Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

Łap najlepszy w Polsce rap.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Witam!
W tym temacie fani rapu będą mogli dodawać swoje ulubione kawałki.
Regulamin wątku:
1. Jeden utwór na post.
2. Tylko polski rap.
3. W poście musi być film umieszczony w tagu:
[video=youtube]link_do_filmu[/video]
lub
[music=wrzuta]link_do_filmu[/music]
lub
[video=wrzuta]link_do_filmu[/video]
4. Nie krytykujemy wrzuconych utworów.
5. Komentarze są dozwolone, ale za niekulturalny komentarz moderacja będzie karać ostrzeżeniem, bez uprzedniego powiadomienia.

Ok. To ja dam mój ulubiony kawałek:

http://www.youtube.com/watch?v=okgvwX2BbPE

[video=youtube]
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Czuję jakby to był kawałek o mnie.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Refren mi się podoba.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Co sądzicie?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
@Up
Film został usunięty, lecz zdążyłem wysłuchać kawałka i zobaczyć teledysk i dla mnie numer trzyma przyzwoity poziom. Zarówno Sokół jak i L.U.C. prezentują w swoich utworach wysoki poziom intelektualny. Są trudni w odbiorze (zwłaszcza L.U.C.), ale jak ktoś już zrozumie to może wyciągnąć konkretne wnioski. Co do klipu to różni się on od tych dzisiejszych klipów, na których widać rapera "tańczącego" do bitu i czasami kawałek gołej dupy :D. Tutaj czegoś takiego nie ma. Klip w całości oddaje klimat, a co najważniejsze przesłanie kawałka i za klip też daję im wielkiego plusa.

A oto najlepsze solo Magika w składzie Paktofonika:

http://www.youtube.com/watch?v=MsaCAHUp7X8

[video=youtube]
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Dodam te solo Magika wydane po Jego śmierci w albumie Archiwum Kinematografi:
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

Sakujun

Sakujun

Rozkręca sie

• VIP
  • 399 postów
wszyscy dodaja tylko jakies stare klasyki paktofoniki i O.S.T.R - a ja ide z duchem czasu i wrzucam :

http://www.youtube.com/watch?v=-SqfUz49DmQ&feature=player_embedded#!
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
@Up
Prawda jest taka, że dzisiejszy HipHop może tylko lizać sandały klasykom. Nie ma już takich talentów jak Magik, Fokus, Rahim, O.S.T.R, Joka czy innych tworzących kiedyś. Pozostaje nam cieszyć się tym co pozostawiła Paktofonika i czekać na krążki solowe wyżej wymienionych.

A ja teraz dam coś naprawdę klasycznego:

http://www.youtube.com/watch?v=l6l-Q9gbtDw

[video=youtube]
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

@Up
Nie ma już takich talentów jak (...) O.S.T.R.

Przecież O.S.T.R. tworzy dalej i ma się bardzo dobrze, poprzednia płyta gniotła przecież system :) teraz z resztą chyba też coś szykuje.

Coś ode mnie, chłopaki z mojego miasta:

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Tak, z tym że mam na myśli debiutujących artystów.

Tym numerem Fokus opisał całe polskie społeczeństwo:

http://www.youtube.com/watch?v=jOpZti7ZXBs

[video=youtube]
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów

• 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Słoń jak dla mnie lepiej tutaj.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Niektóre sformułowania z utworów Kalibra zapisały się głęboko w historii i tradycji polskiego hip-hopu. Przykładowo: "Sprawdź to" zostało prawdopodobnie po raz pierwszy użyte przez Magika. W późniejszym okresie wiele raperów (a także wykonawców metalu, np. Sweet Noise) używało owego zwrotu, by podkreślić szczerość i prawdziwość swych wypowiedzi.

Szkoda tylko, iż ów styl obecnie został uznany za wymarły i nikt go nadal nie próbuje nawet kultywować i kontynuować. Dziwne jest to, że z wyklarowanego i czystego hip-hopu amerykańskiego, który dotarł do Polski, powstała jakże oryginalna i piękna kreacja psycho-rapowska, która niestety, mimo swej wielkości szybko poległa i obumarła.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
http://www.youtube.com/watch?v=73uZO6_iELA&feature=relmfu

Ptasior dodaj film do swego postu.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Nutka Centrala Katowice - Reprezentowice z udziałem Maga chyba to jak nie grał w żadnym squadzie ;) Piękny rym

Pogoda w południe zapowiada się cudnie!
choć region z daleka wygląda paskudnie,
mówię trudno! i dalej się tym trudnie,
HipHop nigdy bęc,
więc załuż szkła kontaktowe,
rymuje choć to nie obowiązkowe!
to nie cover, tylko orginał nie finał,
może początek, piętro dziewiąte
na Bogucicach, a ta dzielnica jest w Katowicach
halo halo! łącze się z eMCeKa Centralą
A z KaCe już nie tracę, Hip Hopu nie uznaję za pracę,
rytmiczne dźwięki, rymy od ręki, lecz z głowy
nie czekaj! jestem gotowy,
stu procentowy jak sok kartonowy
a do tego nie potrzeba umowy.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.