Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Kilka pytań od byłego uploadera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

denek620

denek620

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Witam!

Po kilku latach nieobecności chciałbym wrócić do świata zarabiania na uploadowaniu. Zrobiłem już pierwszy krok i zaopatrzyłem się w vpsa, jednak widzę, że podczas mojej nieobecnośći świat warezów zupełnie wywrócił się do góry nogami. Z racji tego, że większość tematów na forum jest lekko przeterminowana i ciężko o aktualne odpowiedzi na niektóre zagwozdki, chciałbym zadać kilka pytań:

1. Czy są jakieś filehosty bez dziennego limitu pobierania na kontach premium? Pamiętam czasy w których wystarczyło kupić premkę na rapidshare, fileserve itp. i pobierać do woli bez żadnych bzdurnych limitów. Teraz gdzie nie spojrzę, wszędzie jest ustawiony dzienny limit pobierania. Trochę mi to nie pasuję bo skądś pliki do wrzucania ich dalej trzeba brać, a jakieś 20GB/dzień nie daje zbyt dużych możliwości :)

2. Widzę, że na polskich warezach dominują: Rapidu, Fileshark oraz Catshare. Na zachodzie natomiast prym wiedzie Rapidgator i Uploaded. Jakie opcję zarobkowe na jakich serwisach wybierać? Gdzie najbardziej opłaca się wariant PPD a gdzie PPS?

3. Z tego co zaobserwowałem, choć mogą to być obserwacje błędne, Darkwarez wyewoluował w stronę zarabiania na systemie warnów/zakazów pisania, a PEB stał się jeszcze bardziej hermetyczny. Warto wrzucać na nasze rodzime warezy? Da się przebić i jest z tego kawałek chleba?

4. Jak to jest teraz z wrzucaniem filmów i seriali? Czy w dobie stron typu alltube, kinoman z darmowymi filmami w HD do obejrzenie bezpośrednio na stronie, ma to jeszcze sens? Czy nie będą ich od nas pobierać tylko inni uploaderzy?

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2276 postów

1. Obecnie nie ma już takich hostingów chyba że zagraniczne, na które nikt w PL prawie nie wrzuca. Teraz by pobrać większe ilości kupuje sie premium + pakiet tb7/xt7 do generowania linków.

2. Wariant PPS opłaca się na CatShare, FileShark natomiast na rapidu PPD.

3. DW i pEb to obecnie jedne z najlepszych warezów polskich, na których jeszcze da się coś zarobić. Obecnie w polsce jest teraz gartska stron, które można polecić do wrzucania. Reszta to pompowany 'shit', na który wrzucają tylko uploaderzy z bota, a użytkowników pobierających jest brak.

4. Wiadome że konkurencja w stylu filmów online wykosiła trochę użytkowników jednak wciąż da się zarobić, nie jest to już to samo co kiedyś bo wrzucać trzeba więcej i szybciej.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

denek620

denek620

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Rozumiem, dziękuję za odpowiedzi :) Po krótkiej analizie, chyba rzucę się na warez-bb i inne zagraniczne fora. Wspomniałeś również o hostingach bez dziennych limitów pobierania używanych za granicą. Mógłyś podać przykłady?

Użytkownik denek620 edytował ten post 29 czerwiec 2016 - 09:31

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2276 postów

Nie jestem pewien bo juz dawno nie korzystam z tych hostów ale chyba Uploaded, RapidGator i TurboBit ich nie mają.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

denek620

denek620

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Podepnę się pod ten temat, bo nie będę zaśmiecał forum zakładając następny. Znacie jakieś dobre, darmowe serwery na które mogę wrzucać pliki a potem przesyłać je przez remote na inne hostingi?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!