Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

MoneyFile.org

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

dodobusko

dodobusko

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów
Bardzo młoda strona (w internecie wogóle nie ma nic na jej temat, więc i żadnych dowodów wypłat) ale nie ma takiego tematu to jestem pierwszy.

od 40 gr do nawet 4 zł za KAŻDE pobranie pliku
Zarbaiaj na polecenych 10% ich dochodów
wypłaty również na PayPal!
Maksymalny rozmiar pliku, to 20 mb.

mój reflink: REJESTRACJA - moneyfile.org

czysty link

Na chwilę obecną są 3 oferty.
pozdrawiam i zapraszam do wypróbowania
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
"Chcesz zarabiać duże pieniądze? Nic prostszego. U nas sam decydujesz ile zarabiasz. Umieść pliki na naszym serwerze i pozwó użytkownikom pobierać je. Dzięki nam, szybko i bez wysiłku zarobisz!"

pozwó ?

"To proste! Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie, aby móc zarabiać pieniądze. Tylko od Ciebie zależy ile zarobisz. Uplouduj pliki i udostępniaj je innym."

Uplouduj ?

Takie bledy na stronie glownej ??
wez daj spokoj, albo scam, albo serwis stworzony przez dzieci.
Odrazdzam rejestracji w tym serwisie, bo jezeli nie potrafia poprawnie napisac zdania, to co dopiero w kwestii zarobkow, czy wyplat :dodgy:
Btw. sprawdzilem czy to nie bledy przegladarki, ale i na Chrome i na Explorer wyswietla tak samo.

EDIT :
kolejny blad w regulaminie :
"a) Użytkownicy mogą umieszczać pliki na serwerze, niezależnie od jeg formatu. "

Jeg ?

"b) Użytkownik może zarejestrować się na stronie, jeżeli ukończł co najmniej 13 lat. "

ukończł ?

Karczu, przenies to lepiej do SCAM, bo na moje to powazna firma nie jest...
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
HAHaha ale brecha :P
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Sakujun, dajmy im czas na pierwszą wypłatę :D
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
Amatorka, ale zanim uzna sie za scam trzeba zlecic wyplate, której muszą nie wypłacić
  • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Pozwólcie, że coś Wam pokażę. Z tego screena wnioski wyciągnijcie sobie sami.
Oto i on:
Dołączona grafika

Ten E-mail otrzymałem dziś rano i Gmail (kocham tę pocztę) od razu przeniósł ją do adekwatnego dla tego typu wiadomości folderu, czyli SPAM. Co jest najlepsze nie rejestrowałem się na zakreślonym serwisie.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Czyli UpCash.pl został sprzedany i ktoś startuje na nowo. Nie zdziwcie się, jak do wypłaty na PP będziecie musieli pocztą rachunek słać :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
O ile w ogóle wypłacają.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Wątpię by ktoś dał kilka K na serwis, który miałby zgarnąć troszkę kasy i się zescamić.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Uwaga, ważny update odnośnie MoneyFile.org!

Fakt, że kupili skrypt od UpCash nie czyni z nich nikogo złego, natomiast fakt, że nie potrafią niczego wymyślić sami już tak.

MoneyFile.org "zapożyczył" sobie grafikę od Empik School.

Landing Page Empik School:
Dołączona grafika

Landing Page MoneyFile.org:
Dołączona grafika

Bezpośredni link (być może kiedyś zmienią, dlatego screeny powyżej): http://www.moneyfile.org/landing.php
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Wiedziałem, że nie będzie to profesjonalny serwis.
  • 0

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
bylo to widac po samej ortografii...
  • 0

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
Daje im jeszcze szanse chociaz z ortografia powtarzają błedy poprzedników :P

Pozostaje czekac na rozwoj sytuacji.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Może Upcash startuje od nowa?
  • 0

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
Watpie bo byl wystawiony na sprzedaz na allegro i teraz to wyglada jakby ktos go kupil i startowal z tym od nowa.
  • 0

larry1976

larry1976

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Seriws moneyfile to jeden z najlepszych serwisów hostingowych w Polsce. Posiadamy najwyższe stawki na rynku (od 40 gr, do nawet 4 zł za pobranie!). Za zaproszenie nowego użytkownika do naszej społeczności, płacimy 10 % jego dochodów. Zarejestruj się i zacznij zarabiać. ( kliknij tu lub na baner by się Zarejestrować )

Dlaczego my?
W przeciwieństwie do innych seriwsów hostingujących, wychodzimy z założenia, że to właśnie użytkownik jest najważniejszy, a dzięki temu posiadamy najwyższe stawki, najlepszą grupę wykwalifikownaych specjalistów, którzy służą pomocą oraz bardzo prosty oraz intuicyjny panel użytkownika, dzięki któremu szybko nauczysz się jak zarabiać i podglądać swoje statystyki.

To proste! Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie, aby móc zarabiać pieniądze. Tylko od Ciebie zależy ile zarobisz. Uplouduj pliki i udostępniaj je innym.

Wybierz plik, którym chcesz podzielić się z innymi w sieci, umieść go w naszym serwisie i zacznij zarabiać! Pliki nie mogą być większe niż 20 MB

Chcesz zarabiać duże pieniądze? Nic prostszego. U nas sam decydujesz ile zarabiasz. Umieść pliki na naszym serwerze i pozwól użytkownikom pobierać je. Dzięki nam, szybko i bez wysiłku zarobisz!

Regulamin korzystania z serwisu Moneyfile.org. Prosimy przeczytać uważnie.

- Jaki jest maksymalny rozmiar pliku, który mogę umieścić na serwerze moneyfile.org? - Maksymalny rozmiar pliku, to 20 mb.

- Od ilu złotych moge dokonać wypłaty? - Minimalna kwota wypłaty, to 30 zł.

- Ile mogę zarobić dzięki serwisowi moneyfile.org? - Zarobki są nieograniczone. Wszystko zależy od kreatywności użytkownika.

- Ile zarabiam za zaproszenie nowego użytkownika do serwisu moneyfile.org? - Za polecenie nowego użytkownika zarabiasz comiesięcznie 10 % z jego zarobków.

- Ile czasu trwa wypłata zarobionych pieniędzy? - Maksymalnie do 21 dni roboczych, lecz zazwyczaj nawet do 5 dni roboczych.

- Gdzie mogę wypłacić zarobone pieniądze? - Pieniądze przelewamy poprzez [url=http://larry1976.com.pl/showthread.php?tid=5]paypal, ale po uzgodnieniu z nami, wypłaty dokonywać można poprzez przelew, na wcześniej podany numer konta.

- Ile czasu muszę czekać na zatwierdzenie zarobków? - Zatwierdzenie zarobków odbywa się na początku miesiąca w maksymalnym czasie 15 dni. Reklamodawca sprawdza akcje, czy wszystkie są wykonane prawdiłowo (czy np. nie zostały podane nieprawdiłowe dane przy pobieraniu pliku). Wysyła listę akcji, które zostały zatwierdzone, co następnie umożliwia nam wypłatę zarobków.

//Karczu: Reflinki usunięte.
  • 0
[align=center]Dołączona grafika
Dołączona grafika
[/align]

gibon21

gibon21

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów
Wypłacił juz ktoś? zatwierdzili komus chociac zarobki????
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!