Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Zarabianie na uploadzie 4000-5000zł miech !

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Zarabianko

Zarabianko

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Szukasz pracy? jesteś bezrobotny? nie możesz nic trafić konkretnego?
A może jesteś uczniem/studentem i chcesz dorobić sobie na uploadowaniu plików i wysyłaniu na fora?
Dobrze trafiłeś, jestem skłonny zdradzić wam sekret na łatwy i dobry zarobek jak na warunki polskie jest to dosyć wystarczająca suma, aby zarabiać minimalną płacę krajową bez wychodzenia z domu.

Każdy zapyta ile mogę z tego wyciągnąć? zdradzę wam fakt jako doświadczony uploader, zarabiam miesięcznie średnio od 4.000 do 5.000zł, to nie bujda, siedzę w tym praktycznie od początku istnienia warezu zagranicznego jak i polskiego. Zarobki twoje jedynie są uzależnione od chęci i ilośći postów które chciałbyś dodawać, zasada prosta im więcej = tym lepiej, wieksza szansa, że ktoś kupi konto premium z twojego linku. Temu boty na warezie to jest przyszłość i bez nich samemu dodając posty jest to pracochłonne i monotonne, bot sam za ciebie wyśle(odświeży linki) nie trzeba nawet siedzieć przed kompem.

Co mogę oferować? i co za to oczekuję?

Z mojej strony animowość w 100%, w doradzeniu prywatnie każdemu jak uploadować i co uploadować, poprzez GG, skype, ICQ,
Licencje do użyczenia (skrypt) Bot do wysyłania postów na fora, wszystkie znane obecnie na polskim warezie.
Wyjaśnienie dokładne jak używać skryptu, jak tworzyć szablony czym wysyłać pliki na hostingi i na jakie opłaca się.
Oferuję całe swoje doświadczenie które zdobyłem przez lata będąc na warezie.
- dostęp do wielkiej bazy seriali filmów programów, to co najlepiej schodzi na warezie. Można pobierać bez limitu, do siebie.
- wyjaśnię jak wykonywać szablony, jak trzymać się zasad regulaminu, aby nie popełniać głupich błędów i nie dostawać ostrzeżeń.

Moje oczekiwania jakie są każdemu wyjąśnię z osobna, od razu zaznaczam, nie interesuje mnie, doradzanie za pieniądze i wyzyskiwanie innych userów, robię to bezinteresownie w zamian za jedynie to, że zarejestrujecie sobie konta z mojego poleconego ref linku. Czyli po założeniu konta i wysyłaniu plików, wasze zarobki są w 100% takie same, ale wtedy ja jako osoba która was poleciła i macie z tego dochód,a ja dostaje 10% wartośći z waszych 100% nie tracicie nic z tego tytułu. Jedynie moją pomoc na początku waszej przygody z uploadem.
Powiem, wam, że jak dużo danych umieścicie na fora, to kasa sama będzie już szła z sprzedaży kont PPS na hostingach nawet bez wysyłania co kilka dni(odświeżania nowych linków), a pozniej zliczać będzie wam przedłużenia, wypłaty są anonimowe przez hostingi, także żadnych problemów z byciem anonimowym użytkownikiem.

Nie chcę zdradzać nicka na forum, temu piszę z tego konta w poradniku, bo i tak zaraz poleciałby ban na konto jakbym założył z swojego za reklame. Kto zdąrzy odczytać i będzie zainteresowany piszcie mi na gadu-gadu 61815191 email: uploading.good@o2.pl

• 0

Siec Afiliacyjna

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza przez moderatora z powodu złamania regulaminu forum.
Jeżeli uważasz, że nie powinien się tu znaleźć napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!