Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Mining Express


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
djmichu55555

djmichu55555

    Rozkręca sie

  • Użytkownik
  • 280 postów
Mining Express

mining-express-logo-400x158.jpg

W tym poście przedstawię Tobie wszystko informacje jakie mam o kopalni mining express. Długo szukałem nowego programu z fajnym planem marketingowym  i sensowym zwrotem inwestycji. Na rynku jest masa programów i programików które powstają i zanikają równie szybko. Nawet po długiej weryfikacji nie ma nigdy gwarancji 100% – też nie raz wtopiłem sporo kasy. Natomiast sytuacja wygląda tak ,że zawsze jest 50% na 50% – albo się uda ale nie. Po sprawdzeniu możemy zmienić te szanse na przykładowe 70% na 30% i musisz mieć świadomość tego ryzyka. Jeżeli ktoś ci mówi biznes na lata i daje 100% gwarancji to uciekaj jak najdalej , nie ma pojęcia o biznesie i realiach na rynku. Biorąc po uwagę dane z 2017 aż 80% firm w Polsce upada/zamyka się w pierwszym roku działalności !!!

Gdzie znajduje się Mining Express ?

Mining Express – nowa kopalnia kryptowalut na rynku znajduje się na Ukrainie pod Kijowem. Jest to dosłownie zbudowane małe miasteczko na powierzchni 67 000 m2 , nawet jest tam zbudowane lotniska dla helikopterów . Przecież jak krypto wystrzeli to każdy z nas będzie mógł mieć swój własny helikopter i sprawdzić jak działa jego sprzęt.

Ile jest tam sprzętu do kopania ?

W chwile obecnej jest podłączone 12 000 koparek to kopania Ethereum , Monero oraz innych Altcoin. Specjalnie zaprogramowany algorytm liczy i wybiera najbardziej opłacalne kryptowaluty do kopania i zmienia w zależności od tego ustawienia. Docelowo jest planowane podłączenie 60 000 urządzeń do miningu , wszystko zależy od szybkości rozwoju firmy i intensywnej pracy marketerów w końcu cały system jest oparty na MLM.

Ile można zarobić na miningu ?

Do wybory mamy 4 pakiety miningowe za 100$ , 500$ , 1200$ i 20 000$ każdy z nich jest przeliczany na Bitcoin i pracuje aż do momentu wypracowania równowartości 200% btc. Czyli upraszczając sprawę jeżeli zainwestujemy 1 bitcoin nasz pakiet będzie pracował aż do wykopania 2 bitcoinów. Dostajemy codziennie wypłaty na nasz portfel btc w systemie możemy to wypłacić na nasz zewnętrzny portfel. Niestety ciężko jest powiedzieć ile to zajmie , ponieważ jest masa czynników na których wpływu nie mamy. Takich jak : trudność kopania , cena prądu , ruchy na rynku krypto , wydajność sprzętu. Nikt nie jest w stanie zapewnić ile to może zająć czasu , mało tego firma jest nowa i musi wszystko kalkulować , może się okazać że po miesiącu zostało jej więcej krypto do podziału i może podnieść codzienne wypłaty w btc. plan-marketingowey-300x166.png

Ile można zarobić na polecaniu ?

Tutaj mógłbym się rozpisać na 3 strony ale zanim nagram video i opisze krok po kroku zajrzyjcie tutaj na plan marketingowy w postaci pdf – http://cdn.miningexp...s/apt_me_en.pdf Na razie dostępna tylko w jeżyku angielskim – zdradzę tylko ,że jest 7 bonusów dla aktywnie działających i zaangażowanych osób – da się naprawdę wykręcić dużo pieniędzy

Czy warto zainwestować ?

Na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć , jest to decyzja indywidualna. Dla mnie nie ma problemy wrzucić około 5000 $ ponieważ wierzę w rozwój kryptowalut na świecie . Uważam ,że zarobię na tym miliony i nie boje się tego mówić głośno. Inni natomiast mają problem ,żeby kupić pakiet za 100$ czyli około 370 zł a idą do sklepu i kupują buty za ponad 500 zł i po kilku miesiącach wyrzucają je do śmieci bo są zniszczone. Każdy z nas ma inne spojrzenie na świat i inwestycje i każde jest na swój sposób dobre. Żeby była jasność również wydaję dużo kasy na przyjemności w życiu ale z pieniędzy które dla mnie pracują a nie z „pensji” to jest jedyna różnica.

Jak zacząć kopać krypto ?

jeżeli potrzebujesz kupić kryptowalutę zobacz instrukcję jak kupić bitcoin i altcoin Rejestrujesz się z linku tutaj – Po lewej stronie w backoffice klikasz na „upgrade plan” i wybierasz jaki pakiet miningowy chcesz kupić. Wyświetli się Twój spersonalizowany adres btc na jaki masz przesłać równowartość wybranego pakietu. Po zrealizowanej transakcji w ciągu dwóch dni od wpłaty Twój pakiet się aktywuje i zaczniesz otrzymywać codzienne naliczenie To takie proste !

 

rejestracja:

MINING EXPRESS : https://backoffice.m...ponsor/djmaska


  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.