Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

exsite.pl nie działa


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
noutilus

noutilus

  Nothing else matters...

 • Administrator
 • 2280 postów

Strona EXSite.pl nie działa już od jakiegoś dłuższego czasu. Powodem są błędy i problemy związane z serwerownią. Z informacji jakich się dowiedziałem wiem że administracja szuka nowej serwerowni, która będzie chciała ich hostować, szkoda jednak że nie pomyśleli o tym wcześniej jak warez jeszcze działał. Obyłoby się bez problemów z wejściem na stronę. Teraz niestety strona nie działa i nie wiadomo ile jeszcze nie będzie działać bo poszukiwania serwerowni zajmą trochę czasu. (konkurencyjny warez - darkwarez szukał serwerowni kilka miesięcy, ale ich strona była cały czas online)

 

Od siebie dodam że EXSite jest postawione na silniku DLE i z tego co wiem ich skrypt ma sporo luk w kodzie przez co znalezienie serwerowni chcącej ich hostować będzie trudnym wyzwaniem.

 

Dodatkowo dziwne jest to że ich serwer wciąż działa ponieważ odpowiada na ping. Wygląda na to że serwer jest niedostępny publicznie, ale jednak podłączony do sieci. Być może serwerowa nie zgodziła się na dalsze jego udostępnianie, stąd problemy z serwerownią:

 

34Qt5zB.png

 

Ile będziemy czekać na dostępność strony? Może to zająć nawet kilka miesięcy, nie ma jednak pewności że strona ot. tak wstanie. Sama administracja strzela sobie w kolano nie podając nawet żadnych informacji na ich oficnajlnym fanpageu o niedostępności strony.

 

Zobaczymy jak to się potoczy...


 • 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."


#2
irdeto

irdeto

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 2 postów
Halo @noutylius już możesz dodawać wstawki, ale ciut pod inną domeną: http://exsite24.pl/
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!