Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Zlecę nagranie 3-minutowego tutorialu na yt.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

advercik

advercik

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
Witam serdecznie
Zlecę wykonanie filmu na yt. Czas filmu ok. 3 minut.
Ma on być w formie tutorialu i przedstawiać ma pobranie gry i sposób jej zainstalowania.
Nie potrzebuję żadnych efektów specjalnych, wystarczy, że masz  w miarę dobry mikrofon i przeszedłeś mutację głosu.

Wynagrodzenie: W tej kwestii trzeba się dogadać. Film chcę wstawić na swój profil na yt, możesz na nim wstawić logo np:nazwę kanału,  dodam też odnośnik w opisie do autora filmu, mogę też dodać adnotacje we filmie. Film powinien być w miarę popularny , mam zamiar go wstawić na wypozycjonowaną pod tę frazę stronę http://sourcecs.pl/download oraz będę umieszczał go w różnych postach.
Myślę,że ok. 25k wyświetleń w ciągu roku powinien zdobyć.

Kontakt:
GG: 13828110
mail: admin@sourcecs.pl

Pozdrawiam

• 0

Siec Afiliacyjna

advercik

advercik

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Strona ciągle wspina się w google, zapraszam do współpracy.

• 0

advercik

advercik

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

jeszcze aktualne.

Na stronie 300 uników dziennie.

- film wykonany.

cs go download

Użytkownik advercik edytował ten post 27 maj 2016 - 14:59

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!