Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

VitamUpload.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

vitam

vitam

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
Dołączona grafika

Vitamupload.com jest nowym serwisem uploadu ppl, wystartował 16 października, co odróżnia vitamupload od innych serwisów ?, otóż jako jedyny oferuje użytkownikom więcej niż inne serwisy.

Jako jedyny serwis dajemy wam aż 70 % stawki za pobranie(inne serwisy dają 60 % z kontem premium), także teraz do końca grudnia trwa promocja, i otrzymujecie aż 80 % za pobranie, dla czego oferujemy aż tyle ?, ponieważ to wy użytkownicy wkładacie najwięcej pracy w zarobek, dla tego my pobieramy tak mało z waszej wypłaty, ponieważ my tylko świadczymy wam usługe hostingową.

Aktualnie posiadamy dwa ładnie wyglądające mirrory, z dnia na dzień dodajemy to coraz nowsze dodatki do naszej strony, w najbliższych dniach dodamy w pełni działający promotor filmów, oraz parę innych niespodzianek.

Mamy także coś dla początkujących oraz średnio zawansowanych użytkowników, pomoc w zarobku, jeśli ktoś chce otrzymać pomoc, jak darmowe nisze na start, niech zgłosi się do nas na e-mail beta@vitamupload.com

Vitamupload.com jedyny taki serwis.

Dowód wypłaty
Dołączona grafika
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
No w tym opisie wygląda to bardzo różowo. Jak na polskie realia aż za różowo, ale może spróbuję. Na razie cieszę się, że powstał serwis z tak szczodrą administracją.
  • 0

vitam

vitam

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
Nasz serwis, stara się dorównać standardom zagranicznym, bo nie oszukujemy się to wy zarabiacie na swoich plikach i to wy wkładacie w to najwięcej pracy.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Mamy także coś dla początkujących oraz średnio zawansowanych użytkowników, pomoc w zarobku, jeśli ktoś chce otrzymać pomoc, jak darmowe nisze na start, niech zgłosi się do nas na e-mail beta@vitamupload.com

Tym tekstem przekreśliliście sobie wszystkich dobrych Earnerów. Skądś nisze musicie brać, a żaden nie będzie chciał ryzykować, byście rozdawali je jakimś amatorom...
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

vitam

vitam

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
Otóż, dobrzy earnarzy nic nie stracą, bo ich nisz nikomu nie damy ani nie rozpowiemy o nich, nisze które dajemy początkującym są takimi podstawowymi, na których mogą troche zarobić, ale jak wiadomo aby zarobić więcej będą musieli własnych poszukać, powiedzmy że są to takie nisze na rozruch :)
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Ok stwierdziłem, że warto sprawdzić.

Wchodzę na stronę, no nie jest tak najgorzej, choć widziałem ładniejsze strony.
Zarejestrowałem się, potwierdziłem konto klikając w link aktywujący w e-mailu.
Zalogowałem się. I odtąd KONIEC dobrego :) Panel użytkownika to totalna masakra... Przepraszam bardzo co to jest? To samo mirror:
http://fastyfiles.eu/7d576340
Nazwa bardzo podobna do Mirrora innej strony, wygląd zresztą też nie należy do oryginalnych i jest raczej bardziej z tych "paintowych".

I co do tych niszy. To tak jak Wy mówicie na rozruch... Takie nie są wiele warte.. Już lepiej samemu zobaczyć jakie nowe gry wychodzą i jakieś niby pliki do nich powymyślać i wrzucić bo się więcej na tym zarobi.
  • 0

Dołączona grafika

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Ja też coś dodam zobaczcie(te zaznaczone) ;s: http://screenshooter...6069/ptasior_46
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

vitam

vitam

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
Dziękujemy za spostrzegawczość, błąd zostanie poprawiony

Co do panelu użytkownika, niebawem zostanie całkowicie zmieniony, na razie możecie podejrzeć w nim ile było wejść w dany link, ile pobrań pliku, konwersje, oraz ile dany plik zarobił, na dniach dodamy pełne statsytyki oraz reszte dodatków
  • 0

ownede

ownede

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów
Dane działalności gospodarczej?
  • 0

dekadra

dekadra

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 30 postów
Zarejestrowałem się na Vitamupload.com i jak ktoś by chciał pobrać plik mój to nie może bo nie ma żadnych udostępnionych ankiet czy coś w tym rodzaju czy to błąd jakiś ?:idea:
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Bo nie ma ofert dla polski. Panowi gwarantują 0,70$ za pobranie, ale co z tego jak wyłączyli wszystkie oferty dla państw które nie mają innych ofert...
  • 0

Dołączona grafika

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Zamieść tutaj link. Ja spróbuję.
  • 0

vitam

vitam

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
Oferty dla Polski są ale na fastyfiles
  • 0

ownede

ownede

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów

Dane działalności gospodarczej?

O jednym pytaniu zapomnieliście.
  • 0

dekadra

dekadra

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 30 postów

Oferty dla Polski są ale na fastyfiles

A możesz to wyjaśnić dla początkującego?
  • 0

vitam

vitam

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
Pytanie nr 1
Co do dg, w poniedziałek umieścimy info

Pytanie nr 2
Aktualnie są dwa mirrory w zakładce files, 1 to vitamupload drugi to fastyfiles na jednym są oferty dla Polski, na drugim nie.
  • 0

kama1996

kama1996

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Na którym mirrorze są polskie oferty ?
  • 0

momentalny

momentalny

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów
OSZUŚCI !
wypłacili mi 8$ a potem uzbierałem 25$ i piszą że serwis zakończył działalność!!
oddawać pieniądze !
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Gdzie jest napisane, że skończyli działalność?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

momentalny

momentalny

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów
w newsach jest :

Payment
Members, Board on 1 April suspend its activities, the payment will not be realized.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!