Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Piszę poprawnie po polsku.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
HardPlayer

HardPlayer

    Jestem Bogiem

  • Administrator
  • 1620 postów
Witam!
W Internecie spotykam się z coraz większą ignorancją języka polskiego, dlatego postanowiłem stworzyć taką akcję tutaj. Na tym forum czuję się do tego szczególnie zobowiązany, ze względu na piastowane stanowisko.
W dzisiejszych czasach dużo słyszy się o różnych dysfunkcjach dotykających młode społeczeństwo. Można to zrozumieć, lecz kiedy na forum wypowiada się wielu użytkowników i 90% z nich nie umie poprawnie zbudować zdania, to coś tu jest nie tak.
Mam nadzieję, że na tym forum znajdzie się kilka osób, które nie mają gdzieś zasad pisowni naszego ojczystego języka i poświęcą parę chwil więcej na poprawne napisanie wiadomości, którą chcą nam przekazać.

Do rzeczy:
Jeżeli potrafisz pisać zgodnie z zasadami języka polskiego i chcesz pokazać, ze nie jest Ci obojętny ogólny wizerunek forum to wklej do swego podpisu ten kod:
[center][b][url=http://uploaduj.com/topic/966-pisze-poprawnie-po-polsku][color=red]Piszę poprawnie po polsku.[/color][/url][/b][/center]

Pamiętajcie, nasz język to powód do dumy, a nie stek zasad, którymi źli ludzie dodatkowo obarczają nasz mózg.

Dziękuję HardPlayer


  • 3
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.