Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

BitShare.com - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy wprowadzenie rang było dobrym posunięciem? (3 użytkowników oddało głos)

Czy wprowadzenie rang było dobrym posunięciem?

1. TAK (3 głosów [37.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 37.50%

2. NIE (5 głosów [62.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 62.50%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

zbieracznik

zbieracznik

Żaczek

• Użytkownik
  • 123 postów
-pobranie z jednego IP zliczane co 240min
-minimum 20$ na PP wypłaty raz w tygodniu
-minimalny rozmiar pliku 1mb
-ftp i remote jest -wszystko działa
-max rozmiar pliku 1gb dla free 2gb dla premium
-prędkości dla free userów świetne 200-500kb/s
-otrzymujemy 25% tego, co zarobi polecona przez nas osoba
-możliwości przesłuchania utworu mp3 przed pobraniem
-krótki czas oczekiwania na pobranie -bardzo sprawne przejście do pobrania (jeden klik)

Czysty http://bitshare.com
Ref http://bitshare.com/...al=47683225dadf

Tabela

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

Siec Afiliacyjna

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
Mógłbyś podać w której grupie znajduje się Polska?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

zbieracznik

zbieracznik

Żaczek

• Użytkownik
  • 123 postów
1. United States, United Kingdom, Canada, Germany, Netherlands
2. Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Ireland, Italy, New Zealand, Norway, Saudi Arabia, Sweden, Switzerland, Spain, Luxembourg, Poland, Japan, Russia
3. Portugal, Brazil, Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Greece, Turkey, Hong Kong, Hungary, Iran, Kuwait, Latvia, Singapore, Lithuania, Qatar, Romania, South Africa, Ukraine
4. All Others
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
Polska w drugiej grupie, nieźle. Zazwyczaj jesteśmy w trzeciej :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

zbieracznik

zbieracznik

Żaczek

• Użytkownik
  • 123 postów
Ale my to Hardkorzy jesteśmy mistrzami itp. itd.
  • 0

Chlopak93

Chlopak93

Żaczek

• Użytkownik
  • 140 postów
No i jest remote z czego bardzo się ciesze :) Chyba zainteresuje się tym serwisem :P
  • 0

zbieracznik

zbieracznik

Żaczek

• Użytkownik
  • 123 postów
To dobrze :)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
A do remote trzeba mieć premium?
  • 0

zbieracznik

zbieracznik

Żaczek

• Użytkownik
  • 123 postów
Nie trzeba mieć tyle wiem
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Opłacalne przy wgrywaniu większych plików zwłaszcza. Może zobaczę ;)
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
Ile się czeka na wypłatę?
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
[align=center]Widzę, że mało kto zorientowany w tym serwisie, ale ja już trochę wiem. Zleciłem wypłatę 17 lutego a dziś w nocy czyli 21 lutego miałem już pieniążki na paypalu:

Dołączona grafika

W razie jakichkolwiek pytań mogę pomóc, piszcie PW.[/align]
  • 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów
wypłacalny program murze go przetestować
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
Jednak osoba z tego forum czekała tylko 4 dni.
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
co jak co ale admin górnikiem nie powinien być, od czasu gdy pisałem tamten post dostałem już 4 wypłaty
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
Wiem, wiem, ale była tutaj Twoja wypłata i przeniosłem ją do osobnego wątku, bo powstał dla tego serwisu nowy dział. A przenosząc Twoją wypłatę, odpowiedź z tego watku znikła.

Btw. pochwalisz się nowymi wypłatami? To zawsze zachęca do korzystania z serwisu... :)
  • 0

dafid95

dafid95

Żaczek

• Użytkownik
  • 139 postów
jeszcze niecałe 5$ i ja również pochwale się wypłatą :D
  • 0
[align=center]|Chcesz zarabiać na uploadzie !?|
|NAPISZ NA GG: 672-30-66|[/align]

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
[align=center]

Czy wprowadzenie rang na BitShare było dobrym posunięciem?

Opłaca się tam jeszcze uploadować po tej zmianie?

Zapraszam do dyskusji i oddawania głosów w ankiecie :)

[/align]
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
Jest jeszcze trochę wcześnie żeby stawiać takie pytania, bo nigdzie nie ma (albo ja nie mogę znaleźć) zasad na jakich przyznawana jest ranga. Z bitshare zniknął system punktów i wydaje mi się, że właśnie te punkty zostały przeliczone na rangę, jeśli tak to oznacza to, że ranga nie będzie mogła spaść i jakby się dobiło do jakiejś lepszej to zyski mogły być większe niż nawet na filesonic. Na pewnym zagranicznym forum admin bitshare podobno rozdaje dożywotnią rangę platinum, jeśli się potwierdzi to dam znać jak ją zdobyć, na razie czekam aż ów admin pojawi się na tamtym forum i rozpatrzy moją ofertę.

Mimo wszystko zagłosowałem na nie i jak nie zdobędę lepszej rangi to opuszczam ten hosting
  • 0

dafid95

dafid95

Żaczek

• Użytkownik
  • 139 postów
Dołączona grafika

Wypłata zlecona 25.05.2011 a dostałem ją 07.06.2011,troszkę czekałem,ale doszła ;):D
  • 0
[align=center]|Chcesz zarabiać na uploadzie !?|
|NAPISZ NA GG: 672-30-66|[/align]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!