Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Rachunek bankowy walutowy


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
fixmen

fixmen

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 81 postów

Potrzebujemy założyć rachunek bankowy indywidualny, walutowy - w walucie euro. Chodzi o możliwość wykonywania przelewów czy odbierania płatności za jakąś usługę lub produkt. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?


 • 0

#2
jankp

jankp

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 87 postów
Prawda jest taka, że obecnie w zasadzie w każdym banku można znaleźć konta walutowe i to jest okey. Nie każdy bank robi to niestety po kosztach. Proponuję sprawdzić sobie chociażby w takich bankach jak ING Bank Śląski, Alior Bank czy mBank lub Nest Bank. Są to banki nastawione prokonsumencko do klienta. Dodatkowo Alior Bank posiada kantor internetowy, w którym można wymieniać walutę po rynkowych stawkach. W przypadku Aliora specyfikację konta można sprawdzić np tutaj: https://konto-w-bank...stawowe-oplaty/
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.