Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Uploaduj reaktywacja


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Norq

Norq

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 11 postów

Tak zauważyłem że na forum jest bardzo mały ruch i żadko kiedy pojawiają się nowe posty/tematy i chciał bym zaproponować reaktywacje forum.Moim zdaniem pierw forum powinno zostać wyczyszczone z tematów nieaktualnych i starych już nic nie wnoszących myślę że także styl forum powinien zostać zmieniony na jakiś nowy może ciemny :)  Można także reaktywować blog uploaduj ostatni post jest z tamtego roku zauważyłem jeszcze że forum kiedyś miało własne forum warezowe niepoprawni.org co wy na to aby stworzyć nowe forum warezowe które by promowało uploaduj ? to tyle moje propozycje :D


 • 0

#2
Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
 • Gość

Niepoprawni.org zostało sprzedane przez administratora, gdyż nie mógł zajmować się już dłużej tym projektem. Zmiana stylu i oczyszczenie forum ze zbędnych tematów jest jak najbardziej na miejscu, ale niestety administrator rzadko już tutaj zagląda, więc najlepszą jego decyzją było aby forum sprzedał/oddał komuś zaufanemu lub mianował kogoś administratorem co by ten projekt reaktywował.


 • 1

#3
sewirus

sewirus

  Zaawansowany

 • Tutor
 • 1059 postów

Prawda, szkoda żeby takie forum się marnowało.


 • 1

6wHy6rY.png


#4
Norq

Norq

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 11 postów
@Noutilus to może się z nim skontaktuj może odda ci forum i wtedy mógł byś się nim zająć i uploaduj.com wróciło by do życia.albo chociaż porozmawiaj z administratorem czy planuje coś dalej robić z forum.:)

Użytkownik Norq edytował ten post 23 listopad 2015 - 16:41

 • 0

#5
Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
 • Gość

Ja mam swoje forum, obecnie nie mam czasu żeby się zajmować tym forum jako administrator. Karczu z tego co wiem szerszy rozwój uploaduj miał kiedyś w planach, ale no właśnie chyba na planach się zakończyło to wszystko. Nie wiem co będzie dalej z forum, ja jako moderator mogę tu czasem posprzątać, ewentualnie pozakładać nowe interesujące tematy, ale to też w miarę wolnego czasu ;).

 

Natomiast o uploadzie chcę w przyszłości odległej niestety stworzyć coś ciekawego, nie będę zdradzał co bo plany zrobienia czegoś ciekawego mam już od przeszło roku ;) Może wtedy gdy ten projekt ruszy i będzie się cieszył powodzeniem odkupię forum jako dodatek do mojej strony, ale to tylko cicha sugestia.


 • 1
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.