Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Hosting stron

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

hempes

hempes

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Na jakich hostingach trzymacie swoje serwisy?

I dlaczego wybraliście akurat taką usługę?

Już jedno konto mam, szukam jeszcze czegoś dodatkowo.

• 0

Siec Afiliacyjna

jankp

jankp

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 41 postów

Ja obecnie prowadzę sklep internetowy. Na początku korzystałem z promocji darmowych hostingów jednak nie byłem zadowolony bo zdarzało się,że strona chodziła wolno. A jak wiadomo nic tak nie odpycha konsumenta jak wolno chodząca strona i wolno wczytujące się podstrony produktow.

Obecnie korzystam z VPS od Kylosa:

https://www.kylos.pl/serwery-vps/

jest tam kilka ofert w zależności od tego jakie masz podtrzeby. Stona jest zdecydowanie szybsza, daje Ci to również dobre możliwości konfiguracji. 

• 0

damiann90

damiann90

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

Korzystałem w sumie z kilku różnych hostingów i większej różnicy w działaniu stron nie zauważyłem - pod względem wydajności hostingi największych dostawców są do siebie dość podobne. Ja radzę kierować się ceną i opiniami o danej firmie (zwłaszcza dotyczących supportu, gdyż z tym wiele firm ma problem) - w http://www.cal.pl mają hosting za kilkadziesiąt zł na rok, z nielimitowanym transferem i darmową domeną, warto sprawdzić.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!