Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Poradnik jak uploadować przez FTP na CashFile.org


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Deck4

Deck4

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 1 postów
[align=center]Jak uploadować pliki przez FTP na Cashfile.org

Krok 1: Po pierwsze, należy przejść na zakładkę Upload. Kolejnym krokiem jest naciśnięcie na "Activate" jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś :)

Dołączona grafika

Krok 2 : Ściągamy program Total Commander, np z tego linku: http://totalcmd.pl/d...Commander_7.56a. Po ściągnięciu wiadomo, instalujemy i uruchamiamy.

Krok 3: Po uruchomieniu programu wyszukujemy w górnych zakładkach NET i z podmenu wybieramy opcję FTP Connect, a następnie naciskamy na przycisk New Connection...

Oczom naszym ukazuje się takie oto okienko, które musimy wypełnić w następujący sposób:

Dołączona grafika

UWAGA: KONIECZNIE NALEŻY PAMIĘTAĆ O SPRAWDZENIU ZAZNACZENIA PRZY OPCJI USE PASIVE MODE ! TA OPCJA MUSI BYĆ KONIECZNIE ODZNACZONA !

Krok 4: Właśnie poprawnie skonfigurowaliśmy program do połączenia, teraz należy tylko nadusić okej, a następnie połączyć się z serwerem za pomocą przycisku Connect.

Widzimy następujący obrazek:

Dołączona grafika

Wybieramy plik który chcemy uploadować, zaznaczamy go NA CZERWONO poprzez naciśnięcie na niego prawym przyciskiem myszy :)

UWAGA: Czasem okienka są "zamienione" to znaczy że po lewej stronie na obrazku widzimy server cashfile, po prawej zawartość dysku naszego komputera. Czasem zdarza się że okienka zamienią się miejscami, ale każdy pozna które jest które :)

Po przeciągnięciu pliku rozpoczyna się upload. Po zuploadowaniu pliku, rozłączamy się z serverem za pomocą przycisku Disconnect, lub przy użyciu skrótu klawiszowego: Ctrl + Shift+ F.

To by było na tyle, życzę udanych uploadów :P[/align]
 • 0

#2
Kashino

Kashino

  Żaczek

 • Top Earner
 • 232 postów
Siemanko, wczoraj chciałem wrzucić większy plik przez ftp, udało się ale nie było go w zakładce files. Jaki może być powód?

Zauważyłem jeszcze, że w Files ---> Settings, jest opcja Global offers i mam tam Disable, do wyboru mam jeszcze Top Offers, Easy Offers i Polish offers, coś z ofertami ale co dokładnie?
 • 0
Dołączona grafika

#3
0g0r

0g0r

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 16 postów
Po odświeżeniu podstrony /files plik powinien się pokazać.

Globalne oferty - jest to wybór ofert dla WSZYSTKICH swoich plików. Można jednym kliknięciem wybrać swój zestaw domyślny :)
 • 0

#4
Kashino

Kashino

  Żaczek

 • Top Earner
 • 232 postów

Po odświeżeniu podstrony /files plik powinien się pokazać.

Globalne oferty - jest to wybór ofert dla WSZYSTKICH swoich plików. Można jednym kliknięciem wybrać swój zestaw domyślny :)


Dzięki za szybką odpowiedź. Odświeżałem stronę, wyłączałem program, kasowałem i znowu wgrywałem i dalej nie było tego pliku w files musiałem wrzucać przez stronę.

 • 0
Dołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.