Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Kto do zarządzania serwerem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

fixmen

fixmen

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 70 postów

Szukam kogoś do zarządzania niewielkim serwerem. W firmie raczej nie bierzemy pod uwagę zatrudnienie osoby na etat bo jednak nie potrzeba tutaj tyle roboty. Zależy mi jednak na kimś doświadczonym kto przede wszystkim zadbałby o bezpieczeństwo.

Czy mozecie kogoś polecić? 

• 0

jankp

jankp

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 77 postów

Z doświadczenia wiem, ze doświadczeni admini się cenią. Cenią się nie bez przyczyni, bo sprawie zarządzany serwer, który jest dostatecznie dobrze zabezpieczony, na którym robione są regularne kopie bezpieczeństwa, który jest stabilny niemal w 100% wart jest adekwatnie większych pieniędzy niż usługa która "sypie" się co jakiś czas..

Ucz się na błędach innych osób. Ot chociażby gościa od Adweb który przez to, że rozsypał mu się serwer stracił firmę, pracowników i pewnie sporo pieniędzy.

• 0

fixmen

fixmen

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 70 postów

Oczywiśćie zdaję sobie z tego sprawę. Całą sytuację z firma adweb śledziłem swego czau na wykopie. Nie chciałbym do tego doprowadzić. Chociaż w moim przypadku skala jest zdecydoanie mniejsza i nawet jakby ktoś się włamał to nie narobiłby mi taki szkod ( oczywiście odpukać, wole aby nie doszło nigdy do takiej sytuacji). Gościa z adwebu mi nie szkoda ale szkoda mi osób, które straciły często duże sumy na tych turbulencjach.

Tak więc wolałem zapytac się tutaj i dowiedziec się czy ktoś miałby do polecenia jakiegoś dobrego specjalistę ;) 

• 0

jankp

jankp

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 77 postów

Zapytaj jeszcze gości z https://administrator-serwera.pl/ - znajomy z nimi współpracuje i jest zadowolony. Działają zdalnie. Jeżeli chodzi o koszta to są one do wynegocjowania. Napisz maila z zapytaniem. Może to być forma abonamentowa, może być płatność za konkretne usługi ryczałt.

Dają gwarancje na swoje usługi więc luz.

• 0

fixmen

fixmen

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 70 postów

Ok, o coś takiego mi właśnie chodziło.

Czy rozliczenia na fakturę warto podpisywać jakieś dodatkowe umowy, klauzule itd? Stosuje się takie rzeczy? W końcu operacje na poufnych informacjach.

• 0

jankp

jankp

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 77 postów

Hee :) Zatrudnij mnie na etacie doradcy, to Ci powiem :) Teraz wybacz, ale nie znam Twojej branży, specyfiki, tego co ma być zrobione. Nie jestem w stanie podpowiedzieć, jakie umowy spisać i jakie klauzule powinny się w niej znaleźć.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!