Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

System CRM w wersji serwerowej


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
jankp

jankp

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 87 postów

System CRM dla firmy usługowej obsługującej kilkudziesięciu klientów. To na czym mi najbardziej zależy to funkcjonalności związane z zarządzaniem i obsługą klienta, menadżer zadań, przy pomocy których mógłbym weryfikować ich postęp, status oraz przewidywać zakończenie. To także wsparcie w całym procesie logistycznym. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?


 • 0

#2
fixmen

fixmen

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 81 postów
Takich systemów jest naprawdę dużo - zarówno w wersji stacjonarnej jak i serwerowej. Są też opcje stacjonarne, ale z elementami serwerowymi - czyli takie swoiste hybrydy. Różnią się też takie systemy znacznie pod względem cen. Proponuję sprawdzić rozszerzenia do znanych CMSów np https://extensions.j...ask-management/ Polecam również sprawdzić dedykowane rozwiązania. Wielu programistów czy firm zajmujących się tworzeniem softwere oferuje coś takiego. Odsyłam do http://itcenter.pl/o...nie-dedykowane/ - witryna na której można znaleźć trochę więcej info na ten temat.
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.