Skocz do zawarto┼Ťci

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawd┼║ narz─Ödzia w Lead.Network

Sie─ç afiliacyjna System p┼éatno┼Ťci online

Mo┼╝esz nas wesprze─ç!

Zdj─Öcie

Casting na Moderatora! #1

• Zamkni─Öty Temat jest zamkni─Öty
13 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Z racji tego, ??e wiele os??b pyta??o mnie o mo??liwo??─? zostania Moderatorem postanowi??em zorganizowa─? ma??y casting na to stanowisko!

Zasady Castingu:
Po pierwsze, musisz wyrazi─? swoj─? ch─?─? zostania Moderatorem zg??aszaj─?c si─? w odpowiedzi poni??ej :)

Do ko??ca grudnia tego roku ja i nasz Global Moderator (PatryczQ96) b─?dziemy obserwowali zg??oszone osoby i wybierzemy t─?, kt??r─? uznamy za najlepiej nadaj─?c─? si─? na to stanowisko.

Punktowane b─?d─?:
1. Ilo??─? napisanych post??w / temat??w.
2. Estetyka i poprawno??─? j─?zykowa wypowiedzi.
3. Sensowno??─? pisanych post??w.
4. Wra??enie og??lne i stosunek innych user??w do niego

Moderator powinien by─? obowi─?zkowy, pracowity, uczynny i ??yczliwy. Nie chcemy jednak sztywniaka, kt??ry siadaj─?c przed komputer zak??ada garnitur. I krawat.

Korzy??ci Moderatora:
- oczywista "w??adza" na Forum
- mo??liwy link referencyjny do stronie g????wnej!
- link pozycjonuj─?cy w stopce forum (dla ka??dego posiadaj─?cego swoj─? stron─?)
- link do Twojego pliku na stronie g????wnej w og??oszeniach pod logiem

Dotychczas zg??oszeni:
- creat1v3
- Grzybbek
- rockndrug
- jackman
- Predator
- persik06
- Chlopak93
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

creat1v3

creat1v3

magiczny

• U??ytkownik
  • 8 post├│w
Witam serdecznie , zg??aszam si─? do naboru moderator??w . Chcia??bym zosta─? moderatorem poniewa?? troche si─? znam na uploadingu i m??g??bym by─? pomocy w tych typu sprawach , zawsze staram si─? pisa─? poprawnie po polsku a tak??e pomaga─? ludziom . Od dzisiaj biore aktywny udzia?? w ??yciu forum .
Pozdrawiam
  • 0
Do┼é─ůczona grafika
Zajerestruj si─? a powiem Ci jak zarabiam.

JamePERS

JamePERS

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 69 post├│w
Chcia??bym zosta─? moderatorem tego wspania??ego forum dlatego, ??e uploadem plik??w zajmuj─? si─? ju?? sporo czasu i wiem co z czym si─? je. Jestem na forum od 2 dni ale ju?? kilka post??w i temat??w napisa??em i na pewno si─? one przydadz─?. Jestem zawsze pomocny ka??demu dam rady itp. Pisz─? dobrze, szybko, na temat. To chyba na tyle Pozdrawiam Kamil.
  • 0

rockndrug

rockndrug

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 15 post├│w

Moderator powinien by─? obowi─?zkowy, pracowity, uczynny i ??yczliwy. Nie chcemy jednak sztywniaka, kt??ry siadaj─?c przed komputer zak??ada garnitur. I krawat.

Siedz─? w samym krawacie, wi─?c si─? zg??aszam. Nie mam zamiaru si─? rozpisywa─? o moich ulubionych potrawach czy kolorach. Kr??tko.. muzyka! To jest co??, co zawsze podnosi na duchu, i nie wyobra??am sobie uploadu bez w??─?czonego winampa. Moderowa??em ju?? na kilku forach, g????wnie by??y to za starych czas??w fora dot. Silkroada i prywatnych serwer??w do gier.
  • 0

jackman

jackman

Rozkr─?ca sie

• U??ytkownik
  • 464 post├│w
Witam
Jako, ??e w temacie uploadingu siedz─? ju?? d??ugo. Kiedy?? by?? tylko RS, ale po tym jak si─? wypi─??? na swoich u??ytkownik??w regularnie wrzucam i wyp??acam pieni─?dze z Hotfile, Filesreve, Filesonic, Turbobit a aktualnie testuj─? Bitshare i Uploaded.to wi─?c w tych kwestiach mog─? pomaga─?. Jestem studentem zaocznym i aktualnie nie mam pracy wi─?c mam du??o czasu zw??aszcza w godzinach porannych i wczesny popo??udniowych - czyli wtedy kiedy wi─?kszo??─? z was nie ma a mod by si─? przyda??.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Dzieki za zg??oszenia i zapraszam do nast─?pnych.

Do tematu dopisane zosta??y korzy??ci z bycia Moderatorem! :)
  • 0

Interesuj─? Ci─? p??atno??ci mobilne, przyk??adowo przyjmowanie wp??at za po??rednictwem SMS Premium b─?d?? Direct Billing? Sprawd?? ofert─? HotPay.pl

Masz stron─? internetow─?, baz─? mailingow─?, fanpage na facebooku lub inne ??r??d??o dobrego ruchu? Sie─? afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Predator

Predator

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 26 post├│w
Witam zg??aszam moja kandydatur─? na moderatora gdy?? my??l─? ??e si─? nadaj─? na to jak??e wa??ne stanowisko, by?? bym codziennie praktycznie i pomaga?? wszystkim r??wno.
Mam na imi─? Remigiusz lat 15 .

Pozdrawiam/predator

[edytowano 23:02]
Dzi─?kuj─? za dopisanie mnie do kandydat??w
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Zg??oszenie przyj─?te ;)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Od??wie??am, korzy??ci z bycia Moderatorem zosta??y nieco zmienione :)
  • 0

persik06

persik06

??wie??o zarejestrowany

• U??ytkownik
  • 28 post├│w
Witam jak wida─? jestem nowy. Chcia??bym zosta─? moderatorem poniewa?? znam si─? na tym. Znam si─? na uploadach itd. Znam paru admin??w innych serwis??w i spr??buje tam da─? reklam─? naszego forum. My??l─? ??e zostan─? pozdrawiam. Jakby co napisz na pw.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
persik06 zostaje dodany :)
  • 0

BadBoy39

BadBoy39

??aczek

• U??ytkownik
  • 140 post├│w
Zg??aszam si─? na Moderatora.

Interesuj─? si─? zarabianiem w internecie od jakiego?? czasu i wiem to i owo o serwisach. Na forum mia??bym czas wchodzi─? codziennie. U??ytkownicy mogliby zg??asza─? si─? w ka??dej sprawie, po prostu lubi─? pomaga─? innym. Chc─? pom??c rozwija─? si─? forum. :)

Troch─? o mnie:
Imi─?: Nie zdradz─? :P
zainteresowania: sport (pi??ka no??na najbardziej), muzyka, internet
Wiek: 17 (niestety :P Za pare miesi─?cy 18.. trzeba b─?dzie powoli wkracza─? do ??wiata doros??ych. :P)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Dopisuj─? Ci─? do listy zg??oszonych :)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5ÔÇ»472 post├│w
Uwaga, og??oszenie werdyktu!

Niezmiernie mi??o jest nam og??osi─?, ??e casting na Moderatora wygra?? U??ytkownik Chlopak93!

Zwyci─?zc─? zapraszam do kontaktu na PW!
  • 0

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u┼╝ytkownik├│w, 0 go┼Ťci, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawd─Ö dobra sie─ç afiliacyjna do monetyzowania ruchu b─ůd┼║ pozyskiwania klient├│w? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A mo┼╝e chcia┼éby┼Ť uruchomi─ç p┼éatno┼Ťci sms premium na swojej stronie internetowej? Do obs┼éugi p┼éatno┼Ťci sms premium rate, jedynym s┼éusznym wyborem jest HotPay.pl!
Filmy online za darmo na Zalukaj? Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Dowiedz si─Ö wi─Öcej o filmach online na Film Online CDA. Tylko najnowsze premiery filmowe.