Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Koniec Wupload

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
Wczoraj wupload oficjalnie poinformował swoich użytkowników, że z dniem 27 listopada zakończy program zarobkowy. Każdy użytkownik otrzymał stosowny email. Zatem dolary będą naliczane do niedzieli 27 listopada a ostatnia wypłata będzie w środę 30 listopada.

Wupload Closing Affiliate Program

To Our Valued Friends and Affiliates,

It is with a heavy heart that I inform you that as of November 27th, Wupload will officially be closing its affiliate program.

After an incredible period of growth in such a short period of time, we have had to make the tough decision to close our affiliate program as it is no longer financially viable for us to continue it.

Wupload’s file hosting service will remain active and technical support will still be provided as per usual, and our customer support system will remain active for any inquiries by members, whether free or paid.

We encourage all users and affiliates to continue to use Wupload to store and share their files, and we will remain one of the most reliable and secure storage solutions in the business.

We will honour all memberships that were already purchased by affiliates or by regular users.

Thanks to the loyalty and the hard work of all of our friends and affiliates, we were able to surpass our growth expectations in terms of traffic, but as anybody in the file hosting business can tell you, traffic does not always mean profitability.

Now, where does this leave you, the hardworking affiliate with unpaid earnings?

We are going to pay out every dollar owed to our affiliates. The affiliate program will close on November 27th, a Sunday, and the last payout will be November 30th, the following Wednesday.

Wupload could not have achieved the growth it did without the hard work, effort and enthusiasm that you all brought to our affiliate program, so I thank you and wish you all nothing but luck and good fortunes in your future endeavours.

Regards,
Willy
Wupload.com

Dla mnie to jest dobra wiadomość mimo tego, że zarobiłem z nimi dużo kasy :D ale plusy są lepsze, w końcu pożegnamy spamerów i pseudouploaderów :D
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
No to mnie zaskoczyli, bo nie sądziłem, że akurat WUpload skończy. Tylko teraz pytanie, przenosić to później do scamu?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 224 postów
Troche dziwne ,że to dla Ciebie dobra wiadomość ,skoro przestaniesz zarabiać - jak wszyscy zresztą.Przecież ten serwis całkiem upadnie bo nikt nie bedzie tam upać za darmo :D
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Do scamu nie do archiwum tak (jak jest takie coś tu na forum)
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Mamy dział "Scam / Niedziałające" - według mnie tam się nada. A czy upadnie... Nie jestem taki pewien. RapidShare jakoś nie upada, a konta premium tam chyba jeszcze są (jak się mylę - poprawcie mnie) i na nich zarabia.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
Cieszy mnie bo nie będzie już darmowego remote i spamu na warezach. Zostaną tylko dobre uploady czyli takie jak moje, a nie jak momentami było na DW, że cała strona zaspamowana tymi samymi linkami WU. Poza tym ja zarabiam na 5 hostach, odpadnięcie WU podniesie zarobki na innych.
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
Ja zawsze pobierałem z Wupload/Filesonic. Troche szkoda że upadło, bo większość gier/programów itd. których zasysałem było właśnie z Wupload :).
  • 0

batman

batman

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
A mam pytanie bo jak np bede mial 6$ w niedziele 27listopada i nieuzbieram do minimum to tez wyplaca czy nie?
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
nie będzie, minimum do wypłaty 10$
  • 0

batman

batman

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Czyli wyplaci tyle ile bedzie?
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Nie,musisz mieć 10$
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów

Czyli wyplaci tyle ile bedzie?

Wypłaci jak będzie minimum 10$
  • 0

batman

batman

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Jedni mowia ze trzeba miec 10$ a inni ze nie trzeba,ja juz sam nie wiem
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Pożyjemy, zobaczymy.
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
jak na mnie ptasior nie postawił przecinka i przez to nieporozumienie
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Już poprawił. Jeden przecinek, a odwraca znaczenie o 180 stopni.
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2279 postów
http://www.wupload.com/news dodali wpis że nie trzeba osiągnąć progu 10 USD
  • 0

tymo0

tymo0

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 19 postów
Strona znowu zaczeła działa, założyłem własnie konto.
  • 0

ZeeZ

ZeeZ

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 71 postów

Strona znowu zaczeła działa, założyłem własnie konto.

WUPLOAD działa od zawsze i jest najlepszym hostem tylko że nie płaci, ale serwery stoją w Holandii i to jest najważniejsze że pliki są bezpieczne.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Od bodajże wczoraj z WUpload nie można pobierać już plików. Po wejściu na strone pojawia się taki komunikat:

Announcement: All sharing has been disabled. Wupload is not a file sharing site. If you uploaded a file, only you can download it and it can't be shared with anyone else.

Co w skrócie oznacza, że WUpload nie jest już witryną udostępniającą pliki i pobierać już można tylko te pliki, które się samemu wrzuciło. Ogółem WUpload skończył tak jak FileSonic - niegdyś były to 2 równolegle idące i konkurujące giganty, teraz oba zamknięte tak samo.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!