Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Jaki serwer wybrać pod bloga wordpress

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

pele7384

pele7384

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 62 postów
Witam, ponieważ pierwsze pobrania zyskałem z filmów, a konkretniej z bloga, bo one tam ludzi przekierowywały, a bloga mam na weebly póki co dla testu to właśnie chce go przerzucić na jakiś darmowy serwer i ładnie zrobić w wordpressie z tym, że zastanawiam się nad serwerem. Myślałem na prv.pl z tym, że chyba lepiej abym miał jakąś zagraniczną domenę, a tam takich nie posiadają są tylko prv.pl i inne które kończą się i tak, tak samo (.pl). Dlatego też chce się was zapytać o radę, jaki serwer wybrać. Liczę na dość szybką odpowiedź, ponieważ chcę dziś w nocy zacząć blog szykować, a jutro i w kolejnych dniach już go pozycjonować. Czekam więc na odpowiedź i z góry dziękuje :)
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
hostsms.pl
proserwer.pl
hsms.pl
az.pl - domena
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

Stiuil06

Stiuil06

Pro Elo Hejter

• Zbanowany
  • 418 postów
2ap.pl - serw ;)
  • 0
Zbyt duża sygnatura. Zrób nam przysługę i już niczego nie wstawiaj.
//HardPlayer

Foch i ch*j.
//Stiuil06

pele7384

pele7384

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 62 postów
zapomniałem dopisać darmowy chyba :D ??
  • 0

pele7384

pele7384

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 62 postów
chyba, że założe na prv i skrócę link przez dot.tk ?? co wy na to?
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
kup serwer na proserwer.pl i kup domene np. na ovh.pl
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
pele7384, nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Chcesz być wielkim earnerem na uploadingu, a szkoda Ci zainwestować dosłownie paru złotych na domenę i serwer?

Uwierz mi, że to by się szybko zwróciło, bo darmowe serwery z jakimiś aliasami lub darmowymi domenami typu *.tk odstraszają ludzi... Tak ciężko ludziom zrozumieć, że aby naprawdę zarabiać trzeba na początek trochę zainwestować? Bo takie robienie wszystkiego "po łebkach" mija się z celem...

Btw. zły dział, myślcie czasem gdzie co zakładacie. Przenoszę :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
tak często ludzie myślą. wiem z doświadczenia, jak do mnie piszą. zarobić, a się nie narobić. zarobić, a nie wydać :D.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

pele7384, nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Chcesz być wielkim earnerem na uploadingu, a szkoda Ci zainwestować dosłownie paru złotych na domenę i serwer?

Uwierz mi, że to by się szybko zwróciło, bo darmowe serwery z jakimiś aliasami lub darmowymi domenami typu *.tk odstraszają ludzi... Tak ciężko ludziom zrozumieć, że aby naprawdę zarabiać trzeba na początek trochę zainwestować? Bo takie robienie wszystkiego "po łebkach" mija się z celem...

Btw. zły dział, myślcie czasem gdzie co zakładacie. Przenoszę :)

Tak Karczu masz wiele racji, ale są ludzie, którzy dopiero zaczynają i nawet tych paru złotych na początku nie mają. Wtedy pozostaje poprosić rodziców, a oni z reguły nie wierzą w nic za darmo i negocjacje mogą się nie udać. Wtedy pozostaje postawienie strony na darmowym serwerze/domenie i czekać na przyrost dochodów by kupić coś bardziej profesjonalnego.
  • 0

pele7384

pele7384

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 62 postów
Dobra przekonaliście mnie :) I nie naskakiwać na mnie od razu jak widzieliście ja tylko zapytałem, a nie powiedziałem, że tak zrobię. Więc czy tan najtańszy pakiet to jest jak rozumiem 3zł na miesiąc mi starczy? 100mb na bloga na wordpressie to chyba wystarczająca wielkość myślę :D Jednak domeny są dość no cóż drogie i to już wątpię, że mi się zwróci, a przypominam, że myślę o płatności sms'em.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów

i to już wątpię, że mi się zwróci

Jak wątpisz to wyjdź i nie wracaj,i nie próbuj zarabiać na sc,fc,gou i innych hostingach PPA,PPD buxach autosurfach.
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
na proserwer dostajesz po zakupieniu serwera gratisowa domene pod xaa.pl ale polecam wykupienie .com
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
@Up xaa.pl to nie jest domena to jest subdomena ;)
bądź alias.. domena to .com .pl .org itp,,,
  • 0

pele7384

pele7384

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 62 postów
A to 100mb wystarczy? Co do domeny to wykupić będę musiał później nie mam wyjścia póki co mnie nie stać...
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
a z czym chcesz tego bloga ?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
pele7384, wystarczy w zupełności.

Sakujun, przy każdym wykupie serwera dostaje się jakiś adres w subdomenie... A xaa.pl nie wygląda zbyt dobrze, więc z dwojga złego bym wolał już to *.tk, *.ocom.pl lub coś w ten deseń. I domenę zakupił jak tylko bym na nią uzbierał :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Domenę mam Ja na .tk i jest lux dns podpięty ;) favicon zmieniony ^^
  • 0

pele7384

pele7384

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 62 postów
Dobra to dopiero dziś się za to zabiorę, dzięki póki co za odpowiedzi w razie kolejnych pytań napisze tutaj.
  • 0

pele7384

pele7384

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 62 postów
Serwer zamówiony, już wgrywam wordpress. Mam w związku z tym pytanko, czy macie jakieś fajne szablony do tego skryptu aby pasowały do cracków itp. ? I jeżeli moglibyście przypomnieć od razu do którego katalogu wrzucać ten szablon bo dawno się w to nie bawiłem. PS: Mam nadzieje, że wypali wszystko ;]
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Szablony możesz wyszukiwać po zalogowaniu się na panel administracyjny, tam również wyszukane style instalujesz ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!