??sz─?. Ludzie chc─? tu konkretnej tre??ci a nie jakiego?? anime na p???? tematu w co drugim po??cie.

ulung

ulung

Rozkr─?ca sie

• Tutor
  • 489 post├│w

Sprawa zosta??a ju?? gdzie?? zg??oszona? I czy pisanie innym, ??e ma robi─? fraudy itp jest karalne? Bo nawet nie wiedzia??em

A jak dzialanie na niekorzysc finansow─? (tzn celowe nara??anie na straty) ma nie byc karalne?

Czy AC mo??e powiedziec czy co?? sie zmienilo w sprawie?
  • 0

kuba485

kuba485

??aczek

• Top Earner
  • 198 post├│w
Haha ;D I ju?? wierz─?, ??e tak oficjalnie by pisali mailowo ;)

Jasne, jasne :)
  • 0

http://firecash.org/sgn.php?id=4805&vtype=all

ulung

ulung

Rozkr─?ca sie

• Tutor
  • 489 post├│w
A co tu widzisz ze jest nie tak?
  • 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.