Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Lead.Network - Sieć afiliacyjna - alternatya dla Adsense i CPA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Karczu

Karczu

    Administrator

  • Administrator
  • 5471 postów
 

850ca7d90566b9ed82c60d9d50771230.jpg

 

 

 

 

 

Lead.network - innowacyjne i alternatywne reklamy dla Twojej strony WWW!


Prowadzisz serwis internetowy, w którym chciałbyś emitować reklamy? Zobacz, co do zaoferowania ma sieć reklamy kontekstowej oraz natywnej Lead.Network:

 

 

 

 

BOKSY REKLAMOWE

Klasyczne bannery reklamowe (w opcji graficzne bądź tekstowo-graficzne), charakteryzujące się wysoką klikalnością. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.

[zobacz przykłady]

SMART LINKI

Skrypt wykrywający w treści strony słowa kluczowe, który w sposób automatyczny podmienia je w reflinki kampanii reklamowych.

[zobacz przykłady]

ESCAPE ADS

Escape Ads to wyskakujące okienko (tzw. exit pop-up), które zachęca do skorzystania z ofert te osoby, które zamierzają opuścić Twoją stronę internetową. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.

[zobacz przykłady]

SLIDERY

Slidery to boksy reklamowe, które automatycznie wysuwają się z bocznych, górnej lub dolnej krawędzi strony. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii, a także doboru rozmiarów wysuwanych boksów.

[zobacz przykłady]

POP-UPY

Pop-upy to wyskakujące okienko z reklamą wyświetlające się bezpośrednio na otwieranej stronie www, w momencie jej załadowania się Użytkownikowi. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.

[zobacz przykłady]

POP-UNDERY

Pop-undery to automatycznie otwierające się strony Reklamodawcy po pierwszej interakcji Użytkownika ze stroną www - po kliknięciu w dowolnym miejscu. Posiadamy ich trzy rodzaje: otwierane w nowej karcie, w nowym oknie oraz w bieżącej karcie (pierwotną stronę przenosi do nowej karty).

[zobacz przykłady]

ANTY ADBLOCK

Anty Adblock w Lead.Network to wyskakujące okienko pojawiające się tym osobom, które mają zainstalowaną i aktywną wtyczkę typu Adblock (blokującą reklamy) na odwiedzanej stronie www. Aby wyłączyć blokadę strony należy wyłączyć wtyczkę Adblock bądź wysłać SMS. Część prowizji z SMS Lead.Network przekazuje na cele charytatywne, co dodatkowo zwiększa konwersję wysłanych SMS.

[zobacz przykłady]

WEB PUSH ADS

Web Push Ads, czyli system powiadomień od przeglądarki. Użytkownik odwiedzający stronę dostaje zapytanie, czy chce otrzymywać powiadomienia ze specjalnymi ofertami od odwiedzanej strony www. Jeżeli się zgodzi, uruchomione zostają powiadomienia Push od przeglądarki, w ramach których można samodzielnie emitować reklamy dostępne w panelu!

[wkrótce przykład!]

 

 

 

 

 

PONADTO:

 

 

 

- Szereg kampanii partnerskich do bezpośredniej promocji;

 

- Content Locker (zablokuj dowolny element na stronie www - płatność SMS)

 

- Video Locker (zablokuj player video na stronie www - płatność SMS)

 

- Promuj Pliki, Video i Artykuły wykorzystując gotowe Landing Pages (płatność SMS) 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY!

 

 

=> Sieć afiliacyjna Lead.Network <=

 

(czysty link)


  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.