Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

BitShare.com - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy wprowadzenie rang było dobrym posunięciem? (3 użytkowników oddało głos)

Czy wprowadzenie rang było dobrym posunięciem?

1. TAK (3 głosów [37.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 37.50%

2. NIE (5 głosów [62.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 62.50%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
A tradycyjnie spytam, długo zbierałeś? :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Siec Afiliacyjna

dafid95

dafid95

Żaczek

• Użytkownik
  • 139 postów
Moje początki z uploadem opierały się na domowym wysyłaniu przez filezille - zbierałem jakoś miesiąc/max 2 mc. tzn - max 2mc. 2 wypłaty , filserve + birshare ;d teraz nie uploaduje na bitshare,ale z innych serwerów za pomocą shella mogę wyciągnąć kilka $ dziennie ;)
  • 0
[align=center]|Chcesz zarabiać na uploadzie !?|
|NAPISZ NA GG: 672-30-66|[/align]

ZeeZ

ZeeZ

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 71 postów
FTP nie działa nie mogę się połączyć. Czy dzieła remote i z jakich hostingów? Straszna kiszka ten host. Ładownie plików tylko przez WWW bo reszta nie działa,a i przez www tragedia.
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
znalezione na WJ:

Dear [---],

why we need to confirm? We dont stop anything, and change our servers to different location.

Affiliate program will stay.

Kind Regards,
BitShare Support

Oznacza to, że Bitshare będzie kontynuował program partnerski
  • 0

Maniesława1

Maniesława1

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów
Witam!

Uploaduje na bitshare od paru dni. W ustawieniach mam podany adres paypal i wybrany program "pay per download". Jednak program nie nalicza mi pieniedzy, tylko punkty. Czy ktoś jeszcze miał taki problem? Może mam coś nie tak ustawione?
  • 0

ZeeZ

ZeeZ

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 71 postów
Witam. U mnie ten sam problem. Od dwóch dni tak zauważyłem że kasa stoi w miejscu.

Na rynku jest kiszka z hostami.
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
dużo tych pobrań macie? Na najniższej randze, ja mam taką za 84 pobrania miałem wczoraj 0.24$
  • 0

Maniesława1

Maniesława1

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów
Mam ponad 400 pobrań, tyle samo punktów i 0 USD :/ Pisałam do nich już dwa razy, ale nie odpisują. Chyba sobie dam spokój z tym hostingiem, a szkoda bo pobrania nawet szybko zaczeły iśc. Tylko alternatywy brak... Znacie jakiś dobry hosting z działającym remote z turbobita?
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
ostatnia wypłata:
Dołączona grafika

już tam nie wrzucam, ranga nie chce podskoczyć, a na najniższej nie opłaca się tu zarabiać
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
Ma autopilocie może coś jeszcze wpadnie i uzbiera się do kolejnej :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
nie ma opcji, stawki strasznie słabe i ludzie nie specjalnie pobierają. Trzeba mieć ponad 100 pobrań dziennie, żeby wpadło 0.30$, gdzie na rapidgator za tyle pobrań wpada ponad 1.60$
  • 0

herflik25

herflik25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

Ja czekam na 2 wypłaty z bitshare i dzisiaj bede zlecał trzecią. Jak narazie chyba zakończę współpracę z tym hostem do czasu otrzymania wypłat. Lepiej jest działac na czymś co na pewno wypłaca i bedzie wypłacać a tu widzę równię pochyłą ... coraz dłuższy czas oczekiwania na wyplatya do tego krażą w sieci głosy że pomijają niektóre wypłaty lub blokują konta ze sporą ilością hajsu do wypłacenia.

Co do ftp to działa bez problemów, co prawda predkości nie są oszałamiające bo wahają się w przedziale między 500 kb/s a 600kb/s. Szkoda tego hosta bo ma stabilny transfer i predkosci dla free usera dochodzą do 300 kb/s. Stąd też dużo pobrań i co za tym idzie łatwo zdobyć rangę i dobrze sie zarabia.

• 0
SurFenka-spędzasz dużo czasu przed koputerem? To coś dla ciebie! Wypłaty od 15 zł łatwo je zdobyć.
i-Transfer- kupuj i sprzedawaj walutę bezpiecznie.

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

Predkosc ftp to koszmar dzis w nocy 15 plikow mi wysylalo kilka godzin...

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów
FTP na tym hoście zawsze takie było, nigdy nie widziałem aby była na nim jakaś oszałamiające prędkość. Póki co można zauważyć że jest dość sporo linków na warezach z tym serwisem. Ja jednak nie polecam, zakończyłem z nimi współprace po zbanowaniu konta, które miało zleconą sporą sumę do wypłaty.
  • 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

GelMenS

GelMenS

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 45 postów

Witam, ostatnio chciałem wrzucić kilka plików na BitShare, ale prędkością nie grzeszą. Film 700mb wrzucam koło 5 minut na gigowym shellu.

Co jest przyczyną?

Wy też tak macie?

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Tak jest z Bitshare dlatego wrzucam tam przez przeglądarkę a nie FTP ale też czasami zamula taki urok tego Hostu :)

• 0

GelMenS

GelMenS

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 45 postów

Ja też wrzucam przez przeglądarkę, jak u Ciebie wygląda wysył jednego filmu (czas) ? :)

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Widzę że dawno nikt nie dodawał :)

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Gratulacje :)

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Prawie 90 dni czekania na przelew :) ale jak się już pierwszy dostanie to później są często i się nie odczuwa tego czekania :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!