Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Wsparcie informatyczne - Warszawa


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
jankp

jankp

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 87 postów

Potrzebujemy okresowo pewnego wsparcia informatycznego, helpdes z zakresu usług hostingowych. W związku z tym, że potrzebne jest to okresowo, zastanawiamy się nad skorzystaniem z usług outsourcingu z tego zakresu. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Interesują mnie zarówno koszta oraz jakość.


 • 0

#2
fixmen

fixmen

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 81 postów
Zależy jeszcze jaki to ma być model wsparcia. Bo jeżeli ma to być wsparcie, działające na zasadzie online - to w zasadzie lokalizacja warszawska nie powinna być tutaj warunkiem koniecznym. Czasami jednak potrzebne są usługi fizycznej obecności, wówczas rzeczywiście najlepiej gdyby to była Warszawa. Polecam jeszcze zapoznać się z https://itcenter.pl/...cznym/helpdesk/
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.