Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

UpCash.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
[align=center][/align]
Jako to, że forum to ma być swoistą bazą wszelkich serwisów związanych z uploadem, to brak serwisu UpCash.pl bardzo raził w oczy.

Serwis ten jest typowo polski, o renomie niezbyt dobrej, a wszystko to z powodu m.in. irracjonalnych kasowań plików, banowań kont, błędów w serwisie i przede wszystkim konieczności wysyłki rachunków, aby otrzymać wypłatę.

Wzór takiego rachunku poniżej:
Dołączona grafika

Serwis prowadzony jest przez właściciela Surfbar.pl pod skrzydłami firmy o takiej samej nazwie.

To jednak tylko kilka słów wstępu, ponieważ zakładam ten temat z nieco innego powodu. Niezbyt dobra renoma wśród środowiska Uploaderów dała się właścicielowi UpCash we znaki, ponieważ najpewniej właśnie z powodu ich braku posunął się on do niezbyt przyjemnego sposobu promocji na Facebooku...

Właściciel serwisów surfbar.pl i upcash.pl wpadł na specyficzny sposób reklamowania swojej działalności, wykorzystując trzy kluczowe elementy niezbędne do sukcesu:

1. Cycki
2. Fejsbóg
3. Wirus

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Na Facebooku wirus ten (typ: clickjacking) rozpowszechnia się w nadnaturalnym tempie. Nic dziwnego, kto nie kliknie na cycki?

Dla niezorientowanych, wirusy typu clickjacking działają w następujący sposób:

1. Delikwent klika na filmik na zewnętrznej stronie "pod którym" ukryty jest kod JavaScript powodujący, że jeśli delikwent jest zalogowany na Facebooku, automatycznie "polubi" ten zewnętrzny link.

2. Na tablicy delikwenta i w aktualnościach u jego znajomych pojawia się informacja, iż delikwent polubił ten link. Jednak sam delikwent nie jest o tym informowany (!), chyba że wejdzie na swój profil lub ktoś ten link skomentuje. Jak widać na załączonych obrazkach, publikowana informacja zawiera również link do serwisu surfbar.pl lub upcash.pl.

3. Znajomi nie wiedzą, że to wirus, widzą cycki, chcą zobaczyć film z cyckami, więc też klikają. I wracamy do punktu pierwszego.

źródło: pokazywarka.pl

Jeżeli Wy macie jakieś spostrzeżenia, opinie, anegdotki, uwagi lub przeżycia z tym serwisem - wątek pozostaje otwarty ;)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Miałem styczność z tym wirusem. Zalogowałem się na FB, a tu pisze do mnie koleżanka na komunikatorze. Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby nie fakt, że pisała po angielsku. I w pewnym momencie pisze, czy chce się pośmiać (oczywiście po angielsku), na to ja, że tak. Po paru minutach, spytała mnie czy to ja jestem na tym filmiku i dała mi link. Całe szczęście nie kliknąłem.

Serwis z taką promocją i z taką administracją długo nie pociągnie. Precz z takimi czternastolatkami, co myślą, że wykupią domenę zainstalują skrypt i kasa sama będzie się trzepać. Jedna porażka i uciekają się do takich kroków. Rodzice zrobili niektórym krzywdę, że podpisali umowę o internet.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Jakby ktoś był zainteresowany, upcash.pl został wystawiony na allegro...

http://allegro.pl/ho...1778353625.html
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Zobaczcie jak forum zaspamowane :D
Link: http://www.forum.upcash.pl/index.php
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Widziałem to już. Żadnego dodatkowego antyspamu i efekty mają :) Widać profesjonalkę... Do tego za ten serwis chcą podobno 80k. Tylko idiota tyle zapłaci za UpCash.pl.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Na Allegro jest ok. 2500zł. Według mnie niewiele więcej wezmą za ten serwis, z i tak zszarganą opinią.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Mówię tylko ile chcą za niego, tak wiem z jednego źródła :)
  • 0

MP49

MP49

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
Działa ten serwis jeszcze ?
  • 0

icetea00

icetea00

Żaczek

• Użytkownik
  • 184 postów

Działa ten serwis jeszcze ?

A działa ci strona ?bo mi nie , serwis okazał się scamem i zwinął się :P
  • 0
Pomogłem ? Daj +

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!