Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Obsługa elektronicznych zwolnień lekarskich


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
fixmen

fixmen

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 81 postów

Jak funkcjonuje w praktyce system do elektronicznego zarządzania zwolnieniami lekarskimi. Czy z punktu widzenia chorego, który przychodzi po poradę lekarską, otrzymuje L4 - musi on jeszcze coś robić?


 • 0

#2
jankp

jankp

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 87 postów
Działa to na takiej zasadzie, że lekarz który wpisuje zwolnienie L4 - do tej pory zwykle robił to ręcznie, na specjalnie przygotowanych drukach. Obecnie loguje się do specjalnego systemu PUE i wystawia tzw e-ZLA - czyli zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej. Oczywiście - pacjent może otrzymać wydruk potwierdzenia, ale w tym systemie chodzi o to, aby płatnik w tym przypadku ZUS został natychmiastowo poinformowany, że doszło do zwolneinia - mogą też wysłać kontrolę. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.prawokon...-lekarskie-2019 Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.