Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Chomikuj.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
larry1976

larry1976

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 29 postów
Chomikuj.pl

Dołączona grafika

Jak zarabiać na chomikuj.plChciałem się pochwalić wynikiem – to wynik kilku miesięcy pracy. Dałoby się już za to kupić jakiś samochodzik, czy coś. A na co wy wydajecie swój dochód z Chomikuj.pl?
A na dzisiaj mam radę dla tych, co jeszcze nie zaczęli. Chomikuj.pl to całkowicie legalny serwis, nie ma się czego obawiać. Najprzezorniej do zarabiania na chomiku załóżcie sobie nowe konto. W tym koncie podacie swoje prawdziwe dane, więc lepiej się odciąć od swojej wcześniejszej historii na Chomikuj.pl. Możecie je założyć tutaj:

Dołączona grafika


Program Partnerski Chomikuj.pl to swietny sposób na poprawienie swojego domowego budżetu. Z samym serwisem chomika możesz zapoznać się tutaj:

Dołączona grafika

Co wyróżnia Program Partnerski Chomikuj ponad inne programy partnerskie? Jest to z pewnością specyficzny produkt. Gdyż tak na prawdę nie namawiasz nikogo do kupna. Dzięki tobie ludzie mogą ściągać ciekawe pliki nic za to nie płacąc. Otrzymują korzyści za nic. Jeśli zasmakuje im ściąganie z chomikuj.pl to ich apetyt wzrośnie i zwiążą się z serwisem bardziej – kupując konta czy transfer. Jednak powtarzam – ty nie namawiasz nikogo do płatności, jesteś bardziej świętym mikołajem niż sprzedawcą na bazarze. A co jeśli ktoś, kto dzięki tobie trafił do chomika wykupi np. transfer? Ty masz z tego prowizję – przynajmniej z 30 dni od jego skorzystania z twojego linka. Duże prowizje sprawiają, że z każdego kupna mamy spory wpływ – 30% gdy zakup był z konta. Tutaj chcę coś nadmienić – Chomik jest jak narkotyk. Dajesz ludziom cukierek za darmo, a potem kupują pakami nie pamiętając już nawet że dzięki tobie zaczeli.

Tabela prowizji, jakie będziesz dostawał zależnie od opcji wybieranych przez poleconego.

Dołączona grafika


Z doświadczenia powiem Ci, że miesięczny Chomik Explorer jest kupowany przez dużą część tych, co trafili na chomikuj.pl. Dlaczego? Bo to najłatwiejszy i najszybszy sposób na ściąganie w całym internecie. Nic dziwnego, że ludzie jak się dowiedzą o chomiku to w nim zostają. Zauważ że możesz mieć za każdego z nich 2 złote… i to wcale nie znaczy, że nie kupi więcej

Co musisz zrobić?

1. Założyć konto na Chomikuj.pl - REJESTRACJA
Najlepiej załóż sobie nowe konto – takie poważne. Będzie założone na twoich prawdziwych danych i będzie służyło do pracy, więc lepiej stworzyć nowe.


2. Przejść do zakładki Program Partnerski – u dołu strony

Dołączona grafika

3. Wypełnić cały formularz zgodnie z prawdą. Nie będę tego opisywał. Język polski każdy zna, a samo wypełnianie jest łatwe.
4. Możesz po raz pierwszy zobaczyć swój panel programu partnerskiego.
A teraz – jak sie robi pieniądze.
5. Pomyśl o forach na jakich sie udzielasz, o znajomych itp. Pomyśl czym mógłbyś się z nimi podzielić – ciekawym ebookiem, znalezionymi notatkami może jakimś filmikiem.
6. Odnajdz to na chomikuj.pl – tu jest wszystko
Żeby kożystać z wyszukiwarki plików musisz założyć konto chomik explorer – możesz to jednak ominąć i wyszukiwać przez google. Wystarczy w google wpisać czego szukasz, dopisać „chomikuj.pl” i bez problemu dasz sobie rade.
7. Stwórz swój link.


Dołączona grafika


Przejdz do panelu programu partnerskiego. Wybierz menu kreatora odnośników i bannerów. Wybierz link,
następnie link prowadzący do chomika, a potem podaj nazwę chomika. Możesz również podać nazwę chomika tak „chomik/katalog” wtedy doprowadzisz ludzi prosto do katalogu.
8. Dostałeś dwa linki. Jeden jest w Htmlu, czyli możesz go wpisywac na strony www, drugi jest w BBcode, czyli na fora. Ale zauważ że w środku tych kodów jest wpisana po prostu zwykła strona jak chomikuj.pl/?page=332857. Ten adres możesz podawać innym.
9. Teraz odzywasz się na forum czy do znajomych, dzielisz się z nimi linkiem. Oni z darmowego konta ściągają plik (jeśli jest do 50mb) i są szczęśliwi.
10. W 30 dni od tego momentu za wszystkie ich „zakupy” na chomiku dostajesz pieniądze.
11. Wypłać i ciesz się pieniędzmi, na które niektórzy tak ciężko pracują.


Dołączona grafika
  • 0
[align=center]Dołączona grafika
Dołączona grafika
[/align]
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.