Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

[Poszukuję] Partnera do biznesu, który zna się na SEO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

cpagrouppl

cpagrouppl

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
Witam !

W skrócie przedstawię i opiszę warunki współpracy. Szukam partnera biznesowego do zarabiania na rynku CPA/PPA. Działam na tym rynku już dłuższy czas i obecnie poszukuję konkretnego, dojrzałego i odpowiedzialnego partnera/wspólnika. Poniżej opiszę podział obowiązków i warunków współpracy.

Z mojej strony oferuję:

- Obecnie 5 projektów internetowych. Serwisy są stworzone odpowiednio zoptymalizowane, niszę są unikalne i z potencjałem po odpowiednim wy pozycjonowaniu ich.

- To ja opłacam domeny, hostingi i to ja tworzę serwisy/projekty, więc wszystkie koszta z powstaniem serwisu jak i graficzną jego kwestią jest na moich barkach. 

- Mam wiele pomysłów na kolejne niszę.

- Zlecam i opłacam profesjonalne teksty na serwisy, pisane odpowiednio pod kątem SEO + koordynuję projektami i dbam o konwersję serwisów.

- Inwestycja jeżeli będzie taka konieczność

Czego oczekuję od Partnera:

- Partner musi koniecznie znać się bardzo dobrze na pozycjonowaniu serwisów w Google.com. Serwisy są pisane w języku angielskim więc zależy mi na działaniu na Google.com

- Bardzo ważnym czynnikiem jest aby serwisy/posty znajdowały się na TOP pozycjach.

- Praca bardzo długoterminowa.

- Podział zysków 50/50.

W przeszłości z podobnym wspólnikiem o średnich umiejętnościach pozycjonerskich zarobiliśmy w 4 miesiące około 4,500$. Możliwości są ogromne i jestem w stanie to udowodnić, ale najważniejszym czynnikiem jest SEO. Więcej szczegółów jestem w stanie podać i przedyskutować po skontaktowaniu się z moją osobą.

Email: cpagrouppl@gmail.com

Pozdrawiam

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!