Skocz do zawartości

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Zdjęcie

TheAdsTeam 110%-120%, 200$ dziennie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

pietras1984

pietras1984

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

TheAdsTeam to platforma typu revshare
która jest obecnie jednym z najlepszych
a możliwe ze nawet najlepszym programem
tego typu. Właściciele pochodzą z Londynu
natomiast sama firma zarejestrowana w Irlandii.

Aktualnie w mniej niż 100 dni do 
programu dołączyło ponad 42 tyś osób

-Zarabiamy 110%-120% z Ad packa
-Paczka dziennie wypracowuje nam 1,9-2,25%
czyli naliczenia na stabilnym poziomie
-Limity dziennie wypłat 200-400$ w zależności
od rangi jaką posiadamy
-Prowizje z poleconych należy reinwestować

https://www.theadsteam.com/ref/pietras1984

Omówienie projektu

Użytkownik pietras1984 edytował ten post 02 luty 2017 - 00:56

• 0

pietras1984

pietras1984

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Najważniejsze informacje po Evencie w Krakowie:

wszystko wskazuje że projekt

dopiero rusza z kopyta

Użytkownik pietras1984 edytował ten post 02 luty 2017 - 01:02

• 0

Andriu93

Andriu93

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Witajcie jestem nowym użytkownikiem na tym forum i chciałem się z Wami podzielić pomysłem na zarobek.

Firma Revshare TheAdsTEAM , bardzo fajna firma umożliwiająca zarabianie po przez zakup paczek reklamowych. Czy dużo ? Zależy ile wykupimy paczek.

Założyłem konto , sprawdziłem , działa !

Paczki kosztują za 10$ , 25$ i 50$

Ponoć najlepiej kupować paczuszki za 50$ gdyż dają naliczenia troszkę dłużej a tym samym nieco więcej wypracowują w porównaniu do tych za 10$ oraz 25$. Jestem w trakcie sprawdzania tego.

Kupiłem Sobie kilka paczek i faktycznie nalicza dziennie za paczki reklamowe. Wypłaciłem też trochę aby sprawdzić czy da się wypłacić i faktycznie się da. Bardzo fajny sposób na zarobek.

Jeśli ktoś ma jakieś oszczędności i chciałby Sobie dorobić gorąco polecam tę firmę.

Tutaj macie linka jeśli ktoś ma ochotę : https://www.theadste...om/ref/Andriu93

To mój link polecający jeśli ktoś zechce spróbować :)

Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub problemy piszcie do Mnie na email : andrzejxblaszka@gmail.com

Chętnie pomogę ;)

ps. Nie chciałem tworzyć nowego tematu 

Użytkownik Andriu93 edytował ten post 04 luty 2017 - 15:55

• 0

pietras1984

pietras1984

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Najnowsze informacje po evencie w Londynie

• 0

moneygrabbing

moneygrabbing

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 10 postów

Niestety ale w większości przypadków inwestycja w takie serwisy się nie zwraca. Wszystko wygląda pięknie na początku ale po jakimś czasie zaczynają się problemy z wypłacalnością i bardzo szybko możemy stracić pieniądze włożone w program. Polecałbym jednak dużo stabilniejsze i pewniejsze metody zarobku, które nie przynoszą potencjalnie takich strat.

• 0

moneygrabbing.co.uk - zobacz jak zarabiać online. Praktyczne przykłady oraz dowody na to, że zarabianie w Internecie jest możliwe.

polishpower.co.uk - Katalog polskich firm w UK.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!