Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Gdzie dodawać filmy online

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

chrumcio

chrumcio

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 43 postów

Zna ktoś strony podobne do alltube.tv , nocnyseans.pl gdzie można linki dodawać na openload ?

Jeśli zły dział to przepraszam,ale nie wiedziałem za bardzo gdzie takowy temat założyć.

• 0

logo.png

Siec Afiliacyjna

chrumcio

chrumcio

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 43 postów

ref.

• 0

logo.png

chrumcio

chrumcio

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 43 postów

ref f5

• 0

logo.png

reipel

reipel

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

zalukaj.tv

• 0

chrumcio

chrumcio

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 43 postów

Dzięki za odpowiedź,ale mi raczej chodzi o takie strony gdzie można dodawać linki typu openload.

• 0

logo.png

Seba132

Seba132

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

No to takich chyba nikt nie zna.

• 0

chrumcio

chrumcio

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 43 postów
yyy ... udam że tego nie czytałem :P
  • 0

logo.png

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

nasze-kino.eu, efilmy.tv/profil-dodaj_film.html, gofilm.pl/zarabiajznami.html

W sumie dużo jest takich portali online, które do obecnie już dodanych filmów mają możliwość dodania swoich linków, które później są weryfikowane i akceptowane. Takich portali najlepiej szukać pod hasłem "filmy online" w serwisie Google.pl

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

tomek55

tomek55

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

na chomikuj moze

• 0

chrumcio

chrumcio

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 43 postów
Zamiast spamować idiotycznie, to pomyśl.
Co chomik ma wspólnego z filmami online ? tam się wrzuca do ściągnięca a nie do oglądania.A pozatym przeczytaj mój temat DOKŁADNIE i WYRAŹNIE !
  • 0

logo.png

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

To spamer. W sygnaturze ma link do swojej strony i chce sobie nabić backlinki. Oznaczyłem jako spamera, szkoda że nie mam uprawnień do banowania...

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Peto211

Peto211

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

najlepsza to zalukaj napewno

• 0

lukaszek983

lukaszek983

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

No albo na cda można też dodawać. Tylko wiecie jak to jest z tym, wszystko teraz ma opłaty, jakieś premium, vipy do wykupowania itp itd. Dlatego ja wogóle się nie interesuje takim czymś. Ja interesuje się tym co teraz jest na topie. Czyli no PIT-39. Wiecie coś o nim? Zapewne nic nie wiecie,  już czas na rozliczania podatkowe. Polecam poczytać sobie różne informacje.

• 0

Na http://www.podatnik....m_do_pit/pit-39 jest bardzo wiele ważnych informacji

chrumcio

chrumcio

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 43 postów

No albo na cda można też dodawać. Tylko wiecie jak to jest z tym, wszystko teraz ma opłaty, jakieś premium, vipy do wykupowania itp itd. Dlatego ja wogóle się nie interesuje takim czymś. Ja interesuje się tym co teraz jest na topie. Czyli no PIT-39. Wiecie coś o nim? Zapewne nic nie wiecie,  już czas na rozliczania podatkowe. Polecam poczytać sobie różne informacje.
wogóle się nie interesuje takim czymś.

Przeczytaj temat dokładnie i uważnie. Skoro się nie interesujesz to na UJ się wypowiadasz ?
  • 0

logo.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!