Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

Najlepiej p??atny niemiecki autosurf

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
14 odpowiedzi w tym temacie

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w
Witam. Znalaz??em wyp??acalny bardzo dobry autosurf niemiecki.

REF:
http://www.ebesucher.com/?ref=adix1310

*Mo??liwo??─? zbierania punkt??w poprzez automatyczne ogl─?danie stron co 15 sekund.
*Mo??liwo??─? zbierania punkt??w poprzez wymian─? maili
*Oczywi??cie 10% z poleconych.

Current rates
100,000 BTP = 1.880 EUR
100,000 MTP = 83.680 EUR

Minimalna wyp??ata: 2.00 Ô?? na PAYPAL

z samego surfa co 15 sekund: 2,4 pkt
30 sekund - 4,8 pkt
1 minuta - 9,6 pkt
1 godzina - 576 pkt (0.01 Ô??) 0.04z??
1 dzie?? - 13824 pkt (0.26 Ô??) 1.06z??
tydzie?? - 96768 pkt (1.82 Ô??) 7.42z??
miesi─?c - 387072 pkt (7.28 Ô??) 29.68z??

Na miesi─?c przy kompie w??─?czonym 24/7 i 'przy dobrych wiatrach' mo??na osi─?gn─?─? na samym autosurfie 29z??
'przy dobrych wiatrach' - > no bo czasami wywala surfa przez strony wi─?c trzeba od??wie??a─?

Do tego dochodz─? p??atne emaile wi─?c wyr??wna si─? za surf. Wi─?c uwa??am ??e 30 z?? mo??na wyj??─? na tym surfie. Wi─?c jest jeden z najlepiej p??atnych. Kt??ry surf nam tyle da?
  • 0
mwbkaq.jpg

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w
Do┼é─ůczona grafika
  • 0
mwbkaq.jpg

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w
Opis: http://zarabiaj.me3.pl/ebesucher.php

Do┼é─ůczona grafika

Polecam
  • 0
mwbkaq.jpg

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w
Znam spos??b na zwi─?kszenie zarobk??w z surfu. Jest to legalny spos??b za kt??ry nie otrzymamy bana. Pisa─? na pw lub gg.
  • 0
mwbkaq.jpg

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w

Znam spos??b na zwi─?kszenie zarobk??w z surfu. Jest to legalny spos??b za kt??ry nie otrzymamy bana. Pisa─? na pw lub gg.

Ten spos??b jednak nie dzia??a.
  • 0
mwbkaq.jpg

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w
Kolejna wyp??ata:

Do┼é─ůczona grafika
  • 0
mwbkaq.jpg

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w
Je??eli zacz─???e?? przygod─? z ebesucher i masz np 10 000 punkt??w i stwierdzi??e?? ??e nie ma sensu zarabianie to ja mog─? od ciebie odkupi─? ka??d─? ilo??─? punkt??w.

*P??ac─? na paypal.
*Przesy??ka punkt??w poprzez transfer na stronie

Pisa─? na gg: 6783325
  • 0
mwbkaq.jpg

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
a czy to nie jest tak ??e za miesi─?c w??─?czonego kopa nie zap??ac─? wi─?cej za pr─?d i internet ? bo generalnie po odliczeniu koszt??w w??a??nie tej energij elektrycznej niewiele zostaje ;), a zapewne internet nam spowolni je??eli dzia??amy na zwyk??ym ruterze .
a powiedz mi jeszcze jedno: czy wystarczy uruchomi─? program i go zostawi─? na na przyk??ad kilka godzin czy trzeba co jaki?? czas klika─? w jakie?? okienko czy przepisywa─? recaptcha?
  • 0

Konto porzucone.  :mellow:

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w

a czy to nie jest tak ??e za miesi─?c w??─?czonego kopa nie zap??ac─? wi─?cej za pr─?d i internet ? bo generalnie po odliczeniu koszt??w w??a??nie tej energij elektrycznej niewiele zostaje ;), a zapewne internet nam spowolni je??eli dzia??amy na zwyk??ym ruterze .
a powiedz mi jeszcze jedno: czy wystarczy uruchomi─? program i go zostawi─? na na przyk??ad kilka godzin czy trzeba co jaki?? czas klika─? w jakie?? okienko czy przepisywa─? recaptcha?

Faktycznie surfuj─?c 24/7 na kompie prawie tyle co zarobisz to zap??acisz za pr─?d wi─?c nie op??aca si─?. Dlatego warto mie─? wi─?cej takich surf??w. Ja surfuj─? na niemieckim i polskim surfie. Poza tym mam jeszcze w??─?czone boty na wyp??aty profitclicking wi─?c mi si─? op??aca. No jeszcze pami─?tajmy ??e s─? poleceni z nich te?? kase mo??na zarobi─?. Og??lnie je??eli szukasz surf??w to go polecam w sprawach wyp??─?calno??ci i zarobk??w. Ale og??lnie rzecz bior─?c surfy i buxy to cienka sprawa.
  • 0
mwbkaq.jpg

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
a powiedz mi z ilu autosurf??w czy bux??w (jeszcze nie wiem na czym polega r????nica;)) trzeba korzysta─? by to si─? jako tako op??aca??o ?
i czy wszystkie banerki masz w??─?czone na jednym komputerze czy na kilku oddzielnych korzystaj─?cych z oddzielnego ??─?cza internetowego?
  • 0

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w
ja surfuje na
http://www.ebesucher.com/?ref=adix1310
i
http://www.surf.fenk...m,adix1310.html

z 2 surfami ju?? wyrobisz na pr─?d i dla siebie, ale ja mam jeszcze wielu poleconych wi─?c jeszcze wi─?cej zarabiam i jeszcze mam wykupiony serwer specjalny co tam te?? trzymam surfowanie, trzeba kombinowa─? ;p
  • 0
mwbkaq.jpg

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
a jak w??─?czysz 2 naraz to one si─? jako?? nie gryz─?? - mog─? korzysta─? z jednego wsp??lnego ??─?cza ?
  • 0

adix1310

adix1310

??aczek

• U??ytkownik
  • 188 post├│w

a jak w??─?czysz 2 naraz to one si─? jako?? nie gryz─?? - mog─? korzysta─? z jednego wsp??lnego ??─?cza ?

Pewnie ??e mo??na oby dwa na raz. Nie przeszkadza to w niczym. Taka rada. Je??eli blokuje wam si─? surf na ebesucher u??yjcie opery.
  • 1
mwbkaq.jpg

Michu

Michu

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 343 post├│w
aha dzi─?ki za info o operze
surfy w??─?czone od ok p???? godziny i jeszcze si─? nie po blokowa??y nawzajem :D
??ap reputke ;)
  • 0

jarix666666

jarix666666

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 44 post├│w
Moj poradnik
http://adf.ly/1eOLEg
  • 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.