Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Uploading.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

zbieracznik

zbieracznik

Żaczek

• Użytkownik
  • 123 postów
Uploading.com Płaci nam za pobrania wrzuconych przez nas plików minimum to 20 euro na pp oto tabelka która pokazuje nam zarobki zależne od rangi po rejestracji. Posiada remote upload

Reflink http://uploading.com/partners/1085437/
Czysty http://uploading.com

Dołączona grafika

CYTAT ZE STRONY:
# Minimalna kwota do zapłacenia wynosi $15. Wypłaty dokonywane są za pośrednictwem Paxum, AlertPay, PayPal oraz Webmoney.
# Uiszczamy wypłaty na Twoje żądanie. Wszystkie żądania są opracowywane w ciągu 7 dni.
# My płacimy 20% od sumy, zarobionej przez Twoich poleconych (znajomi, których zaprosisz pracować z naszym partnerskim programem) (i 10% za poleconego twojego poleconego) Kraje: Brazil, Hungary, Japan, Mexico, Poland, Romania, Russia, Turkey, Ukraine

//Karczu: Poprawa stylistyki.
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Moja ostatnia wypłata

Dołączona grafika

Kto się zarejestruje z mojego linka i napisze na e-mial ; jarukk@wp.pl
Dostanie pomoc , jak wrzucać , co wrzucać , gdzie itp . wszytsko czarno na białym
W Razie pytań proszę pisać w tym temacie

• 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
gratuluję.
  • 0

zbieracznik

zbieracznik

Żaczek

• Użytkownik
  • 123 postów
No ja przepraszam kurna jak to był cytat ze strony nie moja stylistyka
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
I to oznacza, że nie mogę nic poprawić? Aha, spoko.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Dj Yaro

Dj Yaro

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Kolejna wypłata:D
Dołączona grafika

Gdyby ktoś był zainteresowany to podaje numer gg 3070912
Dużo da się wyciągnąć z tego serwera , naprawdę ;D
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
To, że proszę o koniec offtopu.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
To w takim razie podaj jeszcze jakies fora gdzie masz dużo linków do RS, bo ostatnio trudno o takie ... Wtedy może ci się więcej osób z refa regnie...
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Jak im wysłałem zapytanie, dlaczego remote nie działa to nawet nie odpowiedzieli... Szczerze nie zbyt mi się to podoba. Letitbit odpowiadał mi zawsze po 5 minutach, Filesonic po 30, uploaded co prawda po dwóch dniach, ale oni teraz mają ciężkie dni... Tutaj mnie olali ;p Jak dodadzą remote z Filesonic, Fileserve lub chociaż naprawiają z HF to wtedy może zacznę tam wrzucać. Chociaż pobieranie z tego serwisu to męka...
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Kiedyś dużą/jedyną zaletą tego serwisu był błyskawiczny remote z Hotfile(trwało to kilka sekund). Teraz plik idzie, 300-400 Mb idzie dwa dni :// Masakra...

Nie polecam. Dodatkowo pojawiły się podobno problemy z wypłacalnością, które uploading tłumaczy tym, że ma chwilowe problemy z porozumieniem z PayPalem i Alertpayem. Trzeba jednak zaznaczyć, że oni sami zalecają korzystanie z WebMoney(osobiście za tym bankiem nie przepadam - według mnie jest strasznie mało czytelny :/).

Treść oryginalnego komunikatu ze strony uploading.com:
"We are writing to inform you that PayPal and AlertPay payouts are delayed at the moment and will be processed with some delay. The delay is caused by the changes we have been implementing to the system on our side.

We apologize for the inconvenience caused and ask you not to worry, all approved payouts will be done. If you have a chance to request a payout via Webmoney, that may be the best alternative at the moment.

Thank you for your understanding."

Na plus trzeba dać to, że ranga nie spada poniżej Base, więc stawki nie są złe, jednak mało osób pobiera pliki z tego serwisu. Ogólnie stronka jest dziwnie prowadzona, jakby nie mogła się określić czy wspiera legalne oprogramowanie i udostępnia do pobrania wersje testowe, czy idzie na rękę uploaderom i pozwala czy wszystko wrzucić...

Gdyby była tam jeszcze możliwość robienia remote z Filesonic to ten host nie byłby zły, ale oni trzymają z HF, RS i oronem... Tylko jak wiadomo te dwa pierwsze nie mają już u siebie ciekawszych plików. Z całej "paczki" właściwie tylko oron się trzyma i rozwija.

PS. zauważyłem, że remote zaczyna działać koło 23 (??)... Dziwne :/
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Na rapida mało osób wrzuca pliki :/ Tak więc przynajmniej według mnie ten serwer coraz bardziej traci... No i RS ma limity z tego co się orientuję, a ja jak już kupuję premkę to nie lubię być ograniczany :P
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Tyle samo co ze wszystkich innych, a powiedziałbym, że mniej... Dodatkowo po tym jak HF zaczęło kasować masowo pliki nawet nie ma z czego remote robić .
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Rozumiem, że niektórzy koniecznie chcą zyskać sobie łatwo refów i przez to mijają się z prawdą opisując ten hosting. Ludzie w Polsce wcale z niego chętnie nie pobierają(sam to sprawdziłem), na wielu stronach jest zakazany(niskie prędkości dla free), rangi i wysokie minimum wypłaty(30$). Ale jest jeden plus. Remote mają chyba najlepsze. Szkoda tylko, że można je robić jedynie z Hotfile, Megaupload i Rapidshare.

PS. Podobno osoby w USA mają lepsze prędkości, więc może z tam będą chętniej pobierać.
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
To, że jakiś porządek powinien być
  • 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 279 postów
Ludzie chętnie z niego ściągają, bo nie trzeba przepisywać żadnych tokenów. Dlatego łatwo wyciągnąć dzięki niemu większe sumy! Zarobki zależne od irangi i rozmiaru pliku. Wypłata od 30$

Zapraszam do rejestracji http://uploading.com/partners/391940
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
z rapida można ;D
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Ja teraz remote robię z rapida bo na hotfile coś dużo usuwają plików. Gdy poszła informacja , że nie wypłacają na paypal to ja parę dni po tym wypłaciłem i poszło normalnie . Lepiej jak robić tak jak opisuje w pierwszym poście , sprzedawać konta premium na allegro , coraz większe zainteresowanie jest :D
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Napisałem do nich bo naprawiaja remote by dodali 2 serwery jeszcze www.filesonic.com i www.fileserve.com zobaczymy czy dodadzą , bo teraz opcja remote nie działa bo coś naprawiają .A odpowiadajac na pytanie twoje , dużo linków z RS jest na pebie , nawet bardzo dużo :D z w/w serwerów jest więcej , zobaczymy czy moje pismo poskutkuje
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Kolejna wypłata:D
Dołączona grafika

Gdyby ktoś był zainteresowany to podaje numer gg 3070912
Dużo da się wyciągnąć z tego serwera , naprawdę ;D
  • 0

Dj Yaro

Dj Yaro

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Firma płaci swoim użytkownikom gdy ktoś ściągnie ich plik.

Wrzucasz pliki na serwer zdjęcia, muzyka, filmyprogramy, cokolwiek innego) następnie wklejasz linki na popularnych forach, blogach, stronach itp. i to wszystko. Gdy tylko ktoś ściągnie Twój plik TY ZARABIASZ.

Stawki są następujące ( dotyczy 1000 pobrań):
Dołączona grafika
Premia 50% za sprzedaż kont Premium gdy ktoś je kupi z Twojego linka z plikiem który uploadowałes.

Minimalny rozmiar uploadowanego pliku: 1mb
Maksymalny rozmiar uploadowanego pliku : 100mb
Wypłata od 30$

Wypłata na PayPal i alertPay

Administrator daje nam 5 sposoby uploadowania plików. Pierwszym jest zakładka * Proste Wgrywanie
Proste Wgrywanie (Flash). Ta opcja dotyczy wrzucania plików bezpośrednio z naszego komputera.

Drugim jest zakładka podobna : Proste Wgrywanie (Classic)

Trzecia jest to : Zdalne wgrywanie , Wklejamy proste linki bezpośrednio do pliku i one wrzucają się automatycznie

Czwarta opcja FTP Upload - ci co wiedzą nie muszę tłumaczyć , a ci co nie to polecam 5 Opcje

Piąta opcaj jest najprościejsza Desktop Uploader Utility.
Wchodzimy w ten link i ściągamy program sobie :
http://uploading.com...d/Uploader.exe/

Po portu włączmy program i wrzucamy do niego to co chcemy a on sam ładuje go na serwer
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Po każdym uruchomieniu programu, jest wyświetlane okno gdzie trzeba podać login i hasło konta Uploading.com. Każdy właściciel konta Uploading.com można używać do przesyłania plików, niezależnie od rodzaju i stanu konta. Program będzie przechowywać login i hasło wprowadzone w przyszłości prób logowania.

Dla wszystkich zarejestrowanych z mojego linka,(link Polecający)
http://uploading.com/partners/996183/

Zwykły link : http://uploading.com/

Screen wypłaty ;
Dołączona grafikaClick this bar to view the original image of 635x340px.Dołączona grafika

Osobiście wole sprzedawać konta premium , masz wystarczająco pieniędzy na konci mozęsz kupić konto premium w postać kodu pin i sprzedać je komuś .np konto na 30 dni kosztuje 9,95 $ a po przez kod pin kupisz za 7 $
A sprzedajesz za ile uważasz (nie są tanie konta , proszę sprawdzić na allegro [/align])

PS. Ostatnia moja wypłata

Dołączona grafika

Kto się zarejestruje z mojego linka i napisze na e-mial ; jarukk@wp.pl
Dostanie pomoc , jak wrzucać , co wrzucać , gdzie itp . wszytsko czarno na białym

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!