Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Uploaduj 2.0 - Reaktywacja Forum!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Uploaduj.com 2.0 - Reaktywacja Forum!

Witamy serdecznie wszystkich użytkowników! Forum Uploaduj.com zostało reaktywowane! Administracja strony wie że Forum Uploaduj.com zostało bardzo zaniedbane i od bardzo długiego czasu nikt na nie w ogóle nie zaglądał. Teraz ja jako nowy Administrator podjąłem inicjatywę przebudowania, posprzątania i wskrzeszenia Forum. Mamy nadzieję że te działania przyniosą na forum nowych użytkowników, chętnych podjęcia się fachu uploadera. Miło było by też zagościć tu ponownie zarejestrowanych już kiedyś użytkowników Uploaduj!

Najważniejsze zmiany:

• Przebudowanie całości Kategorii i Działów na forum w sposób przyjemniejszy dla oka,
  • Wydzielenie setek tematów z serwisami zamkniętymi, scamami oraz nieregulaminowych postów i tematów,
  • Zmiana szaty graficznej forum,
  • Nowa administracja serwisu,
  • Odświeżenie ważniejszych tematów w celu zaktualizowania treści,
  • Powstanie nowych działów i kategorii na forum,
  • Przeniesienie ShoutBox'a na górę strony

Będziemy się starać aby to miejsce nadal mogło służyć wszystkim chętnym do zarabiania pieniędzy na uploadzie użytkownikom. Wszystkim, którzy do nas zaglądają DZIĘKUJEMY! Pomagajmy sobie wszyscy by czynić to miejsce lepszym!

W najbliższych dniach będziemy pracować na łamach forum by odświeżyć najważniejsze informacje o uploadzie. Zdajemy sobie sprawę że bardzo wiele tematów jest już po prostu przeterminowanych i nie spełnia podstawowych wymagań typowo poradnikowych. Będziemy aktualizować najważniejsze tematy by znów odbudować merytoryczną bazę wiedzy!

Forum zostało posprzątane jeśli jednak widzisz temat, który nie pasuje do jakiegoś działu zgłoś to administracji!

Jeśli widzisz usterki i błędy na forum zapraszamy do działu: http://uploaduj.com/...-administracji/

Dziękujemy za uwagę,

administracja Uploaduj.com!

• 2

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Siec Afiliacyjna

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

No nareszcie uploaduj wraca, brakowało mi go :D

• 1

6wHy6rY.png

GetMoney

GetMoney

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

@noutilus Wiesz co, ale trzeba tu trochę rozbujać towarzystwo chyba, bo jest troszkę... hmm... drewniane? Mało wypowiedzi, mały ruch, a "puste konta" straszą :( Jeżeli jest potrzebna pomoc to wal śmiało, coś wykombinujemy. GetMoney - trochę grafik, trochę webmaster, trochę marketingowiec  :D  :D  

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Forum nie jest moją własnością. Ja tu tylko posprzątałem i odświeżyłem trochę stronę, więc propozycje składaj właścicielowi ;). Sam obecnie nie mam takiej ilości czasu by zajmować się tym projektem.

• 0

noutilus-1(1).gif

GetMoney

GetMoney

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

[...] propozycje składaj właścicielowi ;). [...]

Właścicielem dalej jest Karczu? Czy coś się zmieniło?  :s

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Ciągle Karczu

• 0

6wHy6rY.png

GetMoney

GetMoney

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Pytanie tylko czy ktoś jeszcze chciałby to forum rozbujać... Bo solo to trochę walka z wiatrakami :/

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Mogę pomóc :P

• 0

6wHy6rY.png

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Ogólnie mógł bym ten projekt rozwijać ale niestety układ forum jak i jego działy są strasznie nieprzemyślane. Po lekkiej modernizacji i przerobieniu ich zrobiło się trochę przejrzyściej ale forum od początku było skierowane na PPA i PPD/PPS stąd wynika bałagan, który zrobił sie na forum i teraz ogarnięcie tego nie jest rzeczą łatwą. Jak już wspomniałem forum wciąż będę moderował ale nie mam zamiaru przyczyniać się do jego rozwoju gdyż gonią mnie inne osobiste projekty ;)

• 0

noutilus-1(1).gif

GetMoney

GetMoney

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

@noutilus Wiem. Na yhu mają pokazać się seriale, pewnie czynnie uploadujesz i do tego jeszcze robisz masę innych rzeczy. Rozumiem, że doby nie rozciągniesz  :)  

W sumie to sam bym lekko przemodelował działy, bo trochę bajzel jest z tym  :( Według mnie najlepszym patentem byłoby całkowite oddzielenie PPA od PPD/PPS, ale to duża ingerencja w strukturę...

@sewirus To jest nas dwóch  :D Ogólnie to mam wrażenie, że tylko my trzej tu zaglądamy, bo reszta kończy na reklamie jakiś alternatywnych źródeł zarabiania.

PS: Ogólnie jest jakiś inny kontakt z Karczem po za forumowym PM? Kiedyś miał kilka www i swego czasu tam były maile, komunikatory etc. etc.

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Na jednym z jego serwisów znalazłem jego gg 10214824, powinno być dobre, ja kiedyś miałem ale gg teraz mi służy jedynie w celach p2p

• 0

6wHy6rY.png

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Z tego co wiem Karczu nie korzysta juz z gg, a na forum rzadko zagląda. Sam żeby się z nim porozumieć musiałem kontaktować się przez pośrednika, którym był HardPlayer.

• 0

noutilus-1(1).gif

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Trochę mało poważne z jego strony jeśli na swoich serwisach podaje gg to powinien z tego korzystać.

• 0

6wHy6rY.png

GetMoney

GetMoney

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

@sewirus No, ale wiesz... On ogólnie zabiegany człowiek jest. Ja pamiętam go jeszcze z forum webmasterzy.org, czyli na długo zanim wlazłem w uploading. Wtedy miał jeszcze stronę / fanclub i miliony pomysłów. Teraz to zajmuję się własnym biznesem. Kurde, ale mi się zebrało na wspomiki :D

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!