Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Co po maturze?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

sasti21

sasti21

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 22 postów

Witam, tak jak w temacie, jakie są Wasze plany pomaturalne? czy wszyscy idą na studia? Ja postanowiłam zrezygnować z takiej drogi, ponieważ nie znalazłam żadnego kierunku, który by mnie interesował. Ja zawsze interesowałam się makijażem i chciałam zostać wizażystką. Dlatego wybieram się do policealnej szkoły Dziewulskich właśnie na wizaż: http://www.dziewulsc...azu-stylizacji/ myślicie, że to dobry kierunek, bo szkoła wiem, że jest jedną z najlepszych w Polsce. Bardzo chciałabym po tej szkole znaleźć pracę w telewizji.

• 0

Siec Afiliacyjna

yingyang

yingyang

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów
Możliwość jest jedna. Naturalnie, chodzi mi o studia.
  • 0

Ludzie o ciasnych umysłach zawsze atakowali to, co nie mieściło się w granicach ich pojmowania.

miroli

miroli

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
studia jak najbardziej informatyczne !
  • 0

norival1992

norival1992

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów
Wszakże dzisiaj w cenie jest zupełnie co innego: spryt, odwaga, skłonność do ryzyka, umiejętność poruszania się na rynku i zdobywania klientów, przebojowość, a przy okazji często temu towarzyszą zjawiska podejrzane moralnie, jak kiwanie fiskusa, zatrudnianie na czarno...
  • 0
Takevoucher is a friendly service, and has a great support team.

We are working all time 18/24 hours a day, you always touch on our system and check orders and found new order to process it.

We provide 2 types on order, 1 is manual and another is instant. On instant order, you can get your order within 5 seconds and on manual order, your order will be processed manually within 24 hours depends on your item.

We accept Paypal, Visa, Master, JCB, Bitcoin,...... with Paypal, you must pay 20% extra on order total.

marzena

marzena

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Najlepiej sie udac na siakies studia :)
  • 0

wrzochal11

wrzochal11

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
Cóż.. ludzie dookoła Ci powiedzą, tak jak zresztą widać i na tym forum, żebyś szła na studia. Nie ważne jakie czy to lubisz.. idź na studia.. Ale ja chce.. Nie MASZ IŚĆ NA STUDIA! To zaprogramowane umysł.. prawda jest inna. Prawda jest taka, że 90% tych szkół wyższych to biznes pod przykrywką nauczania. Szkoły nie uczą "zarabiania pieniędzy" oraz tego jak odnaleźć się w tym dzisiejszym świecie. No, może jest kilka takich kierunków, które faktycznie mają sens, ale jest to tylko skromny odsetek. Ktoś napisał, idź na studia informatyczne.. no żarty, tutaj koleżanka interesuje się makijażem itd. i co ma teraz się przestawić na informatykę? Nie! Jeśli ktoś czegoś nielubi to ma tego nie robić, bo zawsze będzie się męczył i ostatecznie nic z tego nie wyjdzie, a jeszcze żeby zgłębiać tajniki informatyki to naprawdę trzeba to lubić. Naprawdę cenna rada.. z tą informatyką. Rób co uważasz za stosowne, skoro interesują Cie takie rzeczy o których napisałaś, to zdobywaj jak najwięcej umiejętności z tym związanych. Chodzi o REALNE UMIEJĘTNOŚCI, a nie o jakiś PAPIEREK, o tym należy pamiętać. W sumie niezłą branże wybrałaś, bo jest na to popyt, jeśli podszkolisz się trochę w marketingu czy e-marketingu, to będziesz mogła pomyśleć i o swojej działalności. Jednak kluczem do przyzwoitego życia finansowego jest przede wszystkim zdobywanie REALNYCH umiejętności za które ktoś będzie chciał nam zapłacić. Szkoły tego uczą? Heh.. one tylko rozdają "papierki". Swoją drogą, to dla wielu jedynym motorem napędowym pójścia na studia jest chęć opuszczenia rodzinnego domu - wiadomo imprezki, itd. Prawda jest taka, że im wcześniej weźmiemy swoje życie we własne ręce tym lepiej i dotyczy to każdej dziedziny naszego życia ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!