Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Zarabianie na uploadowaniu do 5k zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

UploadShare

UploadShare

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Uczysz się? chcesz zarobić na uploadowaniu? dobrze trafiłeś.
Mam do zaoferowania filmy z 5000 pozycji HD i SD, seriale kolekcje pełne sezony z 40k odcinków około 30TB na darmowym serwerze do pobrania bez limitu na 1fichier hostingu.
Listę mogę odsprzedać. Cena do ustalenia.
Zarobki średnie miesięczne są różne na początku zarobisz z tysia z czasem nawet jak i 3-4k zł.
Oczywiście najlepiej dodawać posty botem na forum, którego mogę odsprzedać do postowania.  Inaczej bez sensu tutaj każdy leci na bocie zasypując linkami ludzi którzy dodają coś sami.
Liczy się spam i $$
Początkującym przyda się trochę wiedzy jak wejść w upload, można śmiało pytać na gg , bo aktualnie mam swoje forum i nie dodaję na darkwarez.
Zarobki z samego hostingu catshare w tym miesiącu http://vpx.pl/i/2017/11/12/zarobki.png + zawsze można sobie inne dodać jako mirrory więc sumując je można zarobić sporo więcej. Kwestia chęci i ilości danych wrzucania im więcej tym lepiej tak jak to robią inni uploaderzy z forum, spamują dużymi ilościami danych i odświeżają co 96h, aby pliki aktywne dodawać. Tak samo działa bot kiedy chcesz odpalasz sobie po 96h.
Temat zakładam z nowego konta ponieważ nie chcę się ujawniać na forum.
Więcej informacji pod nr gg 61815191

• 0

Siec Afiliacyjna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!