Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Czy są jeszcze dotacje z Unii Europejskiej na założenie działalności gospodarczej


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
jankp

jankp

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 87 postów

Czy Unia Europejska wspiera jeszcze dotacjami osoby które chciałby rozpocząć działalność gospodarczą? Jeżeli tak, to jakiego rzędu są to kwoty? Na jakich zasadach udzielana jest taka dotacja? Ktoś już to może wcześniej przerabiał ?


 • 0

#2
fixmen

fixmen

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 81 postów
Tak, są chociaż nie w takiej skali jakiej to miało miejsce wcześniej. Obecnie jeżeli chcesz otrzymać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej, to wydaje mi się, że lepszą opcją jest postaranie się o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej z powiatowych urzędów pracy. Wówczas rzeczywiście nie powinno być z tym większych problemów. Ale prowadzenie działalności to te możliwość uzyskiwania kredytów na preferencyjnych warunkach. Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj pod linkiem: https://innpoland.pl...zki-pozabankowe - artykuł w którym tematyka ta jest trochę szerzej opisywana.
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.